עזרה מזגן מקרר לסירוגין

בני2

משתמש מקצוען
יש לי מזגן תדראן 8 שנים על הכביש ולאחרונה כשאני מדליק לא יוצא אויר קר בכלל ואני שם לב שהמנוע לא פועל כלל
מה יכול להיות קרה
אם השלט מכוון נכון, (כלומר על הכי קר) והמדחס לא נדלק, סיכוי גדול שהלך הקבל, השאלה אם אתה רוצה לנסות לתקן לבד וכמה 'יש לך את זה'...

בני2

משתמש מקצוען
לא יודע מה היכולות שלך, בגדול, [ברוב המזגנים] זה כולל פירוק הפלסטיקה החיצונית, משם יש לפרק מכסה של הכרטיס, לרוב בשלב זה יש כבר אפשרות להוציא את החיישנים לגמרי. החיישנים עצמם עולים כ-50 שח.

יש כאן סרטון הדרכה

net13

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
יוצרי ai
לא יודע מה היכולות שלך, בגדול, [ברוב המזגנים] זה כולל פירוק הפלסטיקה החיצונית, משם יש לפרק מכסה של הכרטיס, לרוב בשלב זה יש כבר אפשרות להוציא את החיישנים לגמרי. החיישנים עצמם עולים כ-50 שח.

יש כאן סרטון הדרכה
הפלסטיק הלבן שמופיע בסירטון שמחזיק את החישן התפרק לי. איך אני תוקע אותו חזרה?

בני2

משתמש מקצוען
הפלסטיק הלבן שמופיע בסירטון שמחזיק את החישן התפרק לי. איך אני תוקע אותו חזרה?
תצלם מה קרה בדיוק
אם אתה מתכוון לפלסטיק שמחזיק אותו על הסוללה זה פשוט להכניס חזרה.

נערך לאחרונה ב:

net13

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
יוצרי ai
תצלם מה קרה בדיוק
אם אתה מתכוון לפלסטיק שמחזיק אותו על הסוללה זה פשוט להכניס חזרה.
לפלסטיק שהוא צילם

לא לפרסום

משתמש פעיל
תסביר לי איך אני עושה לבד אם זה יראה לי מסובך אשלם לך לבא לעשות לי את זה
זה חלק שנראה כמו בטריה גדולה[כ15 ס"מ...יש שם עוד אחד יותר קטן לא של המדחס]ביחידה החיצונית.....פותחים את המכסה העליון....רואים את זה למעלה.....
עולה כ50/100....להגיע עם זה לחנות המזגנים.....בחנות המזגנים יש להם דרך לבדוק אם באמת הקבל תקול.....

בני2

משתמש מקצוען
תסביר לי איך אני עושה לבד
תראה את זה
אשלם לך לבא לעשות לי את זה
כי אני שכן שלך ואתה יודע כמה אני יבקש על זה :oops:

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יג

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב עַד אָנָה יְהוָה תִּשְׁכָּחֵנִי נֶצַח עַד אָנָה תַּסְתִּיר אֶת פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי:ג עַד אָנָה אָשִׁית עֵצוֹת בְּנַפְשִׁי יָגוֹן בִּלְבָבִי יוֹמָם עַד אָנָה יָרוּם אֹיְבִי עָלָי:ד הַבִּיטָה עֲנֵנִי יְהוָה אֱלֹהָי הָאִירָה עֵינַי פֶּן אִישַׁן הַמָּוֶת:ה פֶּן יֹאמַר אֹיְבִי יְכָלְתִּיו צָרַי יָגִילוּ כִּי אֶמּוֹט:ו וַאֲנִי בְּחַסְדְּךָ בָטַחְתִּי יָגֵל לִבִּי בִּישׁוּעָתֶךָ אָשִׁירָה לַיהוָה כִּי גָמַל עָלָי:
נקרא  13  פעמים

אתגר AI

חג מתן תורה • 1

לוח מודעות

למעלה