דרוש מידע מישהו מכיר את האתר הזה?

תתתתת

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
הזמנתי מהם ואין דרך נורמלית ליצור איתם קשר, ההזמנה היתה אמורה להגיע מזמן..

pwmp

משתמש מקצוען
מכירה למוטב ..
הזמנתי פעם
וגם לא הגיע אחרי המון זמן.
הם ענו לי במייל והתנצלו

תתתתת

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי

rachelita

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הזמנתי משם פעם והיה בסדר לחלוטין. כן זוכרת שהם מיצו את מקסימום הימים עד לאספקה...
יש לי תיעוד של שיחת צ'אט איתם דרך האתר, עכשיו לא מוצאת את האופציה.

אופקים 1

משתמש פעיל
בית המשפט הוציא צו עיכוב הליכים לבעלת אתר שוז אונליין

הבעלים של החברה, סיפקו אונליין, נקלעה באחרונה לקשיים לאחר שצברה חובות של 10 מיליון שקל והיא חדלת פירעון. השופטת קבעה דיון ל-15 במאי.

yro

משתמש צעיר
אולי זה קשור...
1715796939988.png

מנגו מאיה

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
מישהו יודע מה לעשות במקרה שהזמנתי נעליים לפני כחודשיים בעלות של 254 שח ולא קיבלתי כלום?

מנגו מאיה

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
גם אני הזמנתי ולקח המון זמן עד שהגיע ולא היה עם מי לדבר

תפני לחברת האשראי
פניתי עכשיו,
כשל תמורה זה רק אם הכסף עדיין לא חוייב בבנק, ואצלי האשראי חויב כבר ב15/4.
אין להם איך לעזור לי.

מנגו מאיה

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
בית המשפט הוציא צו עיכוב הליכים לבעלת אתר שוז אונליין

הבעלים של החברה, סיפקו אונליין, נקלעה באחרונה לקשיים לאחר שצברה חובות של 10 מיליון שקל והיא חדלת פירעון. השופטת קבעה דיון ל-15 במאי.
איך אני תובעת אותם? תביעה קטנה של 250 שח.

urieli

משתמש פעיל
גם אני הזמנתי ולקח המון זמן עד שהגיע ולא היה עם מי לדבר

תפני לחברת האשראי
אני הזמנתי שם לפני שלושה חודשים והגיע די מהר 5 ימים מה שכן כיום האתר שלהם נראה ממש מרוקן מתוכן לגמרי כאילו אין צפי להספקה סדירה וחבל היה להם מחירים שא"א להתחרות איתם (לדוג' בלאסטון מקורי 300 ש"ח) הייתי מליץ לבדוק עם המספר מעקב שקיבלתם מיד אחרי הקנייה עם החברת משלוחים או לחילופין להתקשר לשירות לקוחות בשעות הפעילות

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ד

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּקָרְאִי עֲנֵנִי אֱלֹהֵי צִדְקִי בַּצָּר הִרְחַבְתָּ לִּי חָנֵּנִי וּשְׁמַע תְּפִלָּתִי:ג בְּנֵי אִישׁ עַד מֶה כְבוֹדִי לִכְלִמָּה תֶּאֱהָבוּן רִיק תְּבַקְשׁוּ כָזָב סֶלָה:ד וּדְעוּ כִּי הִפְלָה יְהוָה חָסִיד לוֹ יְהוָה יִשְׁמַע בְּקָרְאִי אֵלָיו:ה רִגְזוּ וְאַל תֶּחֱטָאוּ אִמְרוּ בִלְבַבְכֶם עַל מִשְׁכַּבְכֶם וְדֹמּוּ סֶלָה:ו זִבְחוּ זִבְחֵי צֶדֶק וּבִטְחוּ אֶל יְהוָה:ז רַבִּים אֹמְרִים מִי יַרְאֵנוּ טוֹב נְסָה עָלֵינוּ אוֹר פָּנֶיךָ יְהוָה:ח נָתַתָּה שִׂמְחָה בְלִבִּי מֵעֵת דְּגָנָם וְתִירוֹשָׁם רָבּוּ:ט בְּשָׁלוֹם יַחְדָּו אֶשְׁכְּבָה וְאִישָׁן כִּי אַתָּה יְהוָה לְבָדָד לָבֶטַח תּוֹשִׁיבֵנִי:
נקרא  11  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה