דרוש מידע איזה מכשיר תומך באפליקציה של minimed mobile?

יאיר155

משתמש חדש
יש לי היום שיאומי חצי טאצ' של דוד חזן והוא טוען שהאפליקציה שלהם לא יכולה לעבוד על המכשיר הזה
איזה מכשיר שנראה כשר כן תומך בזה?
ואם כבר, איפה קונים ומה המחירים?

משנ'ס

משתמש פעיל
יש לי היום שיאומי חצי טאצ' של דוד חזן והוא טוען שהאפליקציה שלהם לא יכולה לעבוד על המכשיר הזה
איזה מכשיר שנראה כשר כן תומך בזה?
ואם כבר, איפה קונים ומה המחירים?
סתם בשביל התעניינות זה לניהול משאבה של מטדרוניק?

טושית

משתמש חדש
הקפצה, האם חיבור ישירות לשעון חכם הגיוני? או דרך טאבלט ומשם לשעון חכם?

טושית

משתמש חדש
לחבר את משאבת 780 כן. כמו ששאלו קודם.

אחרי חקירה שעשיתי אתמול בנושא הזה, המסקנות שלי הן:
את המשאבה ניתן לחבר רק לסמארטפונים (ואולי לטאבלטים - צריך עיון), ואם רוצים שעון חכם גם (כדי בקלות לקבל את מידע מהמשאבה ללא צורך בהוצאתה), אז או לחבר כל שעון חכם לסמארטפון (יש שעונים חכמים שנראים כמו רגילים כך שאין את הבעיה של מראית עין לאברך.....) או כמו שכתבו מעלי, השעון החכם היחיד שהמשאבה יכולה להתחבר אליו ישירות הוא של אפל.

הבעיה בעצם, כי היום אין שלט למשאבה, כמו לקודמות שאיתו יכלו לבצע פעולות עם המשאבה וכיום אין דרך מלבד או להוציא אותה או סמארטפון.

dasi971

משתמש רשום
לחבר את משאבת 780 כן. כמו ששאלו קודם.

אחרי חקירה שעשיתי אתמול בנושא הזה, המסקנות שלי הן:
את המשאבה ניתן לחבר רק לסמארטפונים (ואולי לטאבלטים - צריך עיון), ואם רוצים שעון חכם גם (כדי בקלות לקבל את מידע מהמשאבה ללא צורך בהוצאתה), אז או לחבר כל שעון חכם לסמארטפון (יש שעונים חכמים שנראים כמו רגילים כך שאין את הבעיה של מראית עין לאברך.....) או כמו שכתבו מעלי, השעון החכם היחיד שהמשאבה יכולה להתחבר אליו ישירות הוא של אפל.

הבעיה בעצם, כי היום אין שלט למשאבה, כמו לקודמות שאיתו יכלו לבצע פעולות עם המשאבה וכיום אין דרך מלבד או להוציא אותה או סמארטפון.
בשעון של אפל אין צורך בחיבור לסמארטפון?
כי אני גם מחפשת בשביל ה780
זה ממש לא נח כל פעם שרוצים לדעת את הסוכר להוציא את המשאבהה
מחפשת משהו שיהיה נגיש
אשמח לדעת עוד על שעון של אפל ואיך זה יכול לעבוד
אם זה שעון מסויים ואיך מתקינים עליו את האפליקציה
תודה

טושית

משתמש חדש
לא בטוח שאין צורך בשום שלב שיהיה חיבור לסמארטפון. אבל גם לא בטוח שכן.
חיפשתי הרבה מדריכים של מטדרוניק לשעון. ובגדול רשום שכן צריך את האלפיקציה בסמארטפון. ובנפרד את האפליקציה של בשעון. אבל לא בטוח 100% שזה אכן כך.
לכאורה הייתי מנסה לבדוק לבד דרך שעון קיים של מישהו האם זה מצליח.
זה מחובר בגדול דרך בלוטוס. וכמובן צריך בשעון שיהיה סים סלולרי לכאורה.

זה מדריך אחד של מטדרוניק.
אולי אפשר לפנות אליהם ולשאול את התמיכה הטכנית.
https://www.medtronicdiabetes.com/c...0g-system-support/minimed-mobile-app-training
שימי לב שיש לשונית בשם Apple® Watch install & accessibility options
בגדול נראה שיש לשעון חנות נפרדת עם האפליקציה. ומשם מורידים. רק לא ידוע לי האם אפשר ישירות מהשעון באפליקציה זו להתחבר למשאבה, (בלוטוס), או שצריך כן לעבור דרך האייפון ושם להתחבר למשאבה. זה בגדול יכול להיות ההבדל המשמעותי כאן.

זה האפליקציה בחנות של השעון:
https://apps.apple.com/us/app/minimed-mobile-us/id1533456796?platform=appleWatch

dasi971

משתמש רשום
לא בטוח שאין צורך בשום שלב שיהיה חיבור לסמארטפון. אבל גם לא בטוח שכן.
חיפשתי הרבה מדריכים של מטדרוניק לשעון. ובגדול רשום שכן צריך את האלפיקציה בסמארטפון. ובנפרד את האפליקציה של בשעון. אבל לא בטוח 100% שזה אכן כך.
לכאורה הייתי מנסה לבדוק לבד דרך שעון קיים של מישהו האם זה מצליח.
זה מחובר בגדול דרך בלוטוס. וכמובן צריך בשעון שיהיה סים סלולרי לכאורה.

זה מדריך אחד של מטדרוניק.
אולי אפשר לפנות אליהם ולשאול את התמיכה הטכנית.
https://www.medtronicdiabetes.com/c...0g-system-support/minimed-mobile-app-training
שימי לב שיש לשונית בשם Apple® Watch install & accessibility options
בגדול נראה שיש לשעון חנות נפרדת עם האפליקציה. ומשם מורידים. רק לא ידוע לי האם אפשר ישירות מהשעון באפליקציה זו להתחבר למשאבה, (בלוטוס), או שצריך כן לעבור דרך האייפון ושם להתחבר למשאבה. זה בגדול יכול להיות ההבדל המשמעותי כאן.

זה האפליקציה בחנות של השעון:
https://apps.apple.com/us/app/minimed-mobile-us/id1533456796?platform=appleWatch
תודההה, זהו אני גם מנסה לברר את הענין
כי בדקתי וראיתי שזה יכול להיות מחובר עם בלוטוס
אם עלה בידך עוד מידע אשמח תודה רבה!

dasi971

משתמש רשום
אם יש משהו בכל אופן שמשתמש בשעון גם עם פלאפון ויכול לתת לי מידע?
אם צריך דגם מסוים

dasi971

משתמש רשום
משהו יודע אם A54 של סמסונג תומך באפליקציה של מדטרוניק?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יג

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב עַד אָנָה יְהוָה תִּשְׁכָּחֵנִי נֶצַח עַד אָנָה תַּסְתִּיר אֶת פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי:ג עַד אָנָה אָשִׁית עֵצוֹת בְּנַפְשִׁי יָגוֹן בִּלְבָבִי יוֹמָם עַד אָנָה יָרוּם אֹיְבִי עָלָי:ד הַבִּיטָה עֲנֵנִי יְהוָה אֱלֹהָי הָאִירָה עֵינַי פֶּן אִישַׁן הַמָּוֶת:ה פֶּן יֹאמַר אֹיְבִי יְכָלְתִּיו צָרַי יָגִילוּ כִּי אֶמּוֹט:ו וַאֲנִי בְּחַסְדְּךָ בָטַחְתִּי יָגֵל לִבִּי בִּישׁוּעָתֶךָ אָשִׁירָה לַיהוָה כִּי גָמַל עָלָי:
נקרא  13  פעמים

אתגר AI

חג מתן תורה • 1

לוח מודעות

למעלה