דרוש מידע מרינה הרצליה - הייתם לאחרונה? יש חניה חינם?

לחמניה טריה

משתמש פעיל
אשמח לקבל מידע על המקום, אוירה, עומס וכו' לאחרונה בשעות הבוקר
וכן אם יש חניה חינם באזור ואיפה בדיוק
ואם כבר, גם לגבי מסעדת קפה קפה במקום
תודה

צעיר בימים

משתמש רשום
הייתי לפני כחודש יש מקומות חניה בחינם אבל היה מאוד עמוס כיון שיש שם חוף מוכרז צמוד מאוד וגם החניות כחול לבן היה עמוס אבל בסוף מצאתי וגם יש עוד חניה מרחק 5 דקות משם שפעם חניתי זה חניה על חול והיה הרבה מקומות אני מאמין ששם יש פשוט אז רציתי הכי צמוד למרינה
נ.ב. השעות שהייתי זה באיזור שעה 2 יום שישי אז יכול להיות שבשעות הבוקר יותר טוב

חולם על חופשה

משתמש רשום
אתמול הייתי שם בשעות אחרי הצהרים לקראת הערב,
היה ריק מאוד,
לגבי חנייה לא יודע, באתי ברכבת, שמגיעה די קרוב וצריך אוטובוס (תדירות גבוהה) של נסיעה כעשר דקות

לחמניה טריה

משתמש פעיל
הייתי לפני כחודש יש מקומות חניה בחינם אבל היה מאוד עמוס כיון שיש שם חוף מוכרז צמוד מאוד וגם החניות כחול לבן היה עמוס אבל בסוף מצאתי וגם יש עוד חניה מרחק 5 דקות משם שפעם חניתי זה חניה על חול והיה הרבה מקומות אני מאמין ששם יש פשוט אז רציתי הכי צמוד למרינה
נ.ב. השעות שהייתי זה באיזור שעה 2 יום שישי אז יכול להיות שבשעות הבוקר יותר טוב
יכול לכוון אותי איפה החניה בחינם? מה לכתוב בוויז?

מושיק פ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
יכול לכוון אותי איפה החניה בחינם? מה לכתוב בוויז?
יש חניון צמוד שעולה כסף
חוץ מזה יש הרבה חניות כחול לבן באזור וברחוב ליד
ברחוב שצמוד בד"כ יהיה עמוס אבל אם תתרחקו קצת תמצאו בקלות בכחול לבן

צעיר בימים

משתמש רשום
אני לא זוכר מדויק עכשיו פתחתי את הוייז במחשב ולפי הבנתי החניון בחינם נמצא ברחוב זבולון פינת וינגייט אבל יכול להיות שאני טועה במיקום בכל אופן תכתבו מרינה ותראו באיזור אם אתם רואים חניות בחינם פתאום יכול להתפנות

לחמניה טריה

משתמש פעיל
יודעים להגיד גם לגבי העומס והפריצות שם בשעות הבוקר,
אם אפשר למצוא אזור/פינה שאפשר לשבת ולא פרוץ?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמא

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָה קְרָאתִיךָ חוּשָׁה לִּי הַאֲזִינָה קוֹלִי בְּקָרְאִי לָךְ:ב תִּכּוֹן תְּפִלָּתִי קְטֹרֶת לְפָנֶיךָ מַשְׂאַת כַּפַּי מִנְחַת עָרֶב:ג שִׁיתָה יְהוָה שָׁמְרָה לְפִי נִצְּרָה עַל דַּל שְׂפָתָי:ד אַל תַּט לִבִּי לְדָבָר רָע לְהִתְעוֹלֵל עֲלִלוֹת בְּרֶשַׁע אֶת אִישִׁים פֹּעֲלֵי אָוֶן וּבַל אֶלְחַם בְּמַנְעַמֵּיהֶם:ה יֶהֶלְמֵנִי צַדִּיק חֶסֶד וְיוֹכִיחֵנִי שֶׁמֶן רֹאשׁ אַל יָנִי רֹאשִׁי כִּי עוֹד וּתְפִלָּתִי בְּרָעוֹתֵיהֶם:ו נִשְׁמְטוּ בִידֵי סֶלַע שֹׁפְטֵיהֶם וְשָׁמְעוּ אֲמָרַי כִּי נָעֵמוּ:ז כְּמוֹ פֹלֵחַ וּבֹקֵעַ בָּאָרֶץ נִפְזְרוּ עֲצָמֵינוּ לְפִי שְׁאוֹל:ח כִּי אֵלֶיךָ יְהוִה אֲדֹנָי עֵינָי בְּכָה חָסִיתִי אַל תְּעַר נַפְשִׁי:ט שָׁמְרֵנִי מִידֵי פַח יָקְשׁוּ לִי וּמֹקְשׁוֹת פֹּעֲלֵי אָוֶן:י יִפְּלוּ בְמַכְמֹרָיו רְשָׁעִים יַחַד אָנֹכִי עַד אֶעֱבוֹר:
נקרא  6  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה