דרוש מידע מאפיית הצבי בבני ברק - האם קמח חדש או מכור לגוי??

בני ברקית אחת

משתמש צעיר
אשמח למידע,
האם מאפיית הצבי (לא הסניף הראשי - הסניפים הקטנים) קמח חדש? חיטה לא רחוצה? או מכור לגוי?

אשמח למידע ממי שיודע רלוונטי להשנה!
בשנים קודמות אני יודעת שהיה חדש, השנה אחרי שקניתי בלי לשאול אמרו לי שזה מכירת חמץ, יכול להיות??

תודה

צעיר בימים

משתמש רשום
מסתבר שנמכר לגוי
אני הייתי בשעה 3 בסניף הראשי היה רק לחמניות מקמח יבש אבל שאר המאפים היה מבצק שנמכר לגוי בשונה משנים קודמות

קולו

משתמש צעיר
ביררתי עם מו"ץ
והשנה כל המאפים של הצבי כולל הלחמניות מבצק שנמכר לגוי,
אין להם השנה בכלל חיטה יבשה.
הוא אמר שזה בכל הסניפים (גם בסניף ברחוב השומר)

בני ברקית אחת

משתמש צעיר
ביררתי עם מו"ץ
והשנה כל המאפים של הצבי כולל הלחמניות מבצק שנמכר לגוי,
אין להם השנה בכלל חיטה יבשה.
הוא אמר שזה בכל הסניפים (גם בסניף ברחוב השומר)
נכון,
ולגבי לחמניות, דברתי עם מישהי מהצבי, היא אמרה שהלחמניות מקמח שמכור לגוי אבל הבצק הוכן אחרי פסח.
מקווה שהבנתי נכון, לא לוקחת שום אחריות!!!!!

להקליד

משתמש פעיל
(זה עדכון מהיום, אולי בימים הקודמים זה באמת היה אחרת).
1715020590988.png

(זה עדכון מהיום, אולי

נערך לאחרונה ב:

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  7  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה