טיול מסלול למחר לקבוצת בחורי ישיבה

אברהם לייב

משתמש חדש
זה נמצא ליד חיפה זה מתחיל באזור הכפר הדרוזי עוספיה
אני עשיתי את המסלול עם קבוצה
הגענו מלמעלה מכיון הכפר הדרוזי וירדנו את ההר עד צומת יגור
תכתוב בוויז זה אמור להיות מופיע

נמבר וואן

משתמש פעיל
1714567537313.png

אברהם לייב

משתמש חדש
הגענו באוטובוס קבוצה של 60 בחורים
התחלנו מלמעלה והאטובוס חיכה לנו למטה עשיתי את זה לפני 8 שנים
נדמה לי שזה לקח כשעתיים עד שלוש שעות אם אני זוכר טוב

שלמה הלוי כהן

משתמש חדש
לכו את יער שוויץ בצל על הסימון של שביל ישראל אין מיים
ותמשיכו איתו (עם הסימון)דרך אגב כשאתם מגיעים למעיין הקטן שמסביבו דקלים אתם לא תמצאו את הסימון אז תקיפו את הדקלים מימין!!! עד הירדנית שם יש המון מייםכשאתם מגיעים לירדנית לכו עד הסוף יש כמו מפל כזה שזורם חזק מצינור זה הפינה הכי טובה באיזור
יהיה לכם גם קטע לא מוצל אבל מזג אוויר נורמאלי היום
זה לא מידי מאתגר אבל נחמד מאוד
יש לך לתת לי קצת יותר פרטים איפה אני מחיל ואיפה אני מסים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  23  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה