מתחם הנופש "רויאל חוף צאנז"

my car

משתמש פעיל
אני מנסה להבין מה הולך כאן....
בתחילת האשכול מהללים ומשבחים את המקום,
ובסופו כותבים: עכברים, מקקים לא להתקרב....
?????

חיים של תורה

משתמש מקצוען
אני מנסה להבין מה הולך כאן....
בתחילת האשכול מהללים ומשבחים את המקום,
ובסופו כותבים: עכברים, מקקים לא להתקרב....
?????
אני מנסה לשער (על סמך הרגשה נטו!) שזה לא כזה מפואר מצד אחד ומצד שני זה לא כזה נורא.
אז כמובן לכל אחד יש את הסטנדרט שלו...
יש אנשים שיגידו שזה מקום מאוד נחמד, ויש אנשים שיתחלחלו.

אבל כמובן כל זה על סמך השערה בלבד.
אנחנו צריכים לשמוע יותר ממי שחווה את זה בעצמו.

שלום לכולם כאן ההנהלה של רויאל חוף צאנז.
קודם כל רציתי להודות לאנשים פה אשר נתנו לנו ביקורת חיובית. מקווים שבעזרת השם תחזרו אלינו ונשמח לתת לכם את השירות(:
בכל מקרה אנחנו בתהליכי שינוי שבאים עלינו לטובה ועקב כך, עובדי רויאל חוף צאנז התחלפו אז לכל אלה שהיה להם עוול במקום האירוח נשמח לתת להם זיכוי וכמובן תמיד נדע איך להשתפר.
בשורות טובות לכולם!
דן

my car

משתמש פעיל
שלום לכולם כאן ההנהלה של רויאל חוף צאנז.
קודם כל רציתי להודות לאנשים פה אשר נתנו לנו ביקורת חיובית. מקווים שבעזרת השם תחזרו אלינו ונשמח לתת לכם את השירות(:
בכל מקרה אנחנו בתהליכי שינוי שבאים עלינו לטובה ועקב כך, עובדי רויאל חוף צאנז התחלפו אז לכל אלה שהיה להם עוול במקום האירוח נשמח לתת להם זיכוי וכמובן תמיד נדע איך להשתפר.
בשורות טובות לכולם!
דן

האם הדירות שלך פונות לנוף החוף הנפרד, או החוף המעורב?
כי אם רואים מהחלון את חוף העונות למשל, אז לא כדאי לקרוא לעצמך "חוף צאנז".

שלמה רוזן

משתמש צעיר
שלום וברכה להנהלה של רויאל חוף צאנז
ברצוני לשאול שאלה
אני שייך לקהילה שמונה כמה מאות משפחות רב הקהילה הוא יהודי מאוד חשוב שמוסר את נפשו עבור בני קהילתו וגם לאלו שלא
עקב העבודה המאומצת שלו ניסינו כמה פעמים לשכנעו לצאת לחופשה קצרה אך הוא סירב
לאחרונה הצלחתי לשכנע אותו לצאת רק לכמה שעות להתאוורר במקום ריק מאנשים
רציתי לשאול אם יש איזה צימר עם פרטיות מוחלטת דהיינו שמתוך הצימר או הדירה לא רואים נפש חיה אבל אפשר לראות את הים
אם כן תחזירו תשובה פה ואני כבר יצור אתכם קשר
השאלה מופנת לכל מי שיודע על כזה מקום שישאיר פה פרטים
בתודה מראש

האם הדירות שלך פונות לנוף החוף הנפרד, או החוף המעורב?
כי אם רואים מהחלון את חוף העונות למשל, אז לא כדאי לקרוא לעצמך "חוף צאנז".
שלום וברכה, המקום שלנו לא פונה לאף חוף מתרחצים! המקום שלנו פונה אך ורק לים!! חשוב להדגיש שהמקום שלנו פרטי זשה אומר כניסה פרטית, ג'קוזי פרטי ונוף פרטי.
בנוסף אדגיש את זה פה - המקום שלנו לא מיועד למסיבות אז מי שמעוניין באירועים מסוג זה אנחנו פחות מתעסקים באירועים אלה זוגות, משפחות ואווירה טובה ופרטית.
לגבי שאלתך, שוב, אצלנו בשונה ממקומות האחרים באזור הנוף הוא אך ורק לים!
בברכה ובשורות טובות.

