מידע שימושי תוכניות לשבת התאחדות

• פותח הנושא ov
  • פורסם בתאריך

הדס'וש

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
משחק מגלגל, מכירה בגירסה מלאה:
כתר לכל אחד ועליו רשום: משהו שהוא אוהב, משהו שהוא לא אוהב, משפט שהוא אומר המון.
יושבים כולם עם הכתרים על הראש, כולם רואים את המשפטים של כולם כל אחד חוץ מאת שלו (וצוחקיםםם) וכל אחד בתורו מנסה לנחש מה כתוב, מה שקורה, שכל אחד אומר את כל מה שהוא אוהב, את כל מה שהוא לא אוהב, ואת כל המשפטים החזקים בלקסיקון שלו עד שעולה לו המשפט הנכון, נהננו מאוד.

הקמת ממשלה ג"כ מוצלח, נראה לי רק למבוגרים (אצלנו הגברים נהנו במיוחד)
מכינים בערב שבת רשימת שרי ממשלה, ורשימה שניה של צוות המשחק, כל שחקן מקבל רשימה של השחקנים וצריך להדביק לו שר שהכי מתאים לו ולנמק.

אם תרצי עוד, יש לי משחקים חמודים אבל לא מתאימים לשבת, תבקשי.

תהנו ושבת שלום!

אני מאוד רוצה,
אפשר גם?

קופצנית

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
אנחנו עשינו לפני כמה זמן משו מאד חמוד.
לקח קצת זמן להבין את המשחק אבל זה רץ יפה...
כל אחד מביאה משו- מתנה- כדאי לסכם מראש על סכום בערך- עוטפים את כל המתנות ומניחים על שולחן במרכז.
לפי סדר הישיבה- הראשונה קמה ובוחרת מתנה מהשולחן במרכז
היא פותחת את המתנה (עדיף להכניס גם מכתבים- ואז מקריאה את המכתב)
ואז לפי סדר כל אחת בתורה מחליטה אם להמר על מתנה ממרכז השולחן או לקחת מתנה למישהי שכבר לקחה ופתחה.
זה ממש מרתק
אצלינו, שנפגשנו אז פעם ראשונה- היו חטיפות, ואפילו ריצות מסביב השולחן כדי לקחת את המתנה.
לדוגמא אם שפרינצה לקחה ממרכז השולחן קופסא מהממת של עוגיות, אחריה תרצה לקחה ממרכז השולחן אגרטל, שפרה שיושבת לידה בוחרת "לגנוב" את קופסת העוגיות משפרינצה.
בסבב הבא אלו שלקחו להן את המתנה יכולות להחזיר אליהן את המתנה, או לקחת מתנה ממשהי אחרת, או לבחור מתנה מהשולחן במרכז.
זה ממש מתחמם ומרתק- החטיפות....
בסוף כמובן כל אחת יוצאת עם מתנה כלשהי...
המסקנה של זה היא או ללמוד להעניק משו שחשבתי שהוא שלי
או כמה תחושת בעלות על משו היא זמנית- כל רגע מישהו יכול לקחת לי
ועוד יד המסרים נטויה

חיה יוכבד

משתמש פעיל
שלו' וברכה ,

"קווי ד' יחליפו כוח "
תהנו מאוד ...

יש משחק שלא נס ליחו ...אפשר לקרוא למשחק קודדודים (קוד + דודים )
קונים לשבת פיצוחים שונים , כל משפחה מקבלת מכל סוג של פיצוח כמות שונה .
וצריך לנחש למה כל משפחה קבלה כמות שונה .

לדוגמא : לפי גיל הילד הקטן במשפחה (8 , שנתיים , 20 וכדומה )
לפי שנות נישואים (5, 7 , 15 )
לפי קומת מגורים (ראשונה , חמישית , קרקע )
משחק מאתגר ומתוק ....

אגב (אפשרי גם בג'לים , סוכריות , פרסים , וככל העולה )

משחק נוסף שהלך מאוד יפה משחק "נחש מי " באנשים . לכל אחד קושרים קריפונים בצבע שונה וכולם עומדים , ושואלים יש לו משקפיים ? ואז יושבים כל אלו שאין להם , יש לו קריפון צהוב ? יש לו שיער מתולתל ? וכדומה .

גם בול פגיעה על אותו משקל .....מניחים את כל תמונות המשפחה ובוחרים 4 מתוכם וצריך לנחש ומסמנים בול ופגיעה ...

שיהיה חורף בריא לכוווולם ,
והנאה מרובה .
שמחה לעזור , בהצלחות

בינה

משתמש מקצוען
משחק זיכרון.
לוקחים תמונות של כל אחד מהזמן האחרון וכן מזמן שהיה תינוק, ומשחקים עם זה משחק זיכרון.
כיף מאד!!

משחק נוסף:
מכינים כרטיסים עם מספרים לפי המיקום במשפחה וצריך לגלות במי מדובר, מי שמנחש נכון מקבל את הכרטיס עם המספר, המנצח הוא מי שיש לו הכי הרבה כרטיסים. לדוג: הסבא והסבתא הסבא הוא מספר 1 והסבתא 2 הבן הגדול הוא 1,1 אישתו היא 1,2 הילד הבכור 1,1,1 והשני 1,1,2
וכך הלאה.

michal2100

משתמש מקצוען
אצלינו-
מישהיא לקחה חפצים מענינים מהבית- חדשים.
ארזה כל אחד בנייר אחר.
וכשישבו כולם. הוציאה משקית חפץ ויחדה אותו למישהו- ואמרה לו מי שלח לו את החפץ מצד המשפחה המקבילה (שלא השתתפה). אח/ גיס / חם/ ות והיו צריכים למה השולח בחר דוקא במוצר הזה.
זה היה מדהים. עד שעלו עליה שזוהיא שהכינה הכל.
בין בחפצים היו:
חבילת שקדים, מחברת, עפרון, מחק, פודינג וניל, שובר חינם לכניסה לתערוכה. ועוד
אהבתי

רק אין איזשהי בעיה של שקר?
איך היא הציגה את זה? או שנתנה להבין שהם שלחו ולא אמרה במפורש?

א-ירושלמית

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
שיחקנו פעם משחק זכרון של ג'לי...
קונים זוגות של ג'ליים שונים בכל הצורות האפשריות + שוקולדים + סוכריות. מחביאים אותם מתחת כוסות לשתיה חמה (אטומות!), ומתחילים לשחק. במקביל, יוצרים זוג של פריט יקר מאוד (בונבון, נניח), ושטר של חמישים שקל.
המתח עולה ככה שהזוגות נחשפים... כל אחד רוצה לזכות במאה שקל! אבל עד הסוף ממש אף אחד לא מנחש שזה 'יתום'...

bp131

משתמש פעיל
D I G I T A L
אצלינו עשו אחרי הקידוש החגיגי בבוקר-לפני הסעודה, תוכנית של חברותות
ערכו הגרלה והצמידו כל מבוגר לילד/ צעיר מבוגרת לצעירה ולמדו הלכות כיבוד הורים.
זה היה מדהים ומאחד!

לא אני

משתמש מקצוען
תוכלי להשתמש בכרטיסים היפים שאחת המשתמשות העלתה פה ולהכניס לקלסר פשוט עם כריכה יפה, ומקסימום אם לא תספיקי לאסוף קודם, תאספו במקום (כל אחת תכתוב מתכון טוב שהיא זוכרת בע"פ) ואח"כ תצלמו לכולם. המזכרות יגיעו אחרי שבת...
איפה הכרטיסים ההם?

פוקוש

משתמש מקצוען
אני מחפשת שם מיתוג לשבת גיבוש כמו הרעיון" שבט אחים" והרעיון הזה ילווה אותנו בשבת על חבקים למפיונים על בקבוקים.. למי יש רעיון לשם?

מיקוד

משתמש חדש
אם יש לכם מקום ... אני מחפשת לשבת גיבוש מקום גדול או צימרים או וילה.. אשמח לשמוע

גולדשמיד

משתמש רשום
1. עושים כאילו מרכיבים ממשלה מבני המשפחה:
כל אחד מקבל דף עם תפקידים כמספר המשתתפים: ראש ממשלה, שר חינוך, שר בטחון, מזכיר הממשלה וכו', ליד כל תפקיד 2 שורות: שורה לשם של הבנאדם שלפי דעתו הכי מתאים לתפקיד ושורה לסיבה למה הוא הכי מתאים.
כל אחד קורא את הדף שלו, יוצא מצחיק מאוד.
2. מתאים גם לילדים שיודעים לכתוב - רביעיות:
מכינים לכל משתתף 4 קלפים עם השם/תמונה שלו, כותבים 4 תכונות טובות עליו, כשבכל קלף תכונה אחרת מודגשת, מערבבים את כל הקלפים ומשחקים משחק רביעיות סטנדרטי.
בסוף המשחק כל אחד מקבל את הרביעייה שלו ומחזיק מפתחות שהקלפים נכנסים לתוכו למזכרת.
3. מכירה פומבית: כל משתתף מקבל שטרות כסף מזוייפים, ממציאים סיפור על קרוב משפחה שהחליט לתרום לתכנית סכום גדול/זכייה בלוטו שהוקדשה לתכנית, יש לוח עם פרסים שווי ערך: טיסה משפחתית בשמי הארץ, מכונת כביסה, מזגן וכו' כיד הדמיון הטובה, בסופו של דבר מביאים קרטוני ענק עטופים / מעטפות, הכל בהתאם לגודל המתנה שקנו. תכלס במקום טיסה יש מטוס קטנטן, במקום מכונת כביסה יש חומרי כביסה, במקום מזגן מאוורר קטנטן מהכל בשקל וכן על זה הדרך
עשיתם את זה בסוף מעניין אותי לראות איך זה הלך בסוף

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  3  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה