עזרה ראשונה! מה אפשר לקחת להרגעה בתקופה לחוצה?

shimשימי

משתמש סופר מקצוען
מה זה רעש לבן?

במונח “רעש לבן” נעשה שימוש כדי לתאר את הצליל שנשמע כאשר מושמעים כל התדרים הניתנים לשמיעה על ידי אוזן אנושית, בו זמנית ובאותה עוצמת קול.

הבחירה דווקא בצבע הלבן נובעת מתורת הצבעים: כשם שהצבע הלבן מכיל את כל צבעי הקשת, כך גם הרעש הלבן מכיל את כל התדרים השונים, בצורה שווה שיוצרת ערבוב הרמוני.

למרות שאולי תחשבו שמדובר בצליל צורם וחזק, התוצאה היא דווקא צליל שקט ומרגיע, כמו מעין המהום עמוק.

מעניין לדעת, שקיימים גם “רעש ורוד” ו”רעש אפור”, שהם צלילים המתמקדים בתדרים נמוכים בלבד.

קיים גם רעש שחור – היעדר של כל רעש או תדר, כלומר, ההפך המוחלט מרעש לבן.

כיצד רעש לבן מסייע להירדם?

לרעש לבן מספר יתרונות אשר הופכים אותו לפתרון יעיל במיוחד להרדמת תינוקות ומבוגרים:

חסימת רעשים, אשר משאירה את ההפרעות הלא רצויות מחוץ לטווח השמיעה של התינוק
הפקת צליל בתדר מרגיע ומנחם, המזכיר את התדרים ששמע התינוק עוד ברחם
הפחתת לחצים וחרדה גם אצל מבוגרים
פעולה הנמשכת לאורך זמן רב, שלא רק מרדימה אלא משאירה אותו ישן במשך כל הלילה

כאן אפשר לקנות - https://s.click.aliexpress.com/e/_DFYlgGv
אם זה רעש
למה צריך לקנות את זה

אפשר להוריד מיוטיוב לכאורה,לא?

MP3+

משתמש רשום
אני זוכרת עד היום שהמחנכת שלי בסמינר אמרה לנו שיש בנות שלחוצות מהחו"צים...
והמליצה לקחת רסקיו. והיא יודעת שיש בנות שממש עוזר להן.
אין לי נסיון אישי ולא יודעת אם מותר בהנקה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  12  פעמים

אתגר AI

אחרי החגים • אתגר 13

לוח מודעות

למעלה