דרוש מידע מכירים את ארגון/עמותה "מלאכתם"

אחד משלנו

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
ראיתי פרסומים על ארגון/עמותה בשם "מלאכתם" ששמה לעצמה מטרה לעזור לציבור החרדי בלימודי מיקצוע בלי לימודי אקדמיה
מישהו התנסה שם בלימודים?
מכירים מישהו שלמד שם?
הלימודים מוכרים ע"י משרד העבודה?

נ.ב. נא ונא את ההשקפה על לימודים מהסוג הזה על תכתבו באשכול זה, אני מעוניין לדעת נטו פרטים על שאלות שכתבתי קודם, אם יש לכם מידע שיכול להועיל על הלימודים הנ"ל אשמח מאוד באם תשתפו באשכול

תודה מראש
ובהצלחה
בברכת "צאו והתפרנסו זה מזה"

אחד משלנו

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
אני למדתי שם
הלימודים מוכרים בהחלט ע"י משרד העבודה
יש גם מלגות
יש להם קשר להכוון?
או שזה משהו עצמאי?
אני מנסה להבין האם זה משהו כמו הכוון או שהמימון שונה?
מעניין אותי לדעת מי מחזיק את זה
שמעתי שיש להם גבירים שמממנים את העלויות
התרשמתי שזה משהו מאוד רציני
אני שואל את השאלה ממקום של כבוד בצורה המכובדת ביותר
בלי לזלזל ולקנטר ח"ו.
רוצה רק להבין מה האינטרס של גביר לממן לימודים?
בוודאי שהמטרה היא לעזור לאנ"ש ללמוד דברים שיכולים להתפרנס מהם בכבוד, במקום שיודע לכבד את השקפת עולמם, בלימודים בנפרד, בלי אקדמיה, ובוודאי באווירה של היימיש, שאין ספק שמי שעושה את זה שכרו רב מן השמים.

יש אימרה ש"נותנים לך, תיקח. מרביצים לך, תברח."
הם נותנים וזה דבר גדול ומבורך,
אבל אני מעוניין לדעת מה המטרה של התורמים?
יש לציין שזה התעניינות בלבד,

כפי הבירור שערכתי על הארגון לומדים שם אנ"ש והאווירה ממש היימיש, לימודים מקצועיים ברמה גבוהה, ויש להם המון תלמידים שמתפרנסים בכבוד, בזכותם.
שמעתי שהארגון מארגן גם ערבי כינוס שמעודדים על נושא קביעת עיתים ללימוד התוה"ק.
ויש לי מחשבה ללמוד דרכם איזה תחום שמעניין אותי.
באם למישהו יש מענה בנושא אשמח מאוד
תודה מראש
בברכה

משתדל להיות יהודי טו

משתמש פעיל
איור וציור מקצועי
לפי מה שמופיע בגיידסטאר זה לא נראה שהם מקבלים תמיכה מהמדינה ראה כאן
יש להם ועדת רבנים והם אומרים שהם תחת גדולי ישראל (כשהתקשרתי ואמרתי שאני רוצה ללמוד מקצוע ואני אברך אמרו לי שהם לא רוצים להוציא אברכים מהכולל,)
ראה כאן תמונות וכתבה עליהם

כאן האתר שלהם

אבל דבר אחד חשוב לזכור ולדעת שאין שום מקום שלומדים מקצוע שיכול להיות שמור לגמרי (סמארטפונים וכד')

נערך לאחרונה ב:

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ד

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּקָרְאִי עֲנֵנִי אֱלֹהֵי צִדְקִי בַּצָּר הִרְחַבְתָּ לִּי חָנֵּנִי וּשְׁמַע תְּפִלָּתִי:ג בְּנֵי אִישׁ עַד מֶה כְבוֹדִי לִכְלִמָּה תֶּאֱהָבוּן רִיק תְּבַקְשׁוּ כָזָב סֶלָה:ד וּדְעוּ כִּי הִפְלָה יְהוָה חָסִיד לוֹ יְהוָה יִשְׁמַע בְּקָרְאִי אֵלָיו:ה רִגְזוּ וְאַל תֶּחֱטָאוּ אִמְרוּ בִלְבַבְכֶם עַל מִשְׁכַּבְכֶם וְדֹמּוּ סֶלָה:ו זִבְחוּ זִבְחֵי צֶדֶק וּבִטְחוּ אֶל יְהוָה:ז רַבִּים אֹמְרִים מִי יַרְאֵנוּ טוֹב נְסָה עָלֵינוּ אוֹר פָּנֶיךָ יְהוָה:ח נָתַתָּה שִׂמְחָה בְלִבִּי מֵעֵת דְּגָנָם וְתִירוֹשָׁם רָבּוּ:ט בְּשָׁלוֹם יַחְדָּו אֶשְׁכְּבָה וְאִישָׁן כִּי אַתָּה יְהוָה לְבָדָד לָבֶטַח תּוֹשִׁיבֵנִי:
נקרא  20  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה