דרוש רעיונות

artist

משתמש רשום
אני מכין למישהו מצגת על ההורים שלו לרגל היותם 25 שנה לנישואים
במצגת אמור להשלב תמונות שלהם ושל כל המשפחה
אם יש למישהו רעיון יפה אשמח לשמוע
תודה רבה

יעל

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
הכנתי למישהו ל- 40 שנה לנישואים מצגת.
זה היה בחנוכה ולזוג יש שבעה ילדים, אז הפתיחה היתה על הבסיס של המנורה כל ילד היה קן אחר במנורה וההורים היו בבסיס. הנושא היה מקשה זהב (לב של זהב וכד'...)
אח"כ הבאתי כל מיני "משפטים משפחתיים..." אחרי זה היה ראיון עם הסבתא ותמונות מתחילת נישואיהם של ההורים והולדת הילדים, הכל כמובן עם קטעי מוזיקה שמתאימים לתמונות עם המון אוירה.
קטע חמוד היה - שאחד הילדים קרין את הסיפור שהאמא היתה מספרת להם לפני השינה.
אחרי זה היה נישואי הילדים וכו'
היו עוד כמה קטעים מענינים אני לא בדיוק זוכרת (זה היה מצגת של שעה פלוס)
וזה הסתיים בשיר "אילן אילן במה...".

מה שכן אצלך שזה 25 שנה אפשר להתבסס על הפסוק "כה תאמר לבית יעקב" וכד'.
בד"כ בסרטים משפחתיים חשוב שהעריכה תתבצע בשיתוף מלא עם אחד מבני המשפחה. וכן לאסוף כמה שיותר חומר ולא להצטמצם רק בתמונות שהם הביאו אלא לבנות לעצמך סקיצה ולתת להם להשיג לך חומר נוסף. (בסרט הנ"ל שערכתי בקשתי מאחד הילדים שילך להסריט את הבית שהאבא גדל בו בילדותו... זה הוסיף המון)

וכו'...

artist

משתמש רשום
הזמן קצר והמלאכה מרובה בעוד שבוע זה אמור להיות מוכן אני מקווה שאני יצליח לאסוף את כל הנ"ל
בכל מקרה תודה רבה

P360

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
אני הייתי מבקש מהם להסריט את הילדים / נכדים
כשהם מברכים את האבא אמא / סבא סבתה .
ומתחיל בזה את המצגת .
כי מה שחשוב במצגות הוא התרשמות ראשונית .
כמו כן לעשות סמל בתחתית + סטריפ שילווה את כל מהלך המצגת .
ויסביר מי מדבר או מסביר איזה תמונה הם רואים .
בשילוב נכון של תמונות סרטים ומוזיקה .יש לך שילוב מנצח .

יעל

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
תתחיל לעבוד מהסוף ושבינתיים יכינו לך חומר להתחלה,
גם במצגת שהכנתי, הנכדים שרו ובירכו, חלק כתבו מכתבים וציירו ציורים, והיה ממש הסאך נחת

david

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הייתי ממליץ לעשות בפטוט שופ כמין עץ עם ענפים רבים וליד כל ענף תמונה ולצאת מכל תמונה עם כמה תמונות על הילד הזה וכו' וככה איך שהענפים מתפתחים וכו'
(המצגת שעשיתי את זה זה היה מאוד מרגש)

יעקב פרידמן

משתמש חדש
מכיון שזו מצגת משפחתית ועיקר מטרתה לרגש, העיקר בה אמור להיות הפתעות ופחות דברים ותמונות שמכירים.
לדוגמא, אפשר לחפש את העיתונים המשתייכים לחוג של הזוג המאושר מלפני 25 שנה ולסרוק משם את הודעת הנישואין וברכות הקרובים וכו'
בנוסף לכך לא צריך להיצמד לרעיון העץ (שהוא די בנאלי) וכדאי להיות מקוריים. אולי שלשלת או רכבת.
בהצלחה רבה.

ביוגרפיק

משתמש צעיר
אנחנו אספנו תמונות החל ממודעת האירוסין (בעיתון דאז) של ההורים ותמונות מהאירוסין והחתונה שלהם כל הילדים שנלדו לאורך השנים, נישואי הילדים והחתונות שלהם ועד תמונות וסרטונים של הנכדים.

כמובו בליווי מוזיקה נחמדה, מעברים יפים וכמובן כמה דפי שער מעוצבים בפוטושופ
והסיומת היתה: ואמא כל הזמן ניסתה לנחש מה אנחנו עושים כמה שבועות במחשב... עכשיו היא יודעת...

שמונטי

משתמש רשום
דרך אגב אני ערכתי קליפ לחתונת הכסף והלכתי על עץ וזה יצא משהוא לא רגיל

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק א

א אַשְׁרֵי הָאִישׁ אֲשֶׁר לֹא הָלַךְ בַּעֲצַת רְשָׁעִים וּבְדֶרֶךְ חַטָּאִים לֹא עָמָד וּבְמוֹשַׁב לֵצִים לֹא יָשָׁב:ב כִּי אִם בְּתוֹרַת יְהוָה חֶפְצוֹ וּבְתוֹרָתוֹ יֶהְגֶּה יוֹמָם וָלָיְלָה:ג וְהָיָה כְּעֵץ שָׁתוּל עַל פַּלְגֵי מָיִם אֲשֶׁר פִּרְיוֹ יִתֵּן בְּעִתּוֹ וְעָלֵהוּ לֹא יִבּוֹל וְכֹל אֲשֶׁר יַעֲשֶׂה יַצְלִיחַ:ד לֹא כֵן הָרְשָׁעִים כִּי אִם כַּמֹּץ אֲשֶׁר תִּדְּפֶנּוּ רוּחַ:ה עַל כֵּן לֹא יָקֻמוּ רְשָׁעִים בַּמִּשְׁפָּט וְחַטָּאִים בַּעֲדַת צַדִּיקִים:ו כִּי יוֹדֵעַ יְהוָה דֶּרֶךְ צַדִּיקִים וְדֶרֶךְ רְשָׁעִים תֹּאבֵד:
נקרא  8  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה