דרוש מידע חולשה קיצונית בתחילת הריון

יהודי אנ

משתמש פעיל
למי שמעונינת יש משהיא שמוכרת מוצרים של חברת shaklee וזאלר- ל2 החברות יש ברזל ופרנטל מעולים!
0548486734

מלי :)

משתמש צעיר
חולשה קיצונית, לא מצליחה לתפקד.
כאבי שרירים.
לא מצליחה לקום מהמיטה גם אחרי 8 שעות שינה.
בצהרים עם הילדים בקושי מצליחה לזוז בשביל המינימום ההכרחי ומיד אחר כך קורסת.
ברזל, b12 ערכים תקינים.
יש בחילות נוראיות כרגיל, אבל בלי הקאות. לא חושבת משהו קיצוני.
מישהי התנסתה בזה ויש לה משהו שעזר?
(חוץ מלעבור את החודשים האלה... כי זה הדבר היחיד שהרופאים יודעים להגיד. ועדין יש בית ועבודה שדורשים את שלהם)
אומנם באיחור, אבל אולי יעזור לאחרות
זה אמנם מצב נורמלי ותקין אבל יש דברים שכן כדאי לבדוק או לטפל:
כמובן ברזל ומחסניות ברזל, B12 - מעל 600!!, ויטמין D - לפחות 30!
ואם הכל בערכים גבוהים כדאי גם לקחת פרוביוטיקה וגם סידן

!smile

משתמש רשום
מה עושים אם אי אפשר להכניס שום דבר לפה (פעם בכמה שעות נשנוש קטנטן), ואני גם לא מסוגלת להכניס לפה לא פרנטל ולא חומצה פולית(שניהם של מקסי הלס) לפחות על שתייה 3 ליטר מים אני מצליחה להקפיד...

דיתי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
בלת"ק
חוץ מהבחילות המחרידות (ללא הקאות)
החולשה היא נוראית. קמים ל2 דקות ונופלים למיטה.
נרדמים ב8 בערב כבר, ולא מצליחים לקום בבוקר.
אני לקחתי כל מיני מחזקים ויטמינים וכו' (אגב אצלי באמת יש מחסור חזק מאוד בברזל וB12)
לא עזר כלום.

בערך בשבוע 16-18 קורה הנס שפתאום השמש חוזרת לזרוח, והכח מתחיל לחזור לאט לאט, והבחילות נעלמות להם עד לסיבוב הבא:)

יעקב אופרy

משתמש רשום
בונגסטה מאוד עוזר בהתחלה הוא מרדים כצת ומתחילים אתו בערב ואחרי כמה ימים אפשר להוסיף גם לבוקר, הפלוס שגם רופא משפחה פשוט יכול לתת מרשם, החיסרון הוא המחיר כ 6.5 ש"ח לכדור

**Moko**

משתמש מקצוען
בלת"ק אחרי השליש הראשון זה פשוט עובר מאליו- אין מה לעשות, הגוף עובד במרץ !
צריך להכיל את הזמן הזה ולזרום עם מה שהוא מביא (הוא מונע בעיקר)
מניחה שכבר היום אתם מחבקים את הינוקה ולא זכור לכם מה היה אז.. :) אבל לפעם הבאה זה מאוד הגיוני השלב הזה ופשוט להמתין שיעבור ויחלוף בלי נזקים

ישראלים

משתמש מקצוען
אני כן חושבת שיש הבדל.
אפילו שמבחינה הגיונית אין סיבה.
בכל אופן לפי ההתחלה בד"כ לא טעיתי במין

ד"ר אביה רוזנטל

משתמש מקצוען
כאבי שרירים.
ברזל, b12 ערכים תקינים.
(חוץ מלעבור את החודשים האלה... כי זה הדבר היחיד שהרופאים יודעים להגיד. ועדין יש בית ועבודה שדורשים את שלהם)
אני מבינה ממה שכתבת שכבר התייעצתי עם רופאת הנשים שלך והיא עשתה לך את כל הבירור? והכל היה תקין? אם כן, אז באמת חיזוק מבחינת וויטמינים יכול לעזור... פרהנטל (או כל מולטיויטמין של הריון). אם קשה לבלוע אז ויטמין סי בטיפות וכו'

כוכב103

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
עימוד ספרים
אומרים שאצל בנות זה יותר קשה

פרידא

משתמש מקצוען
אני מבינה ממה שכתבת שכבר התייעצתי עם רופאת הנשים שלך והיא עשתה לך את כל הבירור? והכל היה תקין? אם כן, אז באמת חיזוק מבחינת וויטמינים יכול לעזור... פרהנטל (או כל מולטיויטמין של הריון). אם קשה לבלוע אז ויטמין סי בטיפות וכו'

כאבי שרירים.
ברזל, b12 ערכים תקינים.
היא פירסמה את ההודעה ב-1/23!!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמא

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָה קְרָאתִיךָ חוּשָׁה לִּי הַאֲזִינָה קוֹלִי בְּקָרְאִי לָךְ:ב תִּכּוֹן תְּפִלָּתִי קְטֹרֶת לְפָנֶיךָ מַשְׂאַת כַּפַּי מִנְחַת עָרֶב:ג שִׁיתָה יְהוָה שָׁמְרָה לְפִי נִצְּרָה עַל דַּל שְׂפָתָי:ד אַל תַּט לִבִּי לְדָבָר רָע לְהִתְעוֹלֵל עֲלִלוֹת בְּרֶשַׁע אֶת אִישִׁים פֹּעֲלֵי אָוֶן וּבַל אֶלְחַם בְּמַנְעַמֵּיהֶם:ה יֶהֶלְמֵנִי צַדִּיק חֶסֶד וְיוֹכִיחֵנִי שֶׁמֶן רֹאשׁ אַל יָנִי רֹאשִׁי כִּי עוֹד וּתְפִלָּתִי בְּרָעוֹתֵיהֶם:ו נִשְׁמְטוּ בִידֵי סֶלַע שֹׁפְטֵיהֶם וְשָׁמְעוּ אֲמָרַי כִּי נָעֵמוּ:ז כְּמוֹ פֹלֵחַ וּבֹקֵעַ בָּאָרֶץ נִפְזְרוּ עֲצָמֵינוּ לְפִי שְׁאוֹל:ח כִּי אֵלֶיךָ יְהוִה אֲדֹנָי עֵינָי בְּכָה חָסִיתִי אַל תְּעַר נַפְשִׁי:ט שָׁמְרֵנִי מִידֵי פַח יָקְשׁוּ לִי וּמֹקְשׁוֹת פֹּעֲלֵי אָוֶן:י יִפְּלוּ בְמַכְמֹרָיו רְשָׁעִים יַחַד אָנֹכִי עַד אֶעֱבוֹר:
נקרא  11  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה