בקשה בשתי אותיות - IA, בשתי מילים- רגע ליהודי?

מצב
הנושא נעול.

אייפון מקשים

משתמש רשום
ראיתי כאן רבים וטובים שעוסקים בנושא והוא נהפך תחביב עבורם ועל כן בקשתי ושאלתי היא אחת-
האם בקהל ישנו אדם בעל לב רחב שביכולתו ליצור לי בIA סרטון דיבוב בקולו ומראהו של ראש ממשלתנו הנוכחי - מר בנימין נתניהו, בתמלול של טקסט קצרצר שכתבתי?

אשמח ביותר!

ברוכה תהיי

משתמש מקצוען
אני רחוקה מאד מהתחום של AI, אבל מה שלמדתי בחיים זה ששום דבר לא "נשלף מהשרוול",
וסרטון קצרצר של חצי דקה מסתיר מאחוריו עבודה רבה מאד,
ולכן מה שהכי מעצבן אנשי מקצוע זה כשמישהו מבקש "רק משהו קטנטן" ובזה הוא מוכיח כמה הוא לא יודע להעריך באמת את העבודה המושקעת..
אולי תנסה לשאול כמה אמורה לעלות עבודה כזאת ותהיה יותר היענות... (אחרי הכל, ערב פסח אצל כולם ו55 דקות מהעלאת בקשה זה לא הרבה בכלל)

אייפון מקשים

משתמש רשום
אני רחוקה מאד מהתחום של AI, אבל מה שלמדתי בחיים זה ששום דבר לא "נשלף מהשרוול",
וסרטון קצרצר של חצי דקה מסתיר מאחוריו עבודה רבה מאד,
ולכן מה שהכי מעצבן אנשי מקצוע זה כשמישהו מבקש "רק משהו קטנטן" ובזה הוא מוכיח כמה הוא לא יודע להעריך באמת את העבודה המושקעת..
אולי תנסה לשאול כמה אמורה לעלות עבודה כזאת ותהיה יותר היענות... (אחרי הכל, ערב פסח אצל כולם ו55 דקות מהעלאת בקשה זה לא הרבה בכלל)
יש כמובן צדק בדברים אבל שאלתי זאת על סמך סרטונים ודיבובים שראיתי כאן באתר, כאלו שהועלו לרוב

אני מעוניינת בכמה משפטים קצרים, ממש לא בתשלום, לצורך משפחתי מבודח ותו לא
אי לכך ובהתאם לזאת נקטתי במילים "אדם בעל לב רחב" וכדו,
אין חיוב על אף אחד להיענות, יו נואו...אני בכל אופן אשמח

#מולטי#

מיתוג בעזרת AI
מנוי פרימיום
ראיתי כאן רבים וטובים שעוסקים בנושא והוא נהפך תחביב עבורם ועל כן בקשתי ושאלתי היא אחת-
האם בקהל ישנו אדם בעל לב רחב שביכולתו ליצור לי בIA סרטון דיבוב בקולו ומראהו של ראש ממשלתנו הנוכחי - מר בנימין נתניהו, בתמלול של טקסט קצרצר שכתבתי?

אשמח ביותר!
בלת״ק אסור חוקית.

אייפון מקשים

משתמש רשום
אוקי לא הבנתי כלום
סליחה
עזבוני ואעזבכם
מי שיודע איך מוחקים הודעות שלא צלחו שיעשה זאת בשמי;)

בואו נעצב את זה ביחד

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אוקי לא הבנתי כלום
סליחה
עזבוני ואעזבכם
מי שיודע איך מוחקים הודעות שלא צלחו שיעשה זאת בשמי;)
מדוע לך להתנסח ולסגנן את מילותיך במליצות כה רבה?

עצתי לך בעניין הדבור באשכולך היא ליצור את מבוקשך בעצמך
הקש נא בגוגל את המילות הבאות '' כיצד לעשות דיבוב לתמונה באמצעות AI''
ופעל על פי ההוראות הנתונות.
בטוחני כי אדם בעל שאר נפש ולשון עשירה ישכיל להבין את רזי הבינה בכוחו בלבד ולהגיע לתוצאה רצויה

יאללה, בהצלחה

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  16  פעמים

לוח מודעות

למעלה