שלום וברכה להנהלה של רויאל חוף צאנז
ברצוני לשאול שאלה
אני שייך לקהילה שמונה כמה מאות משפחות רב הקהילה הוא יהודי מאוד חשוב שמוסר את נפשו עבור בני קהילתו וגם לאלו שלא
עקב העבודה המאומצת שלו ניסינו כמה פעמים לשכנעו לצאת לחופשה קצרה אך הוא סירב
לאחרונה הצלחתי לשכנע אותו לצאת רק לכמה שעות להתאוורר במקום ריק מאנשים
רציתי לשאול אם יש איזה צימר עם פרטיות מוחלטת דהיינו שמתוך הצימר או הדירה לא רואים נפש חיה אבל אפשר לראות את הים
אם כן תחזירו תשובה פה ואני כבר יצור אתכם קשר
השאלה מופנת לכל מי שיודע על כזה מקום שישאיר פה פרטים
בתודה מראש
שלום רב, מזומן לפנות אלי דרכי 0503349141
המקום שלנו צנוע ורואים אך ורק ים !
מוזמנים לקפוץ לבקר במקום. בנוסף, רק אתקן אותך המקום שלנו הוא לא צימר לא מלון ולא וילה אלא דירת נופש על הים- לקהל הדתי חרדי.
בשורות טובות !

ליפט

משתמש רשום
שלום וברכה, המקום שלנו לא פונה לאף חוף מתרחצים! המקום שלנו פונה אך ורק לים!! חשוב להדגיש שהמקום שלנו פרטי זשה אומר כניסה פרטית, ג'קוזי פרטי ונוף פרטי.
בנוסף אדגיש את זה פה - המקום שלנו לא מיועד למסיבות אז מי שמעוניין באירועים מסוג זה אנחנו פחות מתעסקים באירועים אלה זוגות, משפחות ואווירה טובה ופרטית.
לגבי שאלתך, שוב, אצלנו בשונה ממקומות האחרים באזור הנוף הוא אך ורק לים!
בברכה ובשורות טובות.
משומה זכור לי שמהדירות רואים את הטיילת ואת הכניסה לחוף העונות
אמנם זה לא החוף עצמו - אבל גם לא רק הים.

חוץ מזה - הדירה מקסימה. ג'קוזי טוב. חדרים נוחים. סלון ומטבח מרווח.

חוץ מזה - הדירה מקסימה. ג'קוזי טוב. חדרים נוחים. סלון ומט

חוץ מזה - הדירה מקסימה. ג'קוזי טוב. חדרים נוחים. סלון ומטבח מרווח.
היי תודה על הביקורת!
אנחנו מנסים להסתיר כמה שאפשר... יש דירות בהן רואים אך ורק את הים.. ויש כ2 דירות הרואות את הטיילת אך ממש לא רואים את הים ואת המתרחצים בו.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יב

א לַמְנַצֵּחַ עַל הַשְּׁמִינִית מִזְמוֹר לְדָוִד:ב הוֹשִׁיעָה יְהוָה כִּי גָמַר חָסִיד כִּי פַסּוּ אֱמוּנִים מִבְּנֵי אָדָם:ג שָׁוְא יְדַבְּרוּ אִישׁ אֶת רֵעֵהוּ שְׂפַת חֲלָקוֹת בְּלֵב וָלֵב יְדַבֵּרוּ:ד יַכְרֵת יְהוָה כָּל שִׂפְתֵי חֲלָקוֹת לָשׁוֹן מְדַבֶּרֶת גְּדֹלוֹת:ה אֲשֶׁר אָמְרוּ לִלְשֹׁנֵנוּ נַגְבִּיר שְׂפָתֵינוּ אִתָּנוּ מִי אָדוֹן לָנוּ:ו מִשֹּׁד עֲנִיִּים מֵאַנְקַת אֶבְיוֹנִים עַתָּה אָקוּם יֹאמַר יְהוָה אָשִׁית בְּיֵשַׁע יָפִיחַ לוֹ:ז אִמֲרוֹת יְהוָה אֲמָרוֹת טְהֹרוֹת כֶּסֶף צָרוּף בַּעֲלִיל לָאָרֶץ מְזֻקָּק שִׁבְעָתָיִם:ח אַתָּה יְהוָה תִּשְׁמְרֵם תִּצְּרֶנּוּ מִן הַדּוֹר זוּ לְעוֹלָם:ט סָבִיב רְשָׁעִים יִתְהַלָּכוּן כְּרֻם זֻלּוּת לִבְנֵי אָדָם:
נקרא  9  פעמים

אתגר AI

חג מתן תורה • 1

לוח מודעות

למעלה