דרוש מידע תשלום עבור דרכון אמריקאי חדש

yoyo mor

משתמש פעיל
אני צריכה לשלם עבור הנפקת דרכון אמריקאי חדש,
מישהו יכול לשלוח לי לינק
אני מוצאת רק תשלום עבור חידוש דרכון
שאלה נוספת, האם צריך לשלם גם עבור המשלוח בדואר? אם כן, איך משלמים?
תודה רבה מראש!

במילים_אחרות

תרגום אנגלית-עברית עברית-אנגלית
מנוי פרימיום
אני צריכה לשלם עבור הנפקת דרכון אמריקאי חדש,
מישהו יכול לשלוח לי לינק
אני מוצאת רק תשלום עבור חידוש דרכון
שאלה נוספת, האם צריך לשלם גם עבור המשלוח בדואר? אם כן, איך משלמים?
תודה רבה מראש!
כי אי אפשר Online fee payment is currently available for passport book renewals only.

shaini

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
לא
משלמים במקום
על המשלוח בדואר צריך לשלם מראש
ולתת להם את האישור על התשלום מודפס
פה משלמים-
יודעת האם צריך לשלם על כל דרכון בנפרד בדואר?
עשינו יחד 5 דרכונים.

תודה!

שירותי ESTA לארה"ב

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
אם עושים כולם בפעם אחד, מספיק לשלם פעם אחד.

אמרלד

משתמש פעיל
שלום, מנצלת את האשכול..
@שירותי ESTA לארה"ב ידוע לך בבקשה אם לבן שלי יש דרכון אמריקאי חירום מלפני חודשיים, וכאמור הדרכון תקף לשנה אחת, אז רוצים להאריך לו לדרכון אמריקאי מבוגר ל10 שנים-
יש אפשרות לעשות את זה אונליין/ בדואר? או בגלל שהדרכון הנוכחי הוא חירום אז צריך ללכת לקונסוליה?

אציין שמבחינת תשלום נאמר שלא נצטרך לשלם על דרכון רגיל כי החירום עלה 260 דולר...
לא הצלחתי למצוא מידע רלוונטי באתר
אשמח מאד מאד למידע :)

צנונית

משתמש מקצוען
לי אמרו בקונסוליה לפני כמה שבועות, שלדרכון קבוע- תוך שנה מאז שעשו דרכון חירום- לא צריך להגיע לקונסוליה. נתנו לי איזה טופס למלא ורשימה של כל מה שצריך לשלוח להם בדואר רשום.

יהודה'לה

משתמש חדש
שלום, מנצלת את האשכול..
@שירותי ESTA לארה"ב ידוע לך בבקשה אם לבן שלי יש דרכון אמריקאי חירום מלפני חודשיים, וכאמור הדרכון תקף לשנה אחת, אז רוצים להאריך לו לדרכון אמריקאי מבוגר ל10 שנים-
יש אפשרות לעשות את זה אונליין/ בדואר? או בגלל שהדרכון הנוכחי הוא חירום אז צריך ללכת לקונסוליה?

צריך לשלוח בדואר או למסור בשגרירות עם DS11 מלא, תמונה, ואישור תשלום לדואר שליחים. חשוב מאוד שהדרכון יהיה חתום.

שירותי ESTA לארה"ב

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
שלום, מנצלת את האשכול..

אין צורך להגיע לשגרירות תמלא את הטופס בקישור הזה https://pptform.state.gov/FraudAbus...QUIc3RhdGVLZXlmjPns3arhOgticp6e956+CKaparc="}

צרף את הדרכון חירום, ותמונה 5*5 ס"מ על רקע לבן
תשלום לדואר חזור בלינק הזה https://israelpost.co.il/embassy/?token=d53ceab7-f050-445e-89f4-a77ec4ea3625

לשלוח הכל לשגרירות

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  38  פעמים

לוח מודעות

למעלה