דרוש מידע החזרות מטמו

מקליד...

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
איך אני יודעת מה זה תחנת איסוף ומה זה סניף שנותן את כל השירותים?
סניף רגיל זה סניף של הדואר,
סניף איסוף זו חנות פלאפונים שמקבלת משרה חלקית בהפצת חבילות..
עד כמה שידוע לי :rolleyes:

שלום וישראל

מהכח אל הפועל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
השבוע ביצעתי החזר.
החזרתי את המוצר ארוז באיזה קרטון מזדמן, עם השקית המקורית שלו [השקית הפנימית שאיתה הגיע הבגד].
אפשר גם לעטוף בשקית קשיחה אחרת.
הדבקתי את תוית ההחזרה. הנחתי בלי תור בסניף דואר וזה נשלח.
היות וברצוני להחזיר ומיד לקנות מידה אחרת, ביקשתי זיכוי באתר ולא החזרה לאשראי.
כשחזרתי הביתה דיווחתי ששלחתי בדואר, 3 דקות אחרי זה היה לי זיכוי באתר להזמנה הבאה שגם אותה ביצעתי באותו הרגע.
לא היה מסובך בשום שלב, מהיר ופשוט. כשמבקשים החזרה לאשראי ההחזר מתבצע רק כשהמוצר מגיע אליהם. בזיכוי באתר הם נותנים זיכוי מיידי על תנאי, אם המוצר יחזור אליהם כשהוא לא עומד בכללים, אז יגבו באשראי את התשלום.
אעדכן בהמשך בלא נדר מה היה בסוף, בינתיים אני בקטע להאמין להם.

710

משתמש פעיל
לא צריך להזמין תור כמו כל שירותי הדואר
זה נקרא שירות דואר מהיר
ברגע שהעמדה מתפנית אומרים שזה חבילות
מניחים על המשקל והולכים

YNG

משתמש צעיר
השבוע ביצעתי החזר.
החזרתי את המוצר ארוז באיזה קרטון מזדמן, עם השקית המקורית שלו [השקית הפנימית שאיתה הגיע הבגד].
כשחזרתי הביתה דיווחתי ששלחתי בדואר, 3 דקות אחרי זה היה לי זיכוי באתר להזמנה הבאה שגם אותה ביצעתי באותו הרגע.
לא היה מסובך בשום שלב, מהיר ופשוט. כשמבקשים החזרה לאשראי ההחזר מתבצע רק כשהמוצר מגיע אליהם. בזיכוי באתר הם נותנים זיכוי מיידי על תנאי, אם המוצר יחזור אליהם כשהוא לא עומד בכללים, אז יגבו באשראי את התשלום.
אני ממתינה כבר כמעט שבועים לזיכוי, למרות שביקשתי להזדכות באתר ולא בכרטיס אשראי,
מענין

ברנדה

משתמש פעיל
השבוע ביצעתי החזר.
הלך לך יפה,
אני לעומת זאת החזרתי לדואר ודיווחתי ועד היום לא קיבלתי את הכסף חזרה!!!
(החזרתי מייד ואחרי בערך 3 שבועות שלחו מייל שבגלל שלא החזרתי אז ההחזרה מבוטלת...:()

טווינס

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
הלך לך יפה,
אני לעומת זאת החזרתי לדואר ודיווחתי ועד היום לא קיבלתי את הכסף חזרה!!!
(החזרתי מייד ואחרי בערך 3 שבועות שלחו מייל שבגלל שלא החזרתי אז ההחזרה מבוטלת...:()
יש אפשרות להתכתב איתם בצאט והם ממש בסדר.

אני קניתי תאורה צמודת תקרה ואחרי כמה ימים זה הפסיק לעבוד, כתבתי להם והם שלחו לי חדש עם שליח עד הבית,

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ח

א לַמְנַצֵּחַ עַל הַגִּתִּית מִזְמוֹר לְדָוִד:ב יְהוָה אֲדֹנֵינוּ מָה אַדִּיר שִׁמְךָ בְּכָל הָאָרֶץ אֲשֶׁר תְּנָה הוֹדְךָ עַל הַשָּׁמָיִם:ג מִפִּי עוֹלְלִים וְיֹנְקִים יִסַּדְתָּ עֹז לְמַעַן צוֹרְרֶיךָ לְהַשְׁבִּית אוֹיֵב וּמִתְנַקֵּם:ד כִּי אֶרְאֶה שָׁמֶיךָ מַעֲשֵׂי אֶצְבְּעֹתֶיךָ יָרֵחַ וְכוֹכָבִים אֲשֶׁר כּוֹנָנְתָּה:ה מָה אֱנוֹשׁ כִּי תִזְכְּרֶנּוּ וּבֶן אָדָם כִּי תִפְקְדֶנּוּ:ו וַתְּחַסְּרֵהוּ מְּעַט מֵאֱלֹהִים וְכָבוֹד וְהָדָר תְּעַטְּרֵהוּ:ז תַּמְשִׁילֵהוּ בְּמַעֲשֵׂי יָדֶיךָ כֹּל שַׁתָּה תַחַת רַגְלָיו:ח צֹנֶה וַאֲלָפִים כֻּלָּם וְגַם בַּהֲמוֹת שָׂדָי:ט צִפּוֹר שָׁמַיִם וּדְגֵי הַיָּם עֹבֵר אָרְחוֹת יַמִּים:י יְהוָה אֲדֹנֵינוּ מָה אַדִּיר שִׁמְךָ בְּכָל הָאָרֶץ:
נקרא  7  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה