דרוש מידע האם האוזניות האלו מומלצת?

היוש ביוש

משתמש חדש
לא קראתי את כל ההודעות הקודמות.
אבל JBL הם חברה פצצה!
יש לי אוזניות שלהם רגילות,
שמע פצצה!!!!!
ממליצה בחום על החברה הזו..

sara.k

משתמש רשום

avi++

משתמש מקצוען
קוראים לזה (ניראה לי) סאונדור, מוכרים אותה בכל חנות ממוצעת מתילה שמכבדת את עצמה
לא אוזניות מאוד יקרות, ולי יש אותם ממליץ מאוד, איכותי ברמה בסים מטורפים. (אמנם למבינים, לא כמו הדגם שהצעת) אבל מחזיקלי יותר משנתיים, ונפל לי המון ממליץ את הדגם הזה אם כי תמיד אפשר לשדרג באיכות וכן להפך
צפה בקובץ המצורף 1630980צפה בקובץ המצורף 1630984 תמיד אפצפה בקובץ המצורף 1630985
מצטרף להמלצה
יש לי אותם כבר כמעט שנה וחצי
ואני לא מרחם עליהם ולא נזהר עליהם בכלל (אם ממש רוצים יש גם מגן סיליקון לקייס), דיבורית מעולה (אם כי באמת ייתכן שבמקומות רועשים הם לא יעבדו ב100%), 32 שעות סוללה + 8 שעות בכל אוזניה
עכשיו במבצע בעליאקספרס 79 שקל במקום 94 עם הקוד RLTYBGXU , אם יש לכם מטבעות זה יכול להוריד עוד כמה שקלים, לי יצא 74 שקל
ק''ש מניסיון

אני יודע

משתמש פעיל
מצטרף להמלצה
יש לי אותם כבר כמעט שנה וחצי
ואני לא מרחם עליהם ולא נזהר עליהם בכלל (אם ממש רוצים יש גם מגן סיליקון לקייס), דיבורית מעולה (אם כי באמת ייתכן שבמקומות רועשים הם לא יעבדו ב100%), 32 שעות סוללה + 8 שעות בכל אוזניה
עכשיו במבצע בעליאקספרס 79 שקל במקום 94 עם הקוד RLTYBGXU , אם יש לכם מטבעות זה יכול להוריד עוד כמה שקלים, לי יצא 74 שקל
ק''ש מניסיון
ביחס למחיר התמורה באמת טובה (בארץ הוא עולה 200)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  6  פעמים

לוח מודעות

למעלה