שיתוף - לביקורת היא (אזהרת רגש מוגבר...)

לרקוד על הירח

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
צילום מקצועי
קטע מיוחד שפרץ ממני ללא כל הכנה.

אשמח מאוד לחוות דעתכם, אך הפעם, בניגוד די מוחץ לכל שאר הפעמים, אשמח להארות בלבד.
מאמינה שזו לא רק אני (וגם אם כן, לא נורא...) שיש לה כל מיני קטעים שהיא מעדיפה שיתייחסו אליהם בעדינות יתרה...
בקיצור, ממש מחכה לשמוע מה אתם חושבים.
ו.. לא לתלות ציפיות, אבל יש סיכוי לא קלוש שיהיה לזה המשך... תלוי קצת בכם;)

היא הייתה מיואשת.

מותשת מעצמה. מהמאבק היומיומי. הבלתי פוסק. של שליטה עצמית, שהיא אף פעם לא הצטיינה בה במיוחד.

היא ידעה שזה המסע שלה. וזו הדרך אותה עליה לעבור.

ולא פעם דמיינה את הבמות הגדולות עליהם תעמוד בעוד כמה שנים, ותרצה בפאתוס וברגש חם את סיפור חייה. ותוכל לעמוד שם ולהביט ישר בעיניים לכל אותן הנערות שנמצאות בדיוק או בערך במקום שלה, ולומר להן- זה יעבור. גם אני הייתי בתוך זה. ואולי אפילו יותר ממכן. אבל עכשיו בואו נדבר על איך יוצאים מזה. כי אפשר. כי את יכולה. כי את ראויה מספיק בשביל זה.

לא פעם היא דמיינה. ולעיתים נתן לה הדמיון כח, ולעיתים לא.

ובכן, באותו היום, לא ממש.

זה היה עוד אחד מימי החופש שניתן בתור חופשת הכנה לאחד מן המבחנים הגדולים. וחופש, בזאת היא הבחינה מזמן, לא עושה לה טוב.

ולא, לא משנה כמה עצות היא ניסתה, וכמה פתקי ממו קטנים שבראשם נכתב 'סדר יום ותכנון הספק לימודי בעזרת השם' היו פזורים על שולחנה, זה כמעט אף פעם לא עבד.

וגם באותו היום, זה לא.

---

לפעמים היא תהתה. איך היא בכלל הגיעה למצב הזה? איך זה קשור אליה? איך הכל התחיל?

והתמיהה הכי גדולה הייתה- האם היא בכלל מסוגלת לעשות משהו?

והסתבר שכן, יוכיח הלוח המקושט בעמל, שרק אלוקים יודע עד כמה היא דחתה את הכנתו, ועד כמה הייתה גאה בעצמה שהצליחה סופסוף לעשות זאת.

וזאת בלי בכלל שנדבר על הסיפוק הקטן, המתוק מתוק שעוד יום עבר, והיה וי בטבלה, ועל האכזבה ותחושת כישלון האישיות שהייתה אופפת אותה בכל פעם בה הסתמן עוד איקס במשבצת היומית.

אבל היום, ובכן עם כל חוסר הנעימות שבדבר, היום התכנסנו לכאן על מנת להעמיק מעט יותר בתחושת הכשלון, ומה שהוביל אליה.

ובכן, תחושת הכשלון הייתה צורבת. והכתה כל פעם מחדש בעת בה סיימה את עסקיה האפלים, ועטפה אותה באד מריר וערפילי.

היא חבטה בה שוב ושוב. לא בכח, אך כן בהתמדה. ועם הזמן כבר נוצר חדר מיוחד בליבה. חדר שאליו שאפה את כל התחושות המרירות, האפלות, המתוסכלות, ומה לא, ואכסנה אותן בתוכו.

ועם הזמן, כמו הרבה דברים שנטייתם להתפרץ אם לא יעצרו בעדם, ובחוזקה, גם קירות החדר ההוא, עמדו לקרוס, ולהציף איתם את כל כולה.

Ayala10

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
צילום מקצועי
אהבתי מאוד!!!!!!
מכירה את זה מקרוב, ותמיד אחר כך אני מתחרטת... (ולאו דווקא בללמוד למבחנים...)

הצלחת אפילו להוריד לי דמעה!!!

נ.ב. - לא ידעתי איזה אימוג'י לסמן, בוכה או לייק או וואוו, אבל בסוף החלטתי ללייק וואוו!!
כי זה באמת וואוו!!!

winter bear

משתמש רשום
כתיבה ספרותית
אמאלה את הזויה.
אין לי מילים לתאר.
לקח לי זמן לקרוא, ולקרוא שוב, ולבדוק אם הבנתי.
(ולא 'כפת לי לי אם הבנתי מה שאת התכוונת או שהתכוונת למשהו אחר)
אבל אני הבנתי על עצמי כל מילה ומילה,
וזה פשוט מדהים ככה לפגוש את עצמך מבחוץ.
כל הכבוד לך שככה הצלחת להעביר את התחושות והמאורעות למילים.
מדהים!!!!
חייבת לעכל את זה עוד קצת
וגם לנסות ללמוד קצת...

אליש:)

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
זה נגע בי. מאוד.
ואני מזדהה מאוד ולא יודעת עם מה❤️🖤
זה מקסים
הלוואי והיה יותר קטעים כאלה.
מאוד מאוד אהבתי
יש לך כתיבה מרגשת

.חיה פ

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
נגע ביייי

כתיבה נדירה
יפה (י ו ת ר מזה!!!)
זורם , קולע, קולח

ולמה הזכיר קצת ADHD? סתם כי זה בתודעה שלי..?

ובכן, תחושת הכישלון הייתה צורבת.
רק צורבת? שורטת בועטת מאכזבת כואבת נוראית נוראה אולי בכלל אין לי תקנה, כזאת קטנה, אז איך, בטח שאלה את עצמה, סחוטה שחוטה.. מעייפות, פשוט.. עייפה מלבכות , העיניים רכות ונמאס מהכל ולמה אין לו מבין ללב העדין שרוצה רק להיות חופשי, מאושר, שרוצה שכל החידות שנורא מטרידות ייפטרו, ייגמרו הספקות ובלי להשאיר צלקות..... ואיך זה אני ששוב עושה רק צרות... ולומדת קשה, לומדת, אבל שוב היא מועדת אובדת פוחדת בין ים אנשים שנורא רגישים אבל לפעמים יש דיבורים שנורא מתישים ואיך זה עדיין יש פיות.. שכמו נחשים מכישים מקישים על כל (בדווקא?) הנקודות שנורא רגישות ויודעים להכאיב בטעות נו וודאי אבל דיי.. שוב דמעות ודמעות, טעויות, תהיות ים של בכיות ומה זה ולמה.. טוב בלי שאלות.. אז למה בכלל מעירים על דברים שהם בלי תקנה, אני קטנה קטנה, אני לא כמו כולם רצתה לצעוק לזעוק לומר לכל הגדולים.. לבקש הבנה הם נורא אוהבים אבל לא מבינים שעד כמה שהם עדינים לפעמים יש דברים שהם לא מבינים ולא יכולים כי כן יש גלים שלא איימו עליהם אהמ.. הכל כזה יפה, אבל בנפש יש חלקים סדוקים סבוכים, מביכים .. ונורא מורכבים.. אבל הם מרכיבים אישיות רגישה לא אדישה שרק מנסה לצלוח גלים? בתקווה, כמו כל הגדולים, אבל שוב היא לא מצליחה היא נופלת נכשלת נופלת וקמה, וכמה?? כמה ! אפשר, מוזר, בא לה רק לב חופשי מאושר, מזור, שהשם יעזור, יעטוף ייתן קרבת אלוקים , איתנה, שייעלמו הסדקים יתמלאו אמונה.. יתאחו השברים וקווים ישרים של חיוך יצאו לה טבעי כי להיות שמח זו תכלית החיים ויש לה מצפון.. ונמאס מ.. דיי נמאס לי לכתוב, הנל רק הקפיץ לי את כל המלל אז קבלי התנצלות על זו ההשתפכות, פשוט.........

נערך לאחרונה ב:

לרקוד על הירח

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
צילום מקצועי
וואו!
איזה עוצמה של רגשות! ריגשת אותי. ממש.
ולמה הזכיר קצת ADHD? סתם כי זה בתודעה שלי..?
אממ.. כן.
לא ממש קשור אבל עכשיו כשאת אומרת מסתבר שזה יכול להתאים גם...

ותודה רבה על כל המחמאות! :D

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ג

א מִזְמוֹר לְדָוִד בְּבָרְחוֹ מִפְּנֵי אַבְשָׁלוֹם בְּנוֹ:ב יְהוָה מָה רַבּוּ צָרָי רַבִּים קָמִים עָלָי:ג רַבִּים אֹמְרִים לְנַפְשִׁי אֵין יְשׁוּעָתָה לּוֹ בֵאלֹהִים סֶלָה:ד וְאַתָּה יְהוָה מָגֵן בַּעֲדִי כְּבוֹדִי וּמֵרִים רֹאשִׁי:ה קוֹלִי אֶל יְהוָה אֶקְרָא וַיַּעֲנֵנִי מֵהַר קָדְשׁוֹ סֶלָה:ו אֲנִי שָׁכַבְתִּי וָאִישָׁנָה הֱקִיצוֹתִי כִּי יְהוָה יִסְמְכֵנִי:ז לֹא אִירָא מֵרִבְבוֹת עָם אֲשֶׁר סָבִיב שָׁתוּ עָלָי:ח קוּמָה יְהוָה הוֹשִׁיעֵנִי אֱלֹהַי כִּי הִכִּיתָ אֶת כָּל אֹיְבַי לֶחִי שִׁנֵּי רְשָׁעִים שִׁבַּרְתָּ:ט לַיהוָה הַיְשׁוּעָה עַל עַמְּךָ בִרְכָתֶךָ סֶּלָה:
נקרא  27  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה