בקשה דרוש לקניה קוקו בלונדיני באורך 30 ס"מ בתשלום הוגן. (עבור הכנת פאה משיער ישראלי בלבד)

rut

משתמש חדש
אני מחפשת לקנות קוקו בלונדיני באורך 30 ס"מ עבור הכנת פאה משיער ישראלי בלבד (לפי ההלכה).
בתשלום הגון!!!
לפרטים - 0527603169

אולטימטיבי

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
אין לי מושג כמה מקובל לשלם... [אולי מגיע יותר מ400] ואני לא פאנית...
אבל זה לא עולם הפוך... בגלל ששיער צומח [בדרך כלל]
ועבודה על פאה זה עבודה קשה מאוד [ההרכבה]

אליש:)

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
צריך 8 צמות פלוס מינוס לפאה.

עבור שיער בלונדיני המחיר גבוה יותר

לא לפרסום

משתמש פעיל
וודאי שלא...
אפשר להגיע גם ל 7 צמות לפיאה
צריך 8 צמות פלוס מינוס לפאה.
אם אני זוכר נכון צריך 300 גרם לפאה[אז כשצריך 7/8 צמות זה צמה של פחות מ50 גרם=200 שקל]
היה לי בת אם שיער חום מלא וארוך פאנית אמרה שזה שווה 400/500 ...הלכנו אליה לגזור...דבר ראשון גזרה קצוות ואח"כ גזרה את הצמה ממש ממש למעלה...לא התכוונו עד כדי כך....שמה על המשקל....ואני מזכיר שיער ממש מלא ועבה...הייתי בהלם....87 גרם...תעשו חישוב באזור ה300....אבל היא הייתה ישרה ואמרה שתשלם400 כמו שאמרה....אבל שראיתי את ביתי המרוטה אמרתי לה פחות מ500 אין על מה לדבר...היא שילמה את זה....
אני כותב את זה...רק שלא תעברו עוגמת נפש....ושתהיו ברורים....כמה זה עולה...וכמה תקבלו....לפי משקל..זה לא כ"כ שוקל...

jump

משתמש פעיל
פחחח הזייה
הפאנית תקבל על הפאה 12 אלף ש''ח
ובעלת הקרחת (אחרי שמכרה את זנב סוסה) תקבל 400 ש''ח

עולם הפוך ראיתי
אם אני זוכר נכון צריך 300 גרם לפאה[אז כשצריך 7/8 צמות זה צמה של פחות מ50 גרם=200 שקל]
היה לי בת אם שיער חום מלא וארוך פאנית אמרה שזה שווה 400/500 ...הלכנו אליה לגזור...דבר ראשון גזרה קצוות ואח"כ גזרה את הצמה ממש ממש למעלה...לא התכוונו עד כדי כך....שמה על המשקל....ואני מזכיר שיער ממש מלא ועבה...הייתי בהלם....87 גרם...תעשו חישוב באזור ה300....אבל היא הייתה ישרה ואמרה שתשלם400 כמו שאמרה....אבל שראיתי את ביתי המרוטה אמרתי לה פחות מ500 אין על מה לדבר...היא שילמה את זה....
אני כותב את זה...רק שלא תעברו עוגמת נפש....ושתהיו ברורים....כמה זה עולה...וכמה תקבלו....לפי משקל..זה לא כ"כ שוקל...
ובדיוק לכן הרבה בנות מעדיפות לתרום את השיער שלהן, כי זה עושה את הקוקו יותר שווה ערך מאיזה 400 ש"ח
שאפשר לקבל ביום עבודה...
אני אישית מכרתי פעם אחת והתחרטתי על זה אחרי זה, בפעם הבאה תרמתי...כנ"ל גם אחותי.
אם פאניות היו משלמות יותר אני מאמינה שהיו מקבלות יותר שיער ישראלי.

יהודית ק

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
מי יכולה לתת 30 ס"מ?
יש לי בת עם שיער ארוך ומהמם אבל להגיע ל30 היא צריכה לגבוהה.

עריכה מקצועית

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
האם מעניין אותך קוקו אורך 30 ס"מ
שיער חום-שחור?

גימפעל

משתמש מקצוען
ובדיוק לכן הרבה בנות מעדיפות לתרום את השיער שלהן, כי זה עושה את הקוקו יותר שווה ערך מאיזה 400 ש"ח
שאפשר לקבל ביום עבודה...
אני אישית מכרתי פעם אחת והתחרטתי על זה אחרי זה, בפעם הבאה תרמתי...כנ"ל גם אחותי.
אם פאניות היו משלמות יותר אני מאמינה שהיו מקבלות יותר שיער ישראלי.
כמדומני שהיה אשכול שהתרומות של השיער גם נמכר לפאניות,

Efratmi

משתמש רשום
אני מחפשת לקנות קוקו בלונדיני באורך 30 ס"מ עבור הכנת פאה משיער ישראלי בלבד (לפי ההלכה).
בתשלום הגון!!!
לפרטים - 0527603169
רק בלונדיני בהיר ממש? יותר לכיוון השטני זה טוב?

פ.ל.ב.מ.

משתמש חדש
קרובת משפחתי מכרה שיער בלונדיני ב-980 ש"ח והיו כמה פאניות שרצו...

jump

משתמש פעיל
כמדומני שהיה אשכול שהתרומות של השיער גם נמכר לפאניות,
נכון,
אבל מהשיער שלי הם מקבלים כסף לעמותה. כך שזה בכל מקרה צדקה.
ואני בהשתדלות שלי תורמת את השיער לחולה, מה שיהיה אח"כ לא משנה, אני קיימתי את המצווה...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמג

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָה שְׁמַע תְּפִלָּתִי הַאֲזִינָה אֶל תַּחֲנוּנַי בֶּאֱמֻנָתְךָ עֲנֵנִי בְּצִדְקָתֶךָ:ב וְאַל תָּבוֹא בְמִשְׁפָּט אֶת עַבְדֶּךָ כִּי לֹא יִצְדַּק לְפָנֶיךָ כָל חָי:ג כִּי רָדַף אוֹיֵב נַפְשִׁי דִּכָּא לָאָרֶץ חַיָּתִי הוֹשִׁיבַנִי בְמַחֲשַׁכִּים כְּמֵתֵי עוֹלָם:ד וַתִּתְעַטֵּף עָלַי רוּחִי בְּתוֹכִי יִשְׁתּוֹמֵם לִבִּי:ה זָכַרְתִּי יָמִים מִקֶּדֶם הָגִיתִי בְכָל פָּעֳלֶךָ בְּמַעֲשֵׂה יָדֶיךָ אֲשׂוֹחֵחַ:ו פֵּרַשְׂתִּי יָדַי אֵלֶיךָ נַפְשִׁי כְּאֶרֶץ עֲיֵפָה לְךָ סֶלָה:ז מַהֵר עֲנֵנִי יְהוָה כָּלְתָה רוּחִי אַל תַּסְתֵּר פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי וְנִמְשַׁלְתִּי עִם יֹרְדֵי בוֹר:ח הַשְׁמִיעֵנִי בַבֹּקֶר חַסְדֶּךָ כִּי בְךָ בָטָחְתִּי הוֹדִיעֵנִי דֶּרֶךְ זוּ אֵלֵךְ כִּי אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי נַפְשִׁי:ט הַצִּילֵנִי מֵאֹיְבַי יְהוָה אֵלֶיךָ כִסִּתִי:י לַמְּדֵנִי לַעֲשׂוֹת רְצוֹנֶךָ כִּי אַתָּה אֱלוֹהָי רוּחֲךָ טוֹבָה תַּנְחֵנִי בְּאֶרֶץ מִישׁוֹר:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה תְּחַיֵּנִי בְּצִדְקָתְךָ תוֹצִיא מִצָּרָה נַפְשִׁי:יב וּבְחַסְדְּךָ תַּצְמִית אֹיְבָי וְהַאֲבַדְתָּ כָּל צֹרֲרֵי נַפְשִׁי כִּי אֲנִי עַבְדֶּךָ:
נקרא  18  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה