דרוש מידע מדריך לעריכה ב"מכלול"

י.ז.

משתמש פעיל
בעקבות הדיון כאן:

גיליתי שאפשר לערוך ולהוסיף ערכים במכלול
וזה ממש הלהיב אותי!
אבל זה נראה מורכב
ולא רוצה לעשות שטויות...
אם משהו בעל נסיון ויכול להחכים אחרים
או שיש מדריך כל שהוא
אשמח מאוד...

קפצתי לבקר

משתמש חדש
בעקבות הדיון כאן:

גיליתי שאפשר לערוך ולהוסיף ערכים במכלול
וזה ממש הלהיב אותי!
אבל זה נראה מורכב
ולא רוצה לעשות שטויות...
אם משהו בעל נסיון ויכול להחכים אחרים
או שיש מדריך כל שהוא
אשמח מאוד...
כמובן אתה מוזמן לפנות באתר שם עצמו למכלולאים פעילים לקבלת עזרה, מי שבא עם רצון טוב מקבל עזרה בקלות.

אם יש משהו שאוכל לעזור באופן אישי אשמח לנסות.

י.ז.

משתמש פעיל
זה הזוי שאפשר לערוך ככה חופשי
אני כל הלילה מוסיפה פרטים לערכים...
אני הוספתי פרטים נכונים וחשובים,אבל כל אחד יכול לעשות מה שבא לו

קפצתי לבקר

משתמש חדש
זה הזוי שאפשר לערוך ככה חופשי
אני כל הלילה מוסיפה פרטים לערכים...
אני הוספתי פרטים נכונים וחשובים,אבל כל אחד יכול לעשות מה שבא לו
זה לא נכון, אפשר להוסיף שגיאה אבל אין שום עריכה שלך שלא תעבור תחת ידו של "מנטר" והוא יאשר אותה, לפעמים זה יהיה תוך שעה ולפעמים כמה ימים.

יש מערכת בקרת שינויים שמטרתה להנמיך כמה שיותר את העריכות השגויות, כמובן שאין מערכת מושלמת אבל מה שאפשר נעשה.

אגב, לא מומלץ להתמכר למכלול כמו לכל אתר אחר, שריפת לילות שלמים עלולה להיות התמכרות...

י.ז.

משתמש פעיל
אז בעצם רק אני רואה את השינויים,עד שהם מאושרים?

קפצתי לבקר

משתמש חדש
אגב, לא מומלץ להתמכר למכלול כמו לכל אתר אחר, שריפת לילות שלמים עלולה להיות התמכרות...
בקשר להתמכרות, רק אוסיף מה שכתב לי פעם משתמש "מישהו" במכלול:
"העריכה במכלול מפרה ומעניינת, וכשהיא נעשית בצורה עניינית היא מביאה תועלת גדולה וחשובה לאנשים רבים. כמו בכל דבר בחיים, חשוב להכיר סיכונים אפשריים, ומי שמזהה אצל עצמו התמכרות לאינטרנט לסוגיו השונים אכן חשוב שישמור על עצמו גם כשהוא מחליט לתרום מכישוריו לאנציקלופדיה היהודית "המכלול", ולעשות זאת בצורה שהוא באופן אישי לא ינזק מכך"

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  8  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה