לא מצליח ליצור רשת פנימית בין המחשב וירטואלי להוסט

• פותח הנושא asf
  • פורסם בתאריך

asf

משתמש פעיל
בס"ד

שלום וברכה

לאחרונה יש לי בעי' מוזרה, אני לא מצליח להתחבר להרשת הפנימית בין ההסוט לבין המחשב וירטואלי, אני מקבל "רשת לא מזוהה", איך אפשר לתקן את זה?

אני משתמש עם VMWorkstation

בתודה רבה מראש.

.D.H.K

משתמש צעיר
נכתב ע"י asf;1981024:
בס"ד

שלום וברכה

לאחרונה יש לי בעי' מוזרה, אני לא מצליח להתחבר להרשת הפנימית בין ההסוט לבין המחשב וירטואלי, אני מקבל "רשת לא מזוהה", איך אפשר לתקן את זה?

בתודה רבה מראש.

באיזה תוכנה אתה משתמש לוירטואליזציה.
ב- Hyper-V אתה צריך לבדוק שהכרטיס רשת לא יהיה על מצב Private

asf

משתמש פעיל
נכתב ע"י .D.H.K;1981035:
באיזה תוכנה אתה משתמש לוירטואליזציה.
ב- Hyper-V אתה צריך לבדוק שהכרטיס רשת לא יהיה על מצב Private

אויש סליחה שככתי לכתוב.

אני משתמש עם vmworkstation

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  12  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה