דרוש מידע מסקנות והצעות ייעול - חלוקת עונג שבת ויו"ט תשפ"ב

גרפטריק

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
אנסה לבקש כך;
1. מי שמציע ייעול בחלוקה עצמה, שיכתוב כמה זמן הוא מכיר את החלוקה הנ"ל,
אני מכיר למשל כבר למעלה מ25 שנה !
2. מי שמציע לייעל בצורת כרטיסים, שיציין ויכתוב כמה הוא מכיר את העסקנים מקרוב, ואת אופן גיוס התרומות.

1. מכיר גם את החלוקה יותר מ-25 שנה מאז שהייתי בן 7 כשעדיין חילקו ברחוב אבינועם ילין, גם עבדתי שם כמה שנים טובות.
מה לעשות אנחנו ב-תשפ"ב ולא ב-תשנ"ח אני לא מציע לייעל את החלוקה שנוסדה לפני 40 שנה במושגים של אז אלא צריך לעבור למתכונת חדשה שמתאים לתשפ"ב.
לא תשמעו משום ארגון שקם השנה מחדש שיעשה חלוקה בסגנון הזה עם לוגיסטיקה כזאת זה מתאים לשנים עברו.

2. מכיר גם את העסקנים וגם... וכו'
כשבן אדם מתעקש על סגנון חלוקה שיעשה א"ז הכי טוב שאפשר בסגנון הזה. אי אפשר גם להתקמצן על ההפקה וגם לזכות לתשבחות של המקבלים.
כשבן אדם עומד בערב פסח בלילה שש שעות בפקק הוא לא מברך את העסקן אלא ההיפך. ויצאנו ששכרה בהפסדה.

עלקי רוזנפלד

משתמש חדש
אז ההסבר הגדול לקריסה זה דבר מאוד פשוט תחשבו תראו עד כמה זה נכון
כל שנה החלוקה זה בין השעות 12 לפנהצ ל6 אחהצ
כל אדם מבין ה15000 אנשים שמקבלים מתכנן באיזה שעה הוא מגיע ויש 100 איש שמגיעים כבר בשעה 10 כדי להיות מהעשרה ראשונים
השנה בגלל שחילקו את זה ב9 בלילה ל7 בבוקר הגיעו 2000 נחשונים שרצו להיות הראשונים וזה מה שגרם לכל הבלגן
לסיום האם שמעתם על אדם שתיכנן לכתחילה לקחת את הדברים ב3 באמצע הלילה ? התשובה היא לא
וכדי שתבינו טוב אנחנו רגיליות שלילה זה זמן לישון אנשים או עסקנים שמארגנים חלוקות ערים כל הלילה ולא יודעים להבחין בין יום ללילה ביום הם מתעסקים אם אנשים בארץ ובלילה הם בטלפונים לחול כל הזמן
תחשבו מחוץ לקוספא
ב"ה אני לא מקבלת תחלוקה שלא רק מכירה תשיטת פעולה של אנשים כאלו

איש טוב.......

משתמש צעיר
כמו שכתבת, אפשר לעשות אותה יח"צ ותמונות גם בלי לראות אנשים/ ילדים סוחבים תבניות ביצים,

לא תשמעו משום ארגון שקם השנה מחדש שיעשה חלוקה בסגנון הזה עם לוגיסטיקה כזאת זה מתאים לשנים עברו.
אני מכיר ארגון שמחלק תלושים לחג, ומה הם אומרים לנדיבים?
1. אתם רואים איזה עניים הם, תראו איך הם נדחפים לקבל את החלוקה של אפרים שטרן.
2. תראו איזה זלזול באנשים שצריכים להידחף כ"כ, ולכן מתרימים אותם למזומנים. כמובן שיש כפל זכאות לחלוקות
א"כ יוצא שהתמונות של חלוקת עונג שבת ויום טוב, עוזר גם לארגונים האחרים.

טאלי

משתמש פעיל
בלת"ק חלקי
יש כמה נושאים שלא קשורים אחד לשני בשום צורה
זה שהוא נדיב ועושה חסד עצום .אין ספק כלל
בעיני המקבל .הצורה שבה זה נעשה ...לא עוברת חלק בגרון
וחלילה! אני יודעת לגמרי שיש אנשים שעושים חסד עצום פרט לעסקן המדובר.אשריהם!
גם להיות נזקק זה בסדר גמור
אבל לפעמים יש כאלו גם שלא הולכים לחלוקות כאלו כי העוגמת נפש רבה לעיתים
ובדרך אגב.זו לא עוגמת נפש רק למקבלים .כבישים היו חסומים ככה שאנשים שעובדים .גם מהם נגזלו שעות יקרות של עבודה.

שימיגם

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
בלת"ק
אני מכיר את החלוקה שנים רבות וגם שמעתי על מה שהלך השנה
לדברי כל הנוגעים בדבר העיכוב המשמעותי היה הקבלה הראשונית (ששמים פתק על החלון)
היה רק אדם אחד (בכל מסלול) שהיה אחראי על זה, והתהליך היה ארוך ומייגע זה בעיקר מה שגרם לכל הפקקים
כל מי שעבר שם יודע שכל רכב המתין למעלה משני דקות!! מאז שהוא מסר את הפתק עד ששמו לו בחלון במקום שזה יקח 10 שניות

ובלי קשר, עיריית ירושלים כבר מסרו לו שבשום אופן לא יאשרו לו להבא לעשות את זה באזורי מגורים
ויש כאלו שדורשים שיהיה משטרה שמפקחת כי מכוניות נסעו בסנהדריה על המדרכות כדי לעקוף את התור

יענקל בעל עגלה

משתמש סופר מקצוען
פרסום וקופי
עריכה תורנית
בלת"ק
אני מכיר את החלוקה שנים רבות וגם שמעתי על מה שהלך השנה
לדברי כל הנוגעים בדבר העיכוב המשמעותי היה הקבלה הראשונית (ששמים פתק על החלון)
היה רק אדם אחד (בכל מסלול) שהיה אחראי על זה, והתהליך היה ארוך ומייגע זה בעיקר מה שגרם לכל הפקקים
כל מי שעבר שם יודע שכל רכב המתין למעלה משני דקות!! מאז שהוא מסר את הפתק עד ששמו לו בחלון במקום שזה יקח 10 שניות

ובלי קשר, עיריית ירושלים כבר מסרו לו שבשום אופן לא יאשרו לו להבא לעשות את זה באזורי מגורים
ויש כאלו שדורשים שיהיה משטרה שמפקחת כי מכוניות נסעו בסנהדריה על המדרכות כדי לעקוף את התור
נקווה שיתעשתו ויחליפו לחלוקה לפי שכונות או תלושים..

קרעפט

משתמש מקצוען
מה רע במה שעושים קרן מוקיר רבנן
מחלקים למשפחות אברכים 700-1000 ש"ח למשפחות בכרטיסים של יש

קרעפט

משתמש מקצוען
אין תמונות יח"צ וכ'ו
שום דבר מעבר למעטפה ובתוכה כרטיס ומכתב הוקרה לאברך על כך שהם רואים את זה כזכות לעזור לו.

מכיר אדם שמחזיק כולל בסכום של 80 אלש''ח בחודש, ויש לו עוד כמה רק שאני לא יודע בבירור
נראה איש פשוט ביותר, ולא מעוניין כלל שידעו מזה
עד שבאחת השמחות נודע לאברכים מי זה המחזיק אך אף אחד לא ניגש אליו כי זה פשוט לא היה שייך

יענקל בעל עגלה

משתמש סופר מקצוען
פרסום וקופי
עריכה תורנית
שום דבר מעבר למעטפה ובתוכה כרטיס ומכתב הוקרה לאברך על כך שהם רואים את זה כזכות לעזור לו.

מכיר אדם שמחזיק כולל בסכום של 80 אלש''ח בחודש, ויש לו עוד כמה רק שאני לא יודע בבירור
נראה איש פשוט ביותר, ולא מעוניין כלל שידעו מזה
עד שבאחת השמחות נודע לאברכים מי זה המחזיק אך אף אחד לא ניגש אליו כי זה פשוט לא היה שייך
מצד שני, יש אנשים שבלי שיידעו שהם אנשי רודפי צדקה וחסד, הם לא יחלקו...

מליון

משתמש מקצוען
ההבדל השנה משנים עברו הוא שהשנה הביאו להרבה יותר אנשים מתמיד ,אבל סכום סל יותר קטן.
מה שגרם ל:
1. תורים הזויים
2. התמורה לא הייתה שווה את ההמתנה.
אולי צריך לשקול לעשות מה שהיה בשנים קודמות שלא כל עם ישראל היה בחלוקה.
חוץ מזה, מי שיש לא תלונות, למה לא מגיע עד הבית, ולמה זה בבזיון וכו', אתם לא חייבים לקחת!

תלושים זה דבר שטוב רק ל'עשירים' כי הרבה מאלו שבאמת אין להם כסף, מוכרים את התלושים וקונים מצומצם מאוד, ובכסף הנותר משלמים חובות.. (מידיעה)

פינחס רוזנצוויג

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
אני לא זכיתי להיות מהמקבלים של החבילה הזו, למה? לא יודע, יש לי המון ילדים וקצת כסף, כמו לכולם.
אבל גם אם הייתי זכאי לחלוקה, לא הייתי יכול לקבלה, אין לי מכונית.
ומכאן שהחלוקה הועילה רק למי שיש מכונית, כדכתיב, 'כסף הולך לכסף'.
ובכל זאת יש לי זכות להביע דעה, כי הייתי באותו יום בצומת בר אילן ממתין לאוטובוס, שעמד שם בפקק בערך שעה, והתקשרתי למשטרה פעמים והם שלחו ניידת אבל היא לא הצליחה להגיע לצומת מרן כיון שכל הדרכים היו פקוקים לגמרי, והפסדתי מהעסק בערך 400 ש"ח מקניות שרעיתי שתחי' ערכה בזמן ההמתנה המורטת עצבים.
אבל בל נשכח להוסיף את שורת המחץ שבלעדיה שום תגובה לא ראויה לעלות:
הרב שטרן, צדיק גדול, תודה רבה לו.
(גילוי נאות: אני לא יודע מי זה, אבל לחברותא שלי יש גיס שקוראים לו שטרן)

yhym

משתמש חדש
בעקבות המחדל שקרה השנה, נבקש מכל מי שרשום לחלוקה (גם אלו שלא)
לכתוב כאן הצעות ייעול ורעיונות איך לשדרג את החלוקה לשנים הבאות.
נבקש בלי טענות ובאופן מכובד וראוי, כדי שהאשכול יישאר נקי ולא ינעל.
תודה מראש.
בע"ה האשכול הנ"ל יועבר למייל של האחראים לחלוקה.
האם תוכל לדבר איתי במייל ha318992633gmail.com בקשר לעונג יום טוב זה חסד עצום!

יענקל בעל עגלה

משתמש סופר מקצוען
פרסום וקופי
עריכה תורנית
טוב שהקפיצו כאן.
שימו לב!
מאז האשכול המארגנים שינו את החלוקה כמו שהציעו כאן לשכונות.
יישר כוחכם.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  9  פעמים

לוח מודעות

למעלה