בקשת תפילה אברך תלמיד חכם שנתגלה אצלו גידול במוח

מצב
הנושא נעול.

AtaraM

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
גם אני שמעתי שהמצב הוטב אבל אין לי מושג כ"כ מה זה אומר
אולי יותר מאוחר יהיה לי פירוט
מה שאני יודעת זה שהיה גידול במוח וב"ה אחרי ניתוח/ כמה ניתוחים הצליחו להוציא את כל הניתוח אבל נשאר לו במוח בצקת ולכן הוא היה מורדם ומונשם במצב קשה מאוד ביום רביעי- חמישי,
ביום ראשון המצב החמיר והיום תודה לקל המצב הוטב!

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
משיחה שהיתה לי עכשיו עם אחותו.
המצב ללא שינוי. לא התעורר עדיין ולרופאים אין מה לעשות....
צריך כאן נס גלוי.

תמשיכו להתפלל ולבקש.

דן הלמדן

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
לאחר תקופה של הקלה
כעת החמרה קריטית במצבו של הרב יחיאל דוד חיים בן בילא
כעת נערכים בהיכלי התורה והישיבות תפילות רבים לרפואתו
נבקש מכל אחד ואחד לקחת לפחות פרק תהילים אחד לרפואתו

אמא פלוס

משתמש מקצוען
הקב"ה כל יכול.
קראתי, שיתגשמו התפילות:
"הוֹדִינוּ וְקָרוֹב שְׁמֶךָ, סִפְּרוּ נִפְלְאוֹתֶיךָ"

מצב
הנושא נעול.
פרק קכד:
א) שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי ד' שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל: ב) לוּלֵי ד'שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם: ג) אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ: ד) אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ: ה) אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים: ו) בָּרוּךְ ד' שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם: ז) נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ: ח) עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם ד' עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
• • • • • •
לתשומת לבכם, אשכול זה נועד לבקשות תפילה בלבד. פטפטת ודיונים עלולים לגרום לנעילת האשכול או חסימת המשתמש. בברכת רפואה שלימה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ד

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּקָרְאִי עֲנֵנִי אֱלֹהֵי צִדְקִי בַּצָּר הִרְחַבְתָּ לִּי חָנֵּנִי וּשְׁמַע תְּפִלָּתִי:ג בְּנֵי אִישׁ עַד מֶה כְבוֹדִי לִכְלִמָּה תֶּאֱהָבוּן רִיק תְּבַקְשׁוּ כָזָב סֶלָה:ד וּדְעוּ כִּי הִפְלָה יְהוָה חָסִיד לוֹ יְהוָה יִשְׁמַע בְּקָרְאִי אֵלָיו:ה רִגְזוּ וְאַל תֶּחֱטָאוּ אִמְרוּ בִלְבַבְכֶם עַל מִשְׁכַּבְכֶם וְדֹמּוּ סֶלָה:ו זִבְחוּ זִבְחֵי צֶדֶק וּבִטְחוּ אֶל יְהוָה:ז רַבִּים אֹמְרִים מִי יַרְאֵנוּ טוֹב נְסָה עָלֵינוּ אוֹר פָּנֶיךָ יְהוָה:ח נָתַתָּה שִׂמְחָה בְלִבִּי מֵעֵת דְּגָנָם וְתִירוֹשָׁם רָבּוּ:ט בְּשָׁלוֹם יַחְדָּו אֶשְׁכְּבָה וְאִישָׁן כִּי אַתָּה יְהוָה לְבָדָד לָבֶטַח תּוֹשִׁיבֵנִי:
נקרא  14  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה