מידע שימושי טרמפיסט מנסיון

אחת111

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
רק חושבת..
אז לאוטובוס ולמדרגות מורידים את הילד מהטרמפיסט
כבר יותר טוב מלתת לילד ללכת ברגל.

בכמה את מוכרת?
ולמה? (לא היית מרוצה?)
לא יצא לי כל כך להשתמש, קניתי בשבט ובאדר פרצה הקורונה אחרי זה כבר הסתדרנו הוא היה יותר גדול וזה נשאר בלי שימוש.
ולגבי המדרגות, לי היו מדרגות בכניסה לבנין ואחריהן עוד שביל ארוך אז זה היה די מעצבן כי הייתי צריכה להוריד אותו ולהעלות אותו או לתת לו ללכת עד הבנין ולהתפזר בדרך.
אבל אם יש לך רק מדרגות בבנין ואת לא מעלה את העגלה זה בסדר.
להעלות את העגלה במדרגות עם טרמפיסט זה בלתי אפשרי, בלי המושב אפשר לקפל אותו לעגלה.
איך אפשר ליצור קשר?
**

נערך לאחרונה ב:

אורחת לרגע

משתמש מקצוען
והאם הקידילאק - הטרמפיסט צד- כן מומלץ?

אני חייבת טרמפיסט לילד בן שנתיים
אני קניתי את החיקוי של קידי לאק "וויזספורט" של אריסטוקרט.
קניתי באושר עד בכ-400-500 ש"ח, לא זוכרת סכום מדויק
נח מאד, נוסע מצוין
היה עדיף לי מטרמפיסט רגיל מכיוון שצועדת עד המטפלת של הקטנה עם שניהם, שם מפרידה ל-2 עגלות וממשיכה עד הגנון של הילד
כנ"ל בחזור.

אגב, הקפיץ של המוט המחבר לעגלה נשבר לי, קבלתי מוט חדש מהחברה, עכשיו נשבר שוב, ובעלי הגיע למסקנה שזווית ההתקנה שהתקנו את המוט היתה לא נכונה.
פגשתי כמה ברחוב עם הוויזספורט, והם טוענים שאין להם שום בעיה עם הקפיץ

עריכה, אגב, אפשר לקנות את זה ישר מאריסטוקרט
<לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>
אריסטוקרט- 074-7040875

RVRVRVRVRV

משתמש חדש
אני מתעניינת לגבי טמרפיסט ישיבה לעגלת סטוקי
מישהו יודע אם יש טמרפסיט אונברסלי טוב שמתחבר או שחייב רק את המקורי של סטוקי- המקורי זה עמידה בלבד.

נחמד להיות בשמחה

משתמש מקצוען
זה לדעתי תלוי בסוג הידית של העגלה עצמה- כמה היא רחוקה מהעגלה עצמה, יש ידיות קצרות ואז הרגליים של הסוחב כל הזמן נתקעות וזה כואב וגם הגב כפוף ומאד לא נח, יש ידיות רחוקות ואז לא מרגישים וזה מאד כיפי. בהצלחה.

כלי מיתר

משתמש פעיל
כתיבה ספרותית
אני מתעניינת לגבי טמרפיסט ישיבה לעגלת סטוקי
מישהו יודע אם יש טמרפסיט אונברסלי טוב שמתחבר או שחייב רק את המקורי של סטוקי- המקורי זה עמידה בלבד.
מחפש גם טרמפיסט אונברסלי שמתאים לסטוקי, מצאת בסוף משהו?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  19  פעמים

לוח מודעות

למעלה