דרוש מידע השלמת כתובת מייל ב - gmail

עוזיאל ארנפלד

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
תמיד כשבאים לכתוב כתובת מייל ג'ימל משלימה את הכתובת מאנשי הקשר שקיימים,
לאחרונה זה לא משלים לי,
מישהו/י יודע אם אפשר לסדר את זה בהגדרות או משהו כזה?
תודה מראש

עוזיאל ארנפלד

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
גם לאנשים ששמרת באנשי קשר?
כן, ובעבר ג'ימל הביא לי אותם מיד שכתבתי את אות ראשונה של השם או של כתובת האימייל שלהם, ובזמן האחרון אני כותב שמות והוא כמו גולם לא מבין מה אני רוצה ממנו...

היוש ביוש

משתמש צעיר
כן, ובעבר ג'ימל הביא לי אותם מיד שכתבתי את אות ראשונה של השם או של כתובת האימייל שלהם, ובזמן האחרון אני כותב שמות והוא כמו גולם לא מבין מה אני רוצה ממנו...
תנסה להכניס באנשי קשר מישהו חדש, ואז תבדוק
סתם ככה, אני לא הכנסתי אף אחד לאנשי קשר והוא מביא לי אותם כל פעם!!!
תבדוק את 2 האופציות...

עוזיאל ארנפלד

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
ניסיתי את שניהם וג'ימל לא מציג כלום

עוזיאל ארנפלד

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
מקפיץ!
אולי מישהו מכיר את הבעיה הזאת...
תודה

מ. ב.

משתמש רשום
כנס ל"ניהול חשבון גוגל" שם יש אפשרות חיפוש תרשום "הצעות" ומרכז העזרה של גוגל יציע לך ליכנס לחיפוש אחר הצעות מסוימות שם יש גם את ההסבר על חיפוש מקוצר.

קבצים מצורפים

• Screenshot_20240522-141451_TOV-NET.jpg
    Screenshot_20240522-141451_TOV-NET.jpg
    KB 224.6 · צפיות: 6
  • Screenshot_20240522-141502_TOV-NET.jpg
    Screenshot_20240522-141502_TOV-NET.jpg
    KB 294.1 · צפיות: 3

עוזיאל ארנפלד

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
כנס ל"ניהול חשבון גוגל" שם יש אפשרות חיפוש תרשום "הצעות" ומרכז העזרה של גוגל יציע לך ליכנס לחיפוש אחר הצעות מסוימות שם יש גם את ההסבר על חיפוש מקוצר.
תודה על התגובה

ג'ימל לא מביאה רק אנשי קשר שמורים אלא כל מי שכתבת לו פעם מייל מופיע לך מיד בשורה של הכתובת כשאתה כותב את האות או הסיפרה הראשונה של הכתובת שלו...

יענקי י

משתמש רשום
יש להוריד התוספת
תמונת לוגו הפריט של Email Address Autocomplete
Email Address Autocomplete

קישור לתוספת

סקירה כללית​

התוסף מאפשר שני דברים:• השלמה אוטומטית בעת הקלדת כתובת דוא"ל, רשימת הסיומות להשלמה ניתנת להתאמה אישית.• ניתן להגדיר רשימת מילים…
התוסף מאפשר שני דברים:• השלמה אוטומטית בעת הקלדת כתובת דוא"ל, רשימת הסיומות להשלמה ניתנת להתאמה אישית.• ניתן להגדיר רשימת מילים (או כתובות) אותם ניתן להכניס אל תוך הטקסט בעת בחירה בתפריט שבלחצן העכבר הימני.אפשרות לייצא את המילים השמורות לקובץ, ולייבא אותן שוב באמצעות קובץ זה
‏‏לכידה.PNG
צילום מסך של פריט מדיה 1
צילום מסך של פריט מדיה 3

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יב

א לַמְנַצֵּחַ עַל הַשְּׁמִינִית מִזְמוֹר לְדָוִד:ב הוֹשִׁיעָה יְהוָה כִּי גָמַר חָסִיד כִּי פַסּוּ אֱמוּנִים מִבְּנֵי אָדָם:ג שָׁוְא יְדַבְּרוּ אִישׁ אֶת רֵעֵהוּ שְׂפַת חֲלָקוֹת בְּלֵב וָלֵב יְדַבֵּרוּ:ד יַכְרֵת יְהוָה כָּל שִׂפְתֵי חֲלָקוֹת לָשׁוֹן מְדַבֶּרֶת גְּדֹלוֹת:ה אֲשֶׁר אָמְרוּ לִלְשֹׁנֵנוּ נַגְבִּיר שְׂפָתֵינוּ אִתָּנוּ מִי אָדוֹן לָנוּ:ו מִשֹּׁד עֲנִיִּים מֵאַנְקַת אֶבְיוֹנִים עַתָּה אָקוּם יֹאמַר יְהוָה אָשִׁית בְּיֵשַׁע יָפִיחַ לוֹ:ז אִמֲרוֹת יְהוָה אֲמָרוֹת טְהֹרוֹת כֶּסֶף צָרוּף בַּעֲלִיל לָאָרֶץ מְזֻקָּק שִׁבְעָתָיִם:ח אַתָּה יְהוָה תִּשְׁמְרֵם תִּצְּרֶנּוּ מִן הַדּוֹר זוּ לְעוֹלָם:ט סָבִיב רְשָׁעִים יִתְהַלָּכוּן כְּרֻם זֻלּוּת לִבְנֵי אָדָם:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

חג מתן תורה • 1

לוח מודעות

למעלה