עזרה אני צריכה שירים שבמילות השיר משולבים שמות של ארגוני חסד

saralulu

משתמש מקצוען
לדוג' 'מפעל חסד זה לזה': השיר "ערבים כל ישראל זה לזה".

כספומילי

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
פרסום וקופי
לא עולה לי שירים אבל יש לך כאן רשימה חלקית של ארגוני חסד, תנסי למצוא שירים תואמים

אוהל הרשב"י, בית התבשיל, דרכי נועם, האגודה למלחמה בסרטן, הצלה, התמר, הקו המאחד, ועד הארצי להצלת משפחות במצוקה, ועד הרבנים לענייני צדקה, זק"א, זה לזה, זכרון מנחם, חסדי נעמי, חסדי ישרים, חסד לאברהם, יד לאחים, יד עזרה, יד חדווה, יד שרה, יד אליעזר, לב מלכה, לב לאחים, לב שומע, מאיר פנים, סולם, עזר מציון, עזרה למרפא, ערכים, עלה, צוהר, קופת העיר, קו לחיים, רפואה וחיים, רפואה וישועה, שופר, ועד הצלות, כולם, משמרת הצניעות.

saralulu

משתמש מקצוען
לא עולה לי שירים אבל יש לך כאן רשימה חלקית של ארגוני חסד, תנסי למצוא שירים תואמים

אוהל הרשב"י, בית התבשיל, דרכי נועם, האגודה למלחמה בסרטן, הצלה, התמר, הקו המאחד, ועד הארצי להצלת משפחות במצוקה, ועד הרבנים לענייני צדקה, זק"א, זה לזה, זכרון מנחם, חסדי נעמי, חסדי ישרים, חסד לאברהם, יד לאחים, יד עזרה, יד חדווה, יד שרה, יד אליעזר, לב מלכה, לב לאחים, לב שומע, מאיר פנים, סולם, עזר מציון, עזרה למרפא, ערכים, עלה, צוהר, קופת העיר, קו לחיים, רפואה וחיים, רפואה וישועה, שופר, ועד הצלות, כולם, משמרת הצניעות.
תודה! איזה שפע! כבר מתחילים לדגדג לי שירים.

כספומילי

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
פרסום וקופי
תודה! איזה שפע! כבר מתחילים לדגדג לי שירים.
בשמחה!
לא 'כפת לי שתחשבי שמשעמם לי
אבל נזכרתי שיש לליפא שמלצר שיר כזה עם כל השמות, גיגלתי את שם השיר וביקשתי את המילים, העתק - הדבק, אנד אויף זו סטורי....

תודה רבה!

מהמשתמשים המובילים!
בבקשה.

ליפא שמעלצר - מצווה גוררת מצווה

קבצים מצורפים

• 10-תזכו למצוות.mp3
    4.3 MB · צפיות: 60

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יב

א לַמְנַצֵּחַ עַל הַשְּׁמִינִית מִזְמוֹר לְדָוִד:ב הוֹשִׁיעָה יְהוָה כִּי גָמַר חָסִיד כִּי פַסּוּ אֱמוּנִים מִבְּנֵי אָדָם:ג שָׁוְא יְדַבְּרוּ אִישׁ אֶת רֵעֵהוּ שְׂפַת חֲלָקוֹת בְּלֵב וָלֵב יְדַבֵּרוּ:ד יַכְרֵת יְהוָה כָּל שִׂפְתֵי חֲלָקוֹת לָשׁוֹן מְדַבֶּרֶת גְּדֹלוֹת:ה אֲשֶׁר אָמְרוּ לִלְשֹׁנֵנוּ נַגְבִּיר שְׂפָתֵינוּ אִתָּנוּ מִי אָדוֹן לָנוּ:ו מִשֹּׁד עֲנִיִּים מֵאַנְקַת אֶבְיוֹנִים עַתָּה אָקוּם יֹאמַר יְהוָה אָשִׁית בְּיֵשַׁע יָפִיחַ לוֹ:ז אִמֲרוֹת יְהוָה אֲמָרוֹת טְהֹרוֹת כֶּסֶף צָרוּף בַּעֲלִיל לָאָרֶץ מְזֻקָּק שִׁבְעָתָיִם:ח אַתָּה יְהוָה תִּשְׁמְרֵם תִּצְּרֶנּוּ מִן הַדּוֹר זוּ לְעוֹלָם:ט סָבִיב רְשָׁעִים יִתְהַלָּכוּן כְּרֻם זֻלּוּת לִבְנֵי אָדָם:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

חג מתן תורה • 1

לוח מודעות

למעלה