המלצה על חברות כח אדם בהייטק

משתדל להיות

משתמש צעיר
D I G I T A L
יש מישהו כאן שעובד בחברות "כח אדם" המפורטות להלן ויוכל לתת המלצות עליהן מנסיונם ?
מעניין אותי על החברות נושאים הבאים:
  • התחשבות בנושאי דת (באירועים, ימי חופש בפורים ות"ב וחוה"מ (שלא מוגדרים כחג), מתנות מתאימות)
  • חיוב השתתפות במסיבות גיבוש
  • שירות לעובד באתר לקוח
  • רמת פינוקים שונים כמו מתנות חג ויום הולדת

החברות שמעניינות אותי:
  • הורייזן טכנולוגיות
  • SPL – Software AG
  • SQLINK
  • טלדור Taldor
  • לוג-און תוכנה
  • אלעד מערכות
  • סיסנת

אני יודע שחלק מהסעיפים לא בהכרח קשורים לחברה אלא למשרד בו עובדים אבל אני שואל על החלק של החברה ביניינים אלו.
תודה רבה!

חן5

משתמש צעיר
למישהו יש מידע?
אני עבדתי בלוג און בעבר (דרך משרד ממשלתי)

מבחינת אירועים הם ניסו להתאים גם אירועים למגזר החרדי - אני לא השתתפתי בכלום אז לא יודעת להגיד..
מבחינת חופשים בחגים פשוט הורידו לי מהשכר.. (אלא אם כן דיווחתי חופש)

קיבלתי כל מיני מתנות מהם (עד היום יש לי צידנית על גלגלים שמשמשת אותנו.. למיטב זכרוני בפסח היה סכום גדול יותר מראש השנה וכל החגים הקטנים היו מתנות שהם עשו כמו חנוכיה קטנה עם נרות, אבקה להכנת סופגניות עם ריבה ומזרק גדול, הצידנית ועוד אבל זה מה שאני זוכרת כרגע)

הדבר היחיד שלא הייתי מודעת אליו וכן לא הרגיש לי במקום זה שמישהי קבעה לי פגישה בבית קפה לראות איך הולך לי וכד' (לדעתי הם עושים מפגש פעם בשנה) ואז בסוף הגעתי וזה היה גבר וממש לא הרגשתי בנח! אבל בשנים אח"כ אמרתי והם התחשבו..

חן5

משתמש צעיר
האם זו חברת כח אדם
או חברת תוכנה שמספק
ת שירות לחברות ומשרדים
יש שם קבוצה של חרדיות או שהיית עובדת לבד ?
אשמח למידע
חברת כח אדם..
אני אישית עבדתי לבד (נתתי תמיכה במערכות שונות לעובדי המשרד)
אבל בתכנות הרוב היו חרדיות..

חדוה טוקר

משתמש צעיר
יש מישהו כאן שעובד בחברות "כח אדם" המפורטות להלן ויוכל לתת המלצות עליהן מנסיונם ?
מעניין אותי על החברות נושאים הבאים:
  • התחשבות בנושאי דת (באירועים, ימי חופש בפורים ות"ב וחוה"מ (שלא מוגדרים כחג), מתנות מתאימות)
  • חיוב השתתפות במסיבות גיבוש
  • שירות לעובד באתר לקוח
  • רמת פינוקים שונים כמו מתנות חג ויום הולדת

החברות שמעניינות אותי:
  • הורייזן טכנולוגיות
  • SPL – Software AG
  • SQLINK
  • טלדור Taldor
  • לוג-און תוכנה
  • אלעד מערכות
  • סיסנת

אני יודע שחלק מהסעיפים לא בהכרח קשורים לחברה אלא למשרד בו עובדים אבל אני שואל על החלק של החברה ביניינים אלו.
תודה רבה!
תגדירי "עובדת"
בדר"כ יש 2 סוגי משרות:
לעבוד ממש בשטח החברה - שאז החברה היא בית תוכנה מבחינתך, וכל התנאים תלויים רק בה.
לעבוד אצל הלקוח (סוג של אוטסורסינג) - שאז החברה מתפקדת כחברת כ"א (או בסלנג "חברת גולגלות"), זה בדר"כ יותר יציב אבל אין יותר מידי קשר על החברה, ותנאי מקום (חדר בלי בנים, למשל) תלוי בלקוח שאצלו תשבי.

השתתפות באירועים, ככל הידוע לי טלדור, אלעד, sqlink לא יכפו עליך.
מתנות פינוקיל וימי הולדת - הלו, לא בוחרים לפי זה עבודה!!!
עבודה בחוה"מ ופורים (וערבי חגים) - אצל כולם החופש על חשבונך... לרוב מאשרים. אם תעבדי במשרנ קריטית: אם כל הצוות חרדיות יכריחו את אחת מכן לפעמים לעבוד, אם יש גם חילוניות/דתיות אז הן תשמחנה מאוד לעבוד בימים האלה ואת תשאירי עם חופש, בקיצור עניין של מזל (לרוב). אם זו משרה אצל לקוח ממשלתי (מכרז חשכל) - אז יש חופש.

ועכשיו לצד הכלכלי וטכני שיכול להיות לפעמים מעיק.
כותבת לפי מה שידוע לי על אוטסורסינג (ישיבה אצל הלקוח)
טלדור - לא בא לי לחטוף תביעה... אז לא אכתוב את דעתי עליה 🙄
אלעד מערכות - סביר פלוס.
SQLINK - מהכרות אישית: באחד מהלקוחות שלי אני עצמאית דרכם, מטבע הדברים אני מכירה הרבה שכירים שלהם, רוב מוחלט מרוצים מאוד. מתחשבים (גם מולי, מתנות וכו היו תמיד בכשרויות סבבה, לא נכנסו לווריד של העובדים). את צריכה ממש ממש להבריז שעות כדי שיעירו לך. זה מה ששמעתי מאנשים שאני עובדת איתם על בסיס יומי.

שימי לב! אם זו משרה בישיבה אצל לקוח:
לדאוג לגבי תשלום שעות נוספות (גם אם כרגע את בטוחה שלא יהיה).
ואין הבטחות בעל פה! מה שלא כתוב = לא קיים ולא יקרה.

חדוה טוקר

משתמש צעיר
תגדירי "עובדת"
בדר"כ יש 2 סוגי משרות:
לעבוד ממש בשטח החברה - שאז החברה היא בית תוכנה מבחינתך, וכל התנאים תלויים רק בה.
לעבוד אצל הלקוח (סוג של אוטסורסינג) - שאז החברה מתפקדת כחברת כ"א (או בסלנג "חברת גולגלות"), זה בדר"כ יותר יציב אבל אין יותר מידי קשר על החברה, ותנאי מקום (חדר בלי בנים, למשל) תלוי בלקוח שאצלו תשבי.

השתתפות באירועים, ככל הידוע לי טלדור, אלעד, sqlink לא יכפו עליך.
מתנות פינוקיל וימי הולדת - הלו, לא בוחרים לפי זה עבודה!!!
עבודה בחוה"מ ופורים (וערבי חגים) - אצל כולם החופש על חשבונך... לרוב מאשרים. אם תעבדי במשרנ קריטית: אם כל הצוות חרדיות יכריחו את אחת מכן לפעמים לעבוד, אם יש גם חילוניות/דתיות אז הן תשמחנה מאוד לעבוד בימים האלה ואת תשאירי עם חופש, בקיצור עניין של מזל (לרוב). אם זו משרה אצל לקוח ממשלתי (מכרז חשכל) - אז יש חופש.

ועכשיו לצד הכלכלי וטכני שיכול להיות לפעמים מעיק.
כותבת לפי מה שידוע לי על אוטסורסינג (ישיבה אצל הלקוח)
טלדור - לא בא לי לחטוף תביעה... אז לא אכתוב את דעתי עליה 🙄
אלעד מערכות - סביר פלוס.
SQLINK - מהכרות אישית: באחד מהלקוחות שלי אני עצמאית דרכם, מטבע הדברים אני מכירה הרבה שכירים שלהם, רוב מוחלט מרוצים מאוד. מתחשבים (גם מולי, מתנות וכו היו תמיד בכשרויות סבבה, לא נכנסו לווריד של העובדים). את צריכה ממש ממש להבריז שעות כדי שיעירו לך. זה מה ששמעתי מאנשים שאני עובדת איתם על בסיס יומי.

שימי לב! אם זו משרה בישיבה אצל לקוח:
לדאוג לגבי תשלום שעות נוספות (גם אם כרגע את בטוחה שלא יהיה).
ואין הבטחות בעל פה! מה שלא כתוב = לא קיים ולא יקרה.
עכשיו אני רואה שהשאלה מלפני שנה...
אבל, בטוח תהיה משהיא שצריכה את זה. אז נשאיר את ההודעה. סורי.

חדוה טוקר

משתמש צעיר
האם זו חברת כח אדם
או חברת תוכנה שמספק
ת שירות לחברות ומשרדים
יש שם קבוצה של חרדיות או שהיית עובדת לבד ?
אשמח למידע
את שואלת אותם (את לוג און) האם עבודה אצלכם או אצל הלקוח?
אם אצל הלקוח, אז את צריכה לברר פה על הלקוח... תכלס את רוב "הבעיות" אם יהיו, הוא יצור.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  34  פעמים

אתגר AI

אחרי החגים • אתגר 13

לוח מודעות

למעלה