דרוש מידע איפה מוצאים בגדים?

אין שמות מקוריים...

משתמש פעיל
צילום מקצועי
יש חנות בקניון בשם PARFOIS, ויש בה המון תיקים וכל אחד בסגנון אחר. מעניינים, צבעוניים... והאיכות!
לגבי מלי ומכף רגל ועד ראש, אלו חנויות עם מחירים מטורפים.
אפשר למצוא במנגו, זארה, קסטרו, אמריקן איגל ואייץ' אנד אם בגדים ממש יפים ובמחירים שפויים.
חולצות יש בשמיז. חצאיות צרות יש בפוקס בקניון רמות, וכן על זו הדרך...
כל החנויות באזור שמגר מתחרות על תואר החנות עם המחירים הכי יקרים ביקום.
הייתי כמעט בכל החנויות האלה בשבועיים האחרונים.... (חוץ מפוקס)לא מצאתי....
אולי הבעיה בי:unsure:

מה השם שלי??????

משתמש פעיל
פרפויס באמת מחירים סבירים! וקולקציה ממש יפה!
אגב,
לגבי חנויות בקניון,
גם אם אפשר למצוא שם,
אין שם בגדים ש'הולכים' עכשיו,
יותר סגנון קלאס,
אז מי שמחפשת בגדים עדכנים, זה פחות המקום....

ריקי ק.

משתמש מקצוען
יוצרי ai
אם באמת חסר משהו ברבי עקיבא זה יותר תיקים. כל התיקים מקובעים לאותו סגנון ואי אפשר לגוון כל כך..
נגיד אני רוצה תיק שהוא לא עור-סמינר-צד-גדול-קטן אלא תיק קש או יותר קיצי קליל אין לי איפה למצוא.
תנסי במקימי.

מיכל אורבוך

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עריכה והפקת סרטים
בחן יש שמלות מאד יפות גם יש להם 2 סוגי אורכים לבחירה והמחיר באיזור ה300
בהשוואה לחולצה וחצאית יוצא כ150 לאחד בערך.

אם באמת חסר משהו ברבי עקיבא זה יותר תיקים. כל התיקים מקובעים לאותו סגנון ואי אפשר לגוון כל כך..
בניו יורק יש תיקים ממש חמודים ולא דוקא סמינריים ב50 ש"ח אבל האיכות בהתאם...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ו

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת עַל הַשְּׁמִינִית מִזְמוֹר לְדָוִד:ב יְהוָה אַל בְּאַפְּךָ תוֹכִיחֵנִי וְאַל בַּחֲמָתְךָ תְיַסְּרֵנִי:ג חָנֵּנִי יְהוָה כִּי אֻמְלַל אָנִי רְפָאֵנִי יְהוָה כִּי נִבְהֲלוּ עֲצָמָי:ד וְנַפְשִׁי נִבְהֲלָה מְאֹד (ואת) וְאַתָּה יְהוָה עַד מָתָי:ה שׁוּבָה יְהוָה חַלְּצָה נַפְשִׁי הוֹשִׁיעֵנִי לְמַעַן חַסְדֶּךָ:ו כִּי אֵין בַּמָּוֶת זִכְרֶךָ בִּשְׁאוֹל מִי יוֹדֶה לָּךְ:ז יָגַעְתִּי בְּאַנְחָתִי אַשְׂחֶה בְכָל לַיְלָה מִטָּתִי בְּדִמְעָתִי עַרְשִׂי אַמְסֶה:ח עָשְׁשָׁה מִכַּעַס עֵינִי עָתְקָה בְּכָל צוֹרְרָי:ט סוּרוּ מִמֶּנִּי כָּל פֹּעֲלֵי אָוֶן כִּי שָׁמַע יְהוָה קוֹל בִּכְיִי:י שָׁמַע יְהוָה תְּחִנָּתִי יְהוָה תְּפִלