בקשה נקסט

ופל בלגי

משתמש מקצוען
הזמנתי לבת שלי, תינוקת, גופיות מנקסט,
זה התכווץ אחרי כביסה ונהיה לה מדויק.
ראיתי פעם באלי אקספרס מגדיל גופיות - חתיכת בד עם תיקתקים משני הצדדים,
האם יש דבר כזה גם בנקסט? כדי שיתאים לסוג תיקתקים שלהם.

תודה רבה מראש.

MP3+

משתמש צעיר
לא מכירה בנקסט
אבל לכאורה זה משהו אוניברסאלי
כמו כל מיני מתאמים...

דאבל

משתמש מקצוען
אני קניתי מאריכים משילב
והם ממש לא תואמים לגופיות של נקסט!

פעם הזמנתי מעלי אקספרס ותאם.

הדסההה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
הזמנתי לבת שלי, תינוקת, גופיות מנקסט,
זה התכווץ אחרי כביסה ונהיה לה מדויק.
ראיתי פעם באלי אקספרס מגדיל גופיות - חתיכת בד עם תיקתקים משני הצדדים,
האם יש דבר כזה גם בנקסט? כדי שיתאים לסוג תיקתקים שלהם.

תודה רבה מראש.
על כמה כיבסת? יש לי שנים גופיות שלהם ואף פעם לא התכווץ

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  7  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה