מיגרנות קשות בהריון

• פותח הנושא mumy
  • פורסם בתאריך

mumy

משתמש רשום
גם אני חוויתי התקפים מאד קשים בהריונות ,באחת הפעמים שאמרתי נואש החלטתי בכל זאת לגשת לנוירולוג ,למרות שידעתי שאין לו מה להציע לי במצבי, יצאתי ממנו עם הפניה לשמירת הריון .כל כך הצטערתי שלא הלכתי קודם.
אני אשמח ממש לקבל את השם של הנוירולוג והיכן הוא מקבל.
כי אני על סף יאוש...
כל יום כל יום מתחיל ונגמר בכאבי ראש, והתפקוד בהתאם :(

bayit

משתמש פעיל
עריכה תורנית
אחת שסבלה ממיגרינות חזקות סיפרה לי שמיד כשהיא מרגישה את הכאב מתחיל, היא נכנסת למקלחת ושמה את הזרם של המים החמים על הראש, וככה עומדת מתחת לזרם הרבה זמן. החום מהמים עוזר לפתיחה של כלי הדם ומונע את המיגרינה.
רפואה שלמה!

פרידא

משתמש מקצוען
אני גם סבלתי ממיגרנות ממש קשות.
וניסיתי משהו שהיה כתוב פה בפרוג. תופתעי אבל ממש עזר- לשים תפוח אדמה על המצח!! אני חותכת אותו ומצמידה עם מגבת על המצח פרוסות תפוחי אדמה! זה ממש עזר!
עוד משהו- מגנזיום. לקחת כל יום מאד עזר לי. תחפשי באינטרנט כתוב על זה הרבה שזה עוזר למיגרנות (כמו שלוקחים בשביל התכוצויות ברגליים וכו' זה מרחיב את כלי הדם או משהו כזה)

ד"ר אביה רוזנטל

משתמש מקצוען
אם מיגרנה הופיעה לראשונה בהריון... לפנות לבדיקה רפואית בהקדם כי זה יכול להיות כאב ראש אחר ולא מיגרנה. אם אישה שסובלת ממיגרנות בדרך כלל ויש לה החמרה בהריון, שווה להתייעץ עם נוירולוג כי חלק מהתרופות מותרות בהריון. אם הכאב מאוד קשה, אפשר לפנות למיון, יש תרופות שאפשר לתת דרך הוריד רק כדי לעבור את ההתקף...
אקמול ואופטלגין מותרים כל ההריון אז באמת הכי כדאי ליטול בסימנים הראשונים של ההתקף.
הרבה בריאות.

מ....

משתמש פעיל
זה לא ענין של מגרנה והתקף מגרנה זה כבר כמעט כאב כרוני...

שני 1212

משתמש צעיר
אני גם סבלתי ממיגרנות ממש קשות.
וניסיתי משהו שהיה כתוב פה בפרוג. תופתעי אבל ממש עזר- לשים תפוח אדמה על המצח!! אני חותכת אותו ומצמידה עם מגבת על המצח פרוסות תפוחי אדמה! זה ממש עזר!
עוד משהו- מגנזיום. לקחת כל יום מאד עזר לי. תחפשי באינטרנט כתוב על זה הרבה שזה עוזר למיגרנות (כמו שלוקחים בשביל התכוצויות ברגליים וכו' זה מרחיב את כלי הדם או משהו כזה)
יש עוד כאלו שניסו תפו"א וזה עזר להם?

אינטקסט

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עימוד ספרים
יש עוד כאלו שניסו תפו"א וזה עזר להם?
זה עוזר עם שינה.
אבל שינה עוזרת לפעמים גם כך.

אצלי השימוש הוא ברוקסט. כדור אחד ומרגיע לכמה ימים בד"כ [ואף בכלל ע להתקף הבא, כמה חודשים אחרי..].

[זה ממכר בגלל הקודאין ואסור לקחת 3 ימים רצוף גם בלי קשר להריון. אצלי הועיל מאוד. לידוע לי - אין מידע על הריון].

הדסה9999

משתמש מקצוען
גם אני חוויתי התקפים מאד קשים בהריונות ,באחת הפעמים שאמרתי נואש החלטתי בכל זאת לגשת לנוירולוג ,למרות שידעתי שאין לו מה להציע לי במצבי, יצאתי ממנו עם הפניה לשמירת הריון .כל כך הצטערתי שלא הלכתי קודם.
יכולה לומר מי הרופא? דחוף לאישה סובלת....
תודה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יא

א לַמְנַצֵּחַ לְדָוִד בַּיהוָה חָסִיתִי אֵיךְ תֹּאמְרוּ לְנַפְשִׁי (נודו) נוּדִי הַרְכֶם צִפּוֹר:ב כִּי הִנֵּה הָרְשָׁעִים יִדְרְכוּן קֶשֶׁת כּוֹנְנוּ חִצָּם עַל יֶתֶר לִירוֹת בְּמוֹ אֹפֶל לְיִשְׁרֵי לֵב:ג כִּי הַשָּׁתוֹת יֵהָרֵסוּן צַדִּיק מַה פָּעָל:ד יְהוָה בְּהֵיכַל קָדְשׁוֹ יְהוָה בַּשָּׁמַיִם כִּסְאוֹ עֵינָיו יֶחֱזוּ עַפְעַפָּיו יִבְחֲנוּ בְּנֵי אָדָם:ה יְהוָה צַדִּיק יִבְחָן וְרָשָׁע וְאֹהֵב חָמָס שָׂנְאָה נַפְשׁוֹ:ו יַמְטֵר עַל רְשָׁעִים פַּחִים אֵשׁ וְגָפְרִית וְרוּחַ זִלְעָפוֹת מְנָת כּוֹסָם:ז כִּי צַדִּיק יְהוָה צְדָקוֹת אָהֵב יָשָׁר יֶחֱזוּ פָנֵימוֹ:
נקרא  9  פעמים

אתגר AI

חג מתן תורה • 1

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה