דרוש מידע משאבת חלב

אפרת סייעת

משתמש פעיל
אם יש למישהי הכרות עם יועצת הנקה בירושלים בשם מלכי א. אשמח מאוד לשמוע. היא מציעה קורס דיגיטלי משולב תמיכה ואני מתלבטת מאוד. אשמח לכל מידע אפשר גם באישי lylyp5877 שטרודל...
תודה מראש

אחת צפונית

משתמש מקצוען
ממש אשמח לשמוע מבעלות הניסיון - האם יועצת הנקה חייבת להיות אחות מוסמכת או בעלת תעודת IBCLC , כמו הדרישות של הקופה חולים?
הבנתי שלרוב המדריכות הנקה "משלנו" אין את התעודות הנ"ל. עד כמה זה משפיע על המקצועיות שלהן?
תודה מראש לעונות
יש שתי "דרגות" יש מדריכת הנקה שלומדת קורס שנקרא קורס מדריכת הנקה ויש יועצת הנקה. יועצת הנקה מתחלק לשתיים 1. יועצות הנקה שהן אחיות שעשו על בסיסי בהנקה. הידע שלהן לא משהו..... 2. יועצת הנקה ibclc. זוהי הסמכה אמריקאית ארוכה ולא קלה ומחייבת גם בהמשך השתלמויות לצורך שמירת הרישיון.
אין לי מושג איפה למדו כל אלה שמצהירות שהן מדריכות הנקה. אני אישית למדתי בללדת ואני מדריכת הנקה

אחת צפונית

משתמש מקצוען
ולך יש את הibclc?
את מכירה את הקורס של מלכי א.? את מאמינה שגם מי שאין לה ibclc יכולה לייעץ בצורה מקצועית? (אני חדשה בתחום לידה ראשונה)
תודה
לי אין ibclc בגלל חסם אחד-המבחן באנגלית ולצערי אני ואנגלית לא דרים בכפיפה אחת.
ברור שגם מי שהיא "רק" מדריעת הנקה יכולה להיות מצוינת, בטח להדרכה סטנדרטית ורגילה. בסופו של דבר הלימוד העיקרי הוא ההתנסות בשטח.
לא מכירה את מלכי הזו ואין לי מושג עליה

אפרת סייעת

משתמש פעיל
מה המחיר הסטנדרטי לפגישת יעוץ עם מדריכת הנקה?
קיבלתי הצעה מאחות יועצת הנקה 1000 ש"ח על הכנה להנקה בזום + מפגש הדרכה פרונטלי אחרי הלידה + 150 ש"ח תוספת עבור הנסיעות.
נשמע לי קצת מוזר כי על הכנה להנקה לבד בזום היא לוקחת 350, אז על יעוץ לוקחים 650 + נסיעות?

super tiger

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
קיבלתי הצעה מאחות יועצת הנקה 1000 ש"ח על הכנה להנקה בזום + מפגש הדרכה פרונטלי אחרי הלידה + 150 ש"ח תוספת עבור הנסיעות.
נשמע לי קצת מוזר כי על הכנה להנקה לבד בזום היא לוקחת 350, אז על יעוץ לוקחים 650 + נסיעות?
וואו יקר נורא!
לדעתי את יכולה למצוא בפחות...

יש את הקורס של תמר ניסנבוים, שלדעתי יותר זול וממש מקיף הכל.

hila

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
אני חושבת שיש החזר עד 400 שח מהקופה אבל עדיין 1000 יקר
אגב אם מישהי פה רוצה הזמנתי מאליאקספרס חיקוי מוצלח ממש של הביאמבה מוכרת חדש ב120 כי הזמנתי 2 ובסוף אני משתמשת באחד

רבקה אנשין

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
משאבה מעולה של קליניקייר
מאושרת לשימוש בשבת
מעניין אותי פרטים תודה

אחת צפונית

משתמש מקצוען
לדעתי אפשר למצוא טובות בפחות. מזה נסיעות 150 היא נוסעת שעה לכל צד?

אחת צפונית

משתמש מקצוען
כן, קצת פחות
אז תחפשי מישהי יותר קרובה. אולי תכתבי אזור ויהיו פה כאלו שידעו להמליץ. בכללי למה לך לסגור לפני הלידה אם מישהי לאחרי?אולי תסתדרי לבד ולא תצטרכי עזרה?כן ממליצה שתהיה לך מישהי בסטנד ביי ולא לחפש אחרי לידה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  17  פעמים

לוח מודעות

למעלה