שיתוף חופשי שיתוף טיפים ומילות מפתח לסגנונות שונים בAI

יצירות לשימוש חופשי

The Music Princess

משתמש פעיל
הי כולם!
פתחתי את האשכול הזה בשביל השיתופים שלכם לטיפים ורעיונות ביצירת בינה מלאכותית.
המטרה של האשכול היא לתת לאחרים להכיר כמה שיותר מילות מפתח שמשמשות כקריטיות בסגנון היצירה המתקבלת.
לדוגמא:
פה השתמשתי במילים Pixar 3D Animation Style (מי שמכיר Pixar הם יוצרי סרטי אנימציות לילדים)
1715868526669.png

לעומת 3D Animation Style בלבד
1715868612258.png

הגרסה הראשונה יוצרת מראה יותר הומוריסטי וקומי, והשניה מתאימה לרציניות יותר.

ספרו לי מה דעתכם, ושתפו ברעיונות ובטיפים שלכם!

כל השרירים תפוסים

משתמש מקצוען
יוצרי ai
הי כולם!
פתחתי את האשכול הזה בשביל השיתופים שלכם לטיפים ורעיונות ביצירת בינה מלאכותית.
המטרה של האשכול היא לתת לאחרים להכיר כמה שיותר מילות מפתח שמשמשות כקריטיות בסגנון היצירה המתקבלת.
לדוגמא:
פה השתמשתי במילים Pixar 3D Animation Style (מי שמכיר Pixar הם יוצרי סרטי אנימציות לילדים)
צפה בקובץ המצורף 1653061

לעומת 3D Animation Style בלבד
צפה בקובץ המצורף 1653063

הגרסה הראשונה יוצרת מראה יותר הומוריסטי וקומי, והשניה מתאימה לרציניות יותר.

ספרו לי מה דעתכם, ושתפו ברעיונות ובטיפים שלכם!
מה שמאוד רלוונטי כמובן... הוא באיזה בינה משתמשים, זה משפיע מאוד על הסגנון.
במה אתה השתמשת?

כל השרירים תפוסים

משתמש מקצוען
יוצרי ai
בהחלט נקדה חשובה שגם צריך לציין אותה.
אני משתמשת בד"כ במייקרוסופט דיזיינר...
זה מאוד חשוב, כי זה המודל שהכי פחות חשוב בו הפרומפט המדויק.
והמודל שהכי קל להוציא בו תוצאות יפות.
בייחוד תמונות מהסוג שעשית.

The Music Princess

משתמש פעיל
LeonardoAI מציע אפשרות של Improve Prompt על תמונה שיצרת. למשל:
הבקשה שלי הייתה ליצור:" נעל נייק צבעונית על רקע שחור עם ענני אבק צבעוניים ברקע סגנון תלת מימדי ריאליסטי." די מינימלי.

עכשיו אם ארצה לשפר דברים קטנים בתוך העיצוב יהיה לי יותר קשה לדייק בלהגדיר בדיוק את הפרטים שאני רוצה, ולכן מה שהוא מציע זה בעצם תיאור מפורט יותר של מה שהוא יצר בפועל, ולכן אם ארצה לשנות פרטים קטנים/משמעותיים - הפירוט שלו יקל מעלי את ההתלבטות כיצד להגדיר כל דבר ע"מ שאקבל את התוצאה הרצויה באופן מיטבי.

התיאור שהוא יצר לי (בתרגום לעברית):
"נעלי סניקרס תוססות של נייקי עם קליידוסקופ של צבעים בוקעות על רקע כהה, מוקפות בענן אבק צבעוני בפרטי תלת מימד מעולים. הנעליים מעוצבות בצורה מורכבת, מציגות אינספור גוונים בכל פרט מורכב. התמונה משדרת תחושה של תנועה ועומק דינמיים, המעוררת תחושת אנרגיה והתרגשות. הוויז'ואל המהמם הזה הוא צילום באיכות גבוהה שתופס את תמצית הסגנון והחדשנות בעולם ההנעלה הספורטיבית, הפונה לחובבי אופנה וגם לחובבי ספורט כאחד."

התמונה שקיבלתי:
1715873316016.png

מה דעתכם?

כל השרירים תפוסים

משתמש מקצוען
יוצרי ai
בהחלט נקדה חשובה שגם צריך לציין אותה.
אני משתמשת בד"כ במייקרוסופט דיזיינר...
במייקרוסופט דיזיינר אפשר לכתוב גם מילה אחת כמו "השראה" או "מציאות" והוא נותן תמונות יפות.
אגב, למי שיש גישה לקופיילוט, אפשר אפילו לכתוב-צור תמונה, והוא ייצור לבד תמונה. בלי שום פרומפט.
יש לי כמה תמונות שפרסמתי פה שנוצרו ככה...🙈

נערך לאחרונה ב:

The Music Princess

משתמש פעיל
במייקרוסופט דיזיינר אפשר לכתוב גם מילה אחת כמו "השראה" או "מציאות" והוא נותן תמונות יפות.
אגב, למי שיש גישה לקופיילוט, אפשר אפילו לכתוב-צור תמונה, והוא ייצור לבד תמונה. בלי שום פרומפט.
יש לי כמה תמונות שפרסמתי פה שנוצרו ככה...🙈
בתמונות מורכבות וספציפיות בהחלט יש הבדלים.
בתמונות כלליות רב הפורמטים מאפשרים כתיבה מינימלית של תיאור בשביל לקבל תוצאה סבירה +. השאלה בתמונות מורכבות יותר עם הרבה פרטים ויצירה של משהו מאוד ספציפי, בהחלט יש מקום לדקויות.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יא

א לַמְנַצֵּחַ לְדָוִד בַּיהוָה חָסִיתִי אֵיךְ תֹּאמְרוּ לְנַפְשִׁי (נודו) נוּדִי הַרְכֶם צִפּוֹר:ב כִּי הִנֵּה הָרְשָׁעִים יִדְרְכוּן קֶשֶׁת כּוֹנְנוּ חִצָּם עַל יֶתֶר לִירוֹת בְּמוֹ אֹפֶל לְיִשְׁרֵי לֵב:ג כִּי הַשָּׁתוֹת יֵהָרֵסוּן צַדִּיק מַה פָּעָל:ד יְהוָה בְּהֵיכַל קָדְשׁוֹ יְהוָה בַּשָּׁמַיִם כִּסְאוֹ עֵינָיו יֶחֱזוּ עַפְעַפָּיו יִבְחֲנוּ בְּנֵי אָדָם:ה יְהוָה צַדִּיק יִבְחָן וְרָשָׁע וְאֹהֵב חָמָס שָׂנְאָה נַפְשׁוֹ:ו יַמְטֵר עַל רְשָׁעִים פַּחִים אֵשׁ וְגָפְרִית וְרוּחַ זִלְעָפוֹת מְנָת כּוֹסָם:ז כִּי צַדִּיק יְהוָה צְדָקוֹת אָהֵב יָשָׁר יֶחֱזוּ פָנֵימוֹ:
נקרא  12  פעמים

אתגר AI

חג מתן תורה • 1

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה