דרוש מידע קורס הכנה ללידה ראשונה בירושלים

טס

משתמש חדש
שרה מנטל מוצלחת ביותר בכל הבחינות והרמות ב"ליגה אחרת"
025828886

BIZZARC- עשירה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
ממליצה מאוד על דסי כיטוב - קורס פרטי (אולי יש לה גם קבוצתי, לא בדקתי)

יונה רוב, מוצלחת מאד!!!!!!!!!! וגם עוזרת הרבה מאד אחרי זה בהנקה למי שהיתה אצלה בקורס הכנה ללידה, (היא יועצת הנקה בכירה)
היא עוזרת גם למי שלא היתה אצלה בקורס.

תלמה.

משתמש חדש
יש מיכל שכטר.
ויש דסי הופמן מרמת שלמה.
שתיהן מצוינות

malky

משתמש רשום
היא נראה לי במרכז.
אבל השיעורים שלה- 10 מוסרטים, עם עבודה עצמית עמוקה, שהיא שותפה בתהליך (כמובן רק אם את מעוניינת)
ועוד 4 מפגשי זום שהם מידע יותר טכני (אבל חשוב)
לי זה היה נראה שזה יחזור על עצמו, ומה העניין וכו', אבל אחותי שכנעה אותי. וואו, לא מתחרטת על כל שקל. (לא כל הקופות נותנים עליה החזרים כי היא בזום)
היא הביאה אותי למצב שאחרי הלידה אמרתי לבעלי "וואו, זה מדהים וכיף ללדת!"
(וואלה, לא קיבלתי אפידורל עד פתיחה 9, והייתי במסדרון 4 שעות ועוד כמה דברים פחות כייפים)
היא מלווה גם טלפונית, גם במייל, ולמי שיש ווצאפ יש אפשרות להתחבר לקבוצה של הקבוצה. עד היום אני שואלת אותה כל מיני שאלות שיש לי לשאול, והיא תמיד זמינה, תמיד סבלנית.
מצטרפת להמלצות עליה
היא גם מיילדת באסף הרופא

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יא

א לַמְנַצֵּחַ לְדָוִד בַּיהוָה חָסִיתִי אֵיךְ תֹּאמְרוּ לְנַפְשִׁי (נודו) נוּדִי הַרְכֶם צִפּוֹר:ב כִּי הִנֵּה הָרְשָׁעִים יִדְרְכוּן קֶשֶׁת כּוֹנְנוּ חִצָּם עַל יֶתֶר לִירוֹת בְּמוֹ אֹפֶל לְיִשְׁרֵי לֵב:ג כִּי הַשָּׁתוֹת יֵהָרֵסוּן צַדִּיק מַה פָּעָל:ד יְהוָה בְּהֵיכַל קָדְשׁוֹ יְהוָה בַּשָּׁמַיִם כִּסְאוֹ עֵינָיו יֶחֱזוּ עַפְעַפָּיו יִבְחֲנוּ בְּנֵי אָדָם:ה יְהוָה צַדִּיק יִבְחָן וְרָשָׁע וְאֹהֵב חָמָס שָׂנְאָה נַפְשׁוֹ:ו יַמְטֵר עַל רְשָׁעִים פַּחִים אֵשׁ וְגָפְרִית וְרוּחַ זִלְעָפוֹת מְנָת כּוֹסָם:ז כִּי צַדִּיק יְהוָה צְדָקוֹת אָהֵב יָשָׁר יֶחֱזוּ פָנֵימוֹ:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

חג מתן תורה • 1

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה