מידע שימושי דרכון לטיסה באוגוסט

תותחינוס

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
מישהי שאמורה לטוס באוגוסט
חסר לה דרכונים לחלק מהילדים
ויש תורים במשרד הפנים רק לספטמבר
מה עושים?
היא יכולה להזמין טיסה ומקסימום תעשה דרכון חירום?
יש דרך לקבל תור קרוב יותר?

ימד

משתמש מקצוען
אפשר לבוא למשרד הפנים ולהגיד שיש טיסה בסוף החודש.אותנו קיבלו ככה. וקבלנו דרכון לבית תוך 10 ימים בדיוק.
היינו בסניף בקרית אתא

יעלי ב.צ.

משתמש צעיר
גם אני שהייתי צריכה בדקתי מה התורה הקרוב והוא היה לעוד יובלות..

בוקר אחד אמרתי אני יכנס לאתר של משרד הפנים בסביבת ירושלים לבדוק מתי ישר תור (בדיוק הייתי באיזור) ואיך שאני נכנסת לאתר אני רואה שהם פותחים תורים על הבוקר פשוט צריך להיכנס ולקבוע בזריזות המיידית (נגיד רציתי את הר חומה עד שהתלבטתי כבר לא נשאר תור)
אז בדקתי בשעה שיהיה סיכוי שאני ייצא מהעבודה לגיחה קצרה היה ב -11 בבוקר במבשרת ציון - הזמנתי מונית 10 דק' על השעון היה התור וחזרתי לעבודה.
אני ממליצה פשוט להיכנס לאתר בבוקר ולבדוק באיזור המגורים יש מצב שתוכלו לקבוע תור מהרגע להרגע כמו שהרבה עושים וחלקם אפילו לא יודעים שאפשר כי הם פותחים תור בבוקר וככה חוסכים זמן מיותר - -

או שיש אפשרות להגיע לשדה כמה שעות קודם ולעשות דרכון זמני בעלות של בערך 1,000 ש"ח - לפעמים זה מציל ולפעמים זה אפילו לא פרקטי פשוט תלוי...

תותחינוס

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
אם אני אגיע למשרד הפנים
יש סיכוי שלא יקבלו אותי?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמג

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָה שְׁמַע תְּפִלָּתִי הַאֲזִינָה אֶל תַּחֲנוּנַי בֶּאֱמֻנָתְךָ עֲנֵנִי בְּצִדְקָתֶךָ:ב וְאַל תָּבוֹא בְמִשְׁפָּט אֶת עַבְדֶּךָ כִּי לֹא יִצְדַּק לְפָנֶיךָ כָל חָי:ג כִּי רָדַף אוֹיֵב נַפְשִׁי דִּכָּא לָאָרֶץ חַיָּתִי הוֹשִׁיבַנִי בְמַחֲשַׁכִּים כְּמֵתֵי עוֹלָם:ד וַתִּתְעַטֵּף עָלַי רוּחִי בְּתוֹכִי יִשְׁתּוֹמֵם לִבִּי:ה זָכַרְתִּי יָמִים מִקֶּדֶם הָגִיתִי בְכָל פָּעֳלֶךָ בְּמַעֲשֵׂה יָדֶיךָ אֲשׂוֹחֵחַ:ו פֵּרַשְׂתִּי יָדַי אֵלֶיךָ נַפְשִׁי כְּאֶרֶץ עֲיֵפָה לְךָ סֶלָה:ז מַהֵר עֲנֵנִי יְהוָה כָּלְתָה רוּחִי אַל תַּסְתֵּר פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי וְנִמְשַׁלְתִּי עִם יֹרְדֵי בוֹר:ח הַשְׁמִיעֵנִי בַבֹּקֶר חַסְדֶּךָ כִּי בְךָ בָטָחְתִּי הוֹדִיעֵנִי דֶּרֶךְ זוּ אֵלֵךְ כִּי אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי נַפְשִׁי:ט הַצִּילֵנִי מֵאֹיְבַי יְהוָה אֵלֶיךָ כִסִּתִי:י לַמְּדֵנִי לַעֲשׂוֹת רְצוֹנֶךָ כִּי אַתָּה אֱלוֹהָי רוּחֲךָ טוֹבָה תַּנְחֵנִי בְּאֶרֶץ מִישׁוֹר:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה תְּחַיֵּנִי בְּצִדְקָתְךָ תוֹצִיא מִצָּרָה נַפְשִׁי:יב וּבְחַסְדְּךָ תַּצְמִית אֹיְבָי וְהַאֲבַדְתָּ כָּל צֹרֲרֵי נַפְשִׁי כִּי אֲנִי עַבְדֶּךָ:
נקרא  1  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה