עובר ושב האם כדאי לעבור לבנק מזרחי ?

זמר אלוף

משתמש פעיל
איך הם ?
מבחינת האתר ? נוחות, סניפים, ומחשבים לשרות עצמי, פקידים ?
פשוט הציעו לי (לא הבנק, אלא יועצת משכנתאות שאנו בקשר איתה) פטור מעמלות ל 3 שנים
כי היום אני בפועלים ומרוצה מהמחשבים לשרות עצמי, מהטלפון ומהאתר שהוא ממש נוח שיש בו ניהול הוצאות והכנסות שהבנק מחשב מאד נוח (רק כל פעם שצריך להגיע לסניף, חובה לקבוע תור מראש ואין כניסה בלי זה ... :cautious: :confused:)
שווה להשאר בפועלים!!!
אני מאוד מרוצה שם!
המיחשוב כל כך מתקדם שזה שווה.
פעם באף פעם צריך להגיע לבנק, ואז גם קובעים תור מהיום למחר כמעט.
חוצמזה, שאפשר לקבוע תור ולבקש ממנהל הסניף להוריד עמלות לפעמים זה עוזר

פרידא

משתמש מקצוען
במזרחי בכלל לא צריך לקבוע תור
נראה לי הבנק היחיד שנשאר עם סניפים ופקידים שיש להם קופה
פעם נאבד לי הכרטיס אשראי של לאומי והייתי צריכה להפקיד מזומן, יש להם סניף עם קופה רק בתל אביב!!
מה שאני צריכה שולחים הודעה לבנקאי ועונה מיד

הדסההה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
יש לנו גם חשבון בשניהם
פועלים הרבה יותר קל בשירות עצמי העברות,יתרות,פירוט אשראי וכו.. וגם לא עושים בעיות עם סכומים חריגים
וגם לנו לא עולה בכלל עמלה חודשית (סטודנט) השירות האנושי קצת יותר מעצבן שם וצריך לקבוע תור לכל דבר
מזרחי כן עולה ויותר מסובך בשרות העצמי ממש משגע!
קיצור יותר נהנים מפועלים בפער..
לנו על כל סכום גדול עשו לנו בעיות סיוט של בנק לעומת זאת במזרחי הכל עובר בשקט

rubi

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
קופץ על האשכול
איך בנק לאומי ביחס לבנק פועלים?
הציעו לי בלאומי פטור ל 5 שנים מעמלות והלוואה של 40,000 ש"ח ללא ריבית

%IOO

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי

יוני החכם

משתמש רשום
איך הם ?
מבחינת האתר ? נוחות, סניפים, ומחשבים לשרות עצמי, פקידים ?
פשוט הציעו לי (לא הבנק, אלא יועצת משכנתאות שאנו בקשר איתה) פטור מעמלות ל 3 שנים
כי היום אני בפועלים ומרוצה מהמחשבים לשרות עצמי, מהטלפון ומהאתר שהוא ממש נוח שיש בו ניהול הוצאות והכנסות שהבנק מחשב מאד נוח (רק כל פעם שצריך להגיע לסניף, חובה לקבוע תור מראש ואין כניסה בלי זה ... :cautious: :confused:)
הרבה יותר קל להוציא מפועלים פטור מעמלות - ממש קל - לעומת מזרחי שרק אם אתה לקוח משתלם לבנק תקבל פטור אחרת תשלם כל חודש לפי המסלול שלך (אחרי ה3 שנים שהבטיחו לך)

scw

משתמש חדש
מנסיוני בפועלים לאומי ומזרחי
ללאומי יש את האתר הכי נוח וגם אפשר להעביר סכומים גדולים מאד בלי בעיה (פעם אחת ביקשו בסכום גבוה מאד מסמך כל שהוא אבל ביצעו את ההעברה עוד לפני ששלחתי להם)
במזרחי האתר נתקע הרבה פעמים אבל מאד נוח ונגיש לתקשר עם בנקאי בטלפון ובאתר (יש בנקאי אישי שהשיחה מנותבת ישר אליו וההתכתבות באתר היא איתו אלא אם כן הוא לא זמין או מסיבה אחרת)
העברות דרך האתר מתאפשרות כמדומני רק עד 50 אלף
עמלות- עשרה שקלים לחודש לעשר פעולות בדיגיטל ואחת ע״י בנקאי
בפועלים הייתה לי פחות אינטרקציה אבל לא ראיתי שם שום דבר מיוחד

נערך לאחרונה ב:

סשה

משתמש רשום
הייתי בפועלים ועברתי למזרחי
בפועלים מאוד נהניתי מהאפליקציה את כל השאר בכלל לא אהבתי.
במזרחי לקח לי זמן להתרגל לאפליקציה מה שכן בדיירקט באפלקציה לא רואים על מה ההורדה רק בסוף חודש בפירוט חשבון של האשראי.
משתמשת המון בטלפון (אפשר לנציג. אפשר לנציג למידע ואפשר למערכת ממוחשבת למידע) אני מאוד אוהבת את האנושיות אני יכולה תמיד להיכנס לסניף לדבר עם בנקאי בלי תור
אני יכולה לעשות העברה מהטלפון גם באפליקציה וגם בטלפון בדרך כלל עונה הבנקאי שלי
עמלות לא זוכרת את הסכום עשיתי שאני משלמת פר פעולה ולא לפי מספר פעולות יותר משתלם לי

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  7  פעמים

לוח מודעות

למעלה