חגים צעד אחד צעד - מופלטה

Geula-Arc

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב ואדריכלות פנים
@shira bira נהניתי מהמתכון מההסבר הברור והקולח ! מקסים
ממש עשית לי חשק להכין למרות שהפעם העדפתי לפתוח את חגיגת החמץ ולהכין לחמניות בצל שמנות ועסיסיות
שיסלחו לי הסבתות המרוקאיות שלי שלא היו מכינות מופלטה משום מה...כנראה עוד היו מלאות מהז'באן והמרציפן מפסח

נערך לאחרונה ב:

חנה שטרסר

משתמש מקצוען
תודה על המתכון וההסבר המפורט, רק בזכות התמונות העזתי להכין לראשונה מופלטות
(כמי שלא מכירה את אופן ההכנה , הייתי בטוחה שההכנה מורכבת, לערום מגדל פיתות ולהפוך את כולן ביחד..
רק התמונה הבהירה לי שהמופלטה דקיקה ..)
היה קל להכנה וטעים מאד, נהננו!
זו ההזדמנות להודות על מתכונים נוספים שהעלית והפכו לרבי מכר במשפחה- סמבוסק וקרם פטיסייר
תודה!

רינה דיצה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
לא הבנתי מה הענין של המגדל... למה לא לטגן כל עלה בנפרד? ממילא מפרידים אח"כ

shira bira

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
הבצק נפתח ברידוד לעלה דק ביותר וטיגון ביחד תורם לרכות המופלטות על ידי :
1. שמירה על חום ולחות
2. בישול עקיף בחלק מן הזמן.

פילפילון

אתרוגיסטית חדשה
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
אחלה הדרכה
יצא לי מושלם
לא האמנתי כמה זה קל

amazuz

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
הכנתי ויצאו מופלטות אלופות!
תודה על ההדרכה המפורטת

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב חַלְּצֵנִי יְהוָה מֵאָדָם רָע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי:ג אֲשֶׁר חָשְׁבוּ רָעוֹת בְּלֵב כָּל יוֹם יָגוּרוּ מִלְחָמוֹת:ד שָׁנֲנוּ לְשׁוֹנָם כְּמוֹ נָחָשׁ חֲמַת עַכְשׁוּב תַּחַת שְׂפָתֵימוֹ סֶלָה:ה שָׁמְרֵנִי יְהוָה מִידֵי רָשָׁע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי אֲשֶׁר חָשְׁבוּ לִדְחוֹת פְּעָמָי:ו טָמְנוּ גֵאִים פַּח לִי וַחֲבָלִים פָּרְשׂוּ רֶשֶׁת לְיַד מַעְגָּל מֹקְשִׁים שָׁתוּ לִי סֶלָה:ז אָמַרְתִּי לַיהוָה אֵלִי אָתָּה הַאֲזִינָה יְהוָה קוֹל תַּחֲנוּנָי:ח יְהוִֹה אֲדֹנָי עֹז יְשׁוּעָתִי סַכֹּתָה לְרֹאשִׁי בְּיוֹם נָשֶׁק:ט אַל תִּתֵּן יְהוָה מַאֲוַיֵּי רָשָׁע זְמָמוֹ אַל תָּפֵק יָרוּמוּ סֶלָה:י רֹאשׁ מְסִבָּי עֲמַל שְׂפָתֵימוֹ (יכסומו) יְכַסֵּמוֹ:יא (ימיטו) יִמּוֹטוּ עֲלֵיהֶם גֶּחָלִים בָּאֵשׁ יַפִּלֵם בְּמַהֲמֹרוֹת בַּל יָקוּמוּ:יב אִישׁ לָשׁוֹן בַּל יִכּוֹן בָּאָרֶץ אִישׁ חָמָס רָע יְצוּדֶנּוּ לְמַדְחֵפֹת:יג (ידעת) יָדַעְתִּי כִּי יַעֲשֶׂה יְהוָה דִּין עָנִי מִשְׁפַּט אֶבְיֹנִים:יד אַךְ צַדִּיקִים יוֹדוּ לִשְׁמֶךָ יֵשְׁבוּ יְשָׁרִים אֶת פָּנֶיךָ:
נקרא  14  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה