דרוש מידע טיפול רגשי לתינוקת

דבורה-

משתמש רשום
לא קראתי את ההמלצות אבל אני יודעת מניסיון שלי ושל אחרים שהמלצתי ,יש טיפול בשיטת הולוגרם שזה מח אחד משודרג
שמטפל בתינוק אבל כמובן דרך האמא וזה עוזר פלאים
אם תרצו יש משהי בבית שמש שהיא פשוט אלופהה
עם ניסיון של שנים שחוללה שינויים גדולים בס’ד
מומלץ מאוד
אשמח לפרטים

זה אנוכי

משתמש פעיל
אני גם שמעתי שבגני מש"י בירושלים יש הרבה ילדים שנפגעו בלידה או מכל סיבה אחרת חווית הלידה היתה טראומטית ויש להם תוכנית בemdr שממוקדת לטיפול בטראומה של לידה.
כמובן שההורים הם חלק פעיל בטיפול.
לא יודעת האם זה מיועד לתינוקות מחוץ למסגרת או לא, אבל יש ידע בנושא הנ"ל.
כדאי לדבר עם הצוות הרגשי שם.

דבורה-

משתמש רשום
@מירי עוס
תודה, איך אפשר ליצור איתה קשר? תוכלי לכתוב מספר טלפון או כתובת מייל?

נערך לאחרונה ע"י מנהל:

מירי עוס

משתמש מקצוען
עוברים חווים דברים ומושפעים רבות מחוויות ומצבה הרגשי/גופני של האם.
אנחנו מכירים את זה מהתורה הקדושה שלנו(עשיו ויעקב),
ולהבדיל הדבר מגובה במחקרים. כך למשל, תינוקות שנולדו לאחר הריון שהיה במלחמת המפרץ היו חרדתיים יותר. יש כמובן עוד הרבה מחקרים כאלו ואחרים המוכיחים את האמור לעיל.

הלידה היא אכן חוויה טראומטית לכל תינוק. הרב הופמן כותב (לא זוכרת במדויק, כותבת את רוח הדברים) שלידה היא חוויה טראומטית בהקשר של נטישה ומטרתה הינה ליצור את האדם חרדה כזו ורצון להתחבר חזרה, רצון שיש לתעל לעבודת ד' ולדבקות בבורא. שוב זה רוח הדברים, לא דיוקם.

מאחר וטראומה הינה חוויה גופנית, גם תינוקות קטנים ממש זוכרים אותה. הגוף שלהם זוכר אותה. ומשכך נעשים טיפולים רגשיים גם בתינוקות קטנים מאוד. כמובן שהטיפול הוא יחד עם הוריהם, והוא שונה מטיפול לפעוטות גדולים יותר, אך הוא קיים. ישנם אנשי מקצוע שמתמחים בטיפול בתינוקות.

נס שאני כאן

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי DIP
הפקות ואירועים
בלת"ק
א. מישהו כבר כתב שלושת המיימדים ?
ב. דברי איתה. בדוק ומנוסה!!!!!
ספרי לה מה היה, למה היה, כמה עכשיו רגוע ובטוח ואין צורך להיבהל יותר
שהיא מוגנת ושמורה ואת אוהבת אותה. זה טיפול בייסיק ובעזרת ה' גם יעזור
הדברים האלו משפיעים ויש לי כמה כמה סיפורים שהיו אצלנו בבית!!

צפדי

משתמש חדש
יש בשיבא-תל השומר יחידה מיוחדת לגילאים האלה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  13  פעמים

לוח מודעות

למעלה