מידע שימושי פאות שבי פלס

מצב
הנושא נעול.

א.ד1

משתמש רשום
עריכה תורנית
מנסיון אישי של פאה מלפני שנה בדיוק, פיאות זוועה איכות דפוקה, נקרע מהר, נושר שיער וכמובן שהשירות והיחס על הפנים. גם אני לא קבלתי אחריות רק עבדו עלי.
חד משמעית לשמור מרחק ולא להתקרב.

Chaya Fack

משתמש רשום
קניתי דרך פאנית פאה שלה לפני 3 שנים.
פאה מעולה , קיבלתי את כל התיקונים שרציתי בשנה הראשונה בלי בעיות ואפילו אחרי השנה אחריות הייתי צריכה תיקון וזה נעשה בלי תשלום.
מכירה עוד כמה שעשו דרך פאנית פאות שלה בשנים האחרונות וממש מרוצות.
יתכן שזה שונה כשקונים ישירות ואין לי שום הכרות איתה ולא מחפשת לשווק אותה אבל בפורום כ"כ גדול תחשבו פעמים לפני שאתן מלכלכות ככה גם אם אתן צודקות.

א.ד1

משתמש רשום
עריכה תורנית
קניתי דרך פאנית פאה שלה לפני 3 שנים.
פאה מעולה , קיבלתי את כל התיקונים שרציתי בשנה הראשונה בלי בעיות ואפילו אחרי השנה אחריות הייתי צריכה תיקון וזה נעשה בלי תשלום.
מכירה עוד כמה שעשו דרך פאנית פאות שלה בשנים האחרונות וממש מרוצות.
יתכן שזה שונה כשקונים ישירות ואין לי שום הכרות איתה ולא מחפשת לשווק אותה אבל בפורום כ"כ גדול תחשבו פעמים לפני שאתן מלכלכות ככה גם אם אתן צודקות.
אני קניתי ישירות דרכה והיה זוועה

פיצוצית

משתמש חדש
אני כותבת בשביל שאנשים יזהרו,חבל לי על הכסף שלהם, לשים סכום מטורף ולקבל שירות תחת כל ביקורת,
אפילו הנשים השחצניות שהיא מעמידה אצלה, ומשקרות על כולן בפנים.
היא עשתה את זה למלא לקוחות ואני יודעת כרגע על לפחות 15 -20 מהחברות שלי ומהמשפחה שלי,
אין עם מי לדבר.

פיצוצית

משתמש חדש
אני כותבת בשביל שאנשים יזהרו,חבל לי על הכסף שלהם,
אני כותבת בשביל שאנשים יזהרו,חבל לי על הכסף שלהם, לשים סכום מטורף ולקבל שירות תחת כל ביקורת,
אפילו הנשים השחצניות שהיא מעמידה אצלה, ומשקרות על כולן בפנים.
היא עשתה את זה למלא לקוחות ואני יודעת כרגע על לפחות 15 -20 מהחברות שלי ומהמשפחה שלי,
אין עם מי לדבר.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  29  פעמים

לוח מודעות

למעלה