בקשה נעלי הליכה יחפה

shishi

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
האם אתם מכירים את הנעלי הליכה יחפות של vivobarefoot
קניתי פעם אחת חיקוי שלהם באלי אקספרס ורוצה עוד קישורים שדומים לנעליים שלהם ולא כ''כ מוצאת
אשמח אם מישהו יודע על זה ויעלה לי כאן קישור או איך לרשום בשורת החיפוש
תודה

צוציקית

משתמש צעיר
קניתי פעם אחת חיקוי שלהם באלי אקספרס ורוצה עוד קישורים שדומים לנעליים שלהם ולא כ''כ מוצאת
תודה
אני לא שמעתי על זה...
נשמע מעניין,
יש מצב שאת מעלה קישור של מה שהזמת?

arv

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי DIP
אני קונה רק נעלים שלהם, מחזיקות המון זמן מעמד, יוצא שבסופו של ענין אין רווח גדול בהזמנה מעלי אקספרס.
כרגע אני עם נעל קיץ וחורף יום יום כולל הליכות וטיולים כמעט ארבע שנים!

ראיתי בעבר גם באמזון דגמים, חפשי שם.

shishi

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
אני קונה רק נעלים שלהם, מחזיקות המון זמן מעמד, יוצא שבסופו של ענין אין רווח גדול בהזמנה מעלי אקספרס.
כרגע אני עם נעל קיץ וחורף יום יום כולל הליכות וטיולים כמעט ארבע שנים!

ראיתי בעבר גם באמזון דגמים, חפשי שם.
הבנתי שהם נקרעים תוך חצי שנה שנה

פרידא

משתמש מקצוען
תודה
אולי פה-

shishi

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים

arv

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי DIP
אצלינו זה ענין משפחתי מורחב.
מאף אחד לא שמעתי שנקרע, אולי שחיקה בסוליה שאת זה הם מתקנים, זה בלאי טבעי אחרי שהרגל מקבלת את צורת ההליכה הטבעית שלה.

אקסטרה היפראקטיבי

מהמשתמשים המובילים!
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
אצלינו זה ענין משפחתי מורחב.
סליחה על ההקפצה, עברתי לנעליים האלו לפני חצי שנה וכל פעם שאני הולך המוון יש לי כאבים בעקב.
בחנות טוענים שזה בלה בלה בלה.... וגוגל מספר שזה דורבן, דלקת, וכל מיני מרעין בישין. האם מכל המשפחה המורחבת את מכירה תופעה כזו?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמו

א הַלְלוּיָהּ הַלְלִי נַפְשִׁי אֶת יְהוָה:ב אֲהַלְלָה יְהוָה בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:ג אַל תִּבְטְחוּ בִנְדִיבִים בְּבֶן אָדָם שֶׁאֵין לוֹ תְשׁוּעָה:ד תֵּצֵא רוּחוֹ יָשֻׁב לְאַדְמָתוֹ בַּיּוֹם הַהוּא אָבְדוּ עֶשְׁתֹּנֹתָיו:ה אַשְׁרֵי שֶׁאֵל יַעֲקֹב בְּעֶזְרוֹ שִׂבְרוֹ עַל יְהוָה אֱלֹהָיו:ו עֹשֶׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ אֶת הַיָּם וְאֶת כָּל אֲשֶׁר בָּם הַשֹּׁמֵר אֱמֶת לְעוֹלָם:ז עֹשֶׂה מִשְׁפָּט לָעֲשׁוּקִים נֹתֵן לֶחֶם לָרְעֵבִים יְהוָה מַתִּיר אֲסוּרִים:ח יְהוָה פֹּקֵחַ עִוְרִים יְהוָה זֹקֵף כְּפוּפִים יְהוָה אֹהֵב צַדִּיקִים:ט יְהוָה שֹׁמֵר אֶת גֵּרִים יָתוֹם וְאַלְמָנָה יְעוֹדֵד וְדֶרֶךְ רְשָׁעִים יְעַוֵּת:י יִמְלֹךְ יְהוָה לְעוֹלָם אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן לְדֹר וָדֹר הַלְלוּיָהּ:
נקרא  18  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה