עזרה lexica איך אפשר להמשיך שימוש באתר הזה?

משתמש חדש דנדש

משתמש צעיר
נגמר לי שם האפשרות לעשות תמונות
יש אופציה בחלון אנונימי או משהו אחר?
זה פשוט אתר מצויין הוא קולט בדיוק מה רצית

מוזיקאית בדם

משתמש פעיל
איור וציור מקצועי
יש לי רעיון אבל הוא קצת לא מקובל והוא ילך לך רק אם את\ה משתמש\ת בחינמי ולא במנוי
תפתח\י עוד חשבו מייל - גוגל וממנו תפתח\י עוד משתמש ב lexica ואז אם זה חינמי אז מה אכפת לך כי את מקבל\ת עוד מספר תמונות מהחשבון השני;) אם זה לא חינמי ואין לך בעיה לשלם עוד מנוי כדי לקבל עוד חבילת תמונות אז תשתמש\י גם באפשרות הזאת

יש לי רעיון אבל הוא קצת לא מקובל והוא ילך לך רק אם את\ה משתמש\ת בחינמי ולא במנוי
תפתח\י עוד חשבו מייל - גוגל וממנו תפתח\י עוד משתמש ב lexica ואז אם זה חינמי אז מה אכפת לך כי את מקבל\ת עוד מספר תמונות מהחשבון השני;) אם זה לא חינמי ואין לך בעיה לשלם עוד מנוי כדי לקבל עוד חבילת תמונות אז תשתמש\י גם באפשרות הזאת
דווקא רעיון מאוד מקובל...

הספרן

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
יוצרי ai
בלקסיקה ברגע שנגמרו הקרדיטים אין אפשרות לקבל באמצעות חשבון גוגל אחר

net13

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
יוצרי ai
אגב. בגלל שהוא קולט מאיזה מיילים נכנסנת. לנצח הוא שומר לך ברשימה את המיילים שלך. גם אם עברו 10 ניקוי סי קלינר או מחיקת קוקיס. למישהו יש דרך לנקות את האתר לגמרי מפרטי המייל?

הספרן

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
יוצרי ai
כפי שכתבתי במאמר שהתפרסם לפני כמה חודשים, בלקסיקה בשונה מלונארדו נייט קפה ועוד אין אפשרות לקבל קרדיטים חדשים גם לא מחשבון אחר
ב"ה אם אצליח למצוא דרך כמובן שאעדכן את כולם

net13

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
יוצרי ai
כפי שכתבתי במאמר שהתפרסם לפני כמה חודשים, בלקסיקה בשונה מלונארדו נייט קפה ועוד אין אפשרות לקבל קרדיטים חדשים גם לא מחשבון אחר

ב"ה אם אצליח למצוא דרך כמובן שאעדכן את כולם
אני מדבר על מחיקת הכתובות מייל ששמורות שם למרות מחיקת הקוקיז

הספרן

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
יוצרי ai
אני מדבר על מחיקת הכתובות מייל ששמורות שם למרות מחיקת הקוקיז
לפני 3 חודשים שכתבתי את המאמר עשיתי בדיקה באמצעות כניסה לחשבון נסתר ובמייל אחר ובכ"ז לא קבלתי קרדיטים חדשים אלא הודעה שצריך לשדרג את התוכנית

הספרן

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
יוצרי ai
ואין אפשרות להסתיר את הIP מהם?
ומה יקרה בחדר מחשבים שיהיו כמה חשבונות על אותו מחשב, גם להם זה יחסום?
אפשר להסתיר את IP באמצעות שרת פרוקסי - VPN
אבל אין לי כח לנסות (בפרט שבנטפרי מבדיקה שערכתי הרבה חסומים או לא באמת פועלים)

net13

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
יוצרי ai
אני מדבר על איך אפשר למחוק מהאתר את הכתובות שמופיעות ככה
1713348520929.png

הספרן

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
יוצרי ai

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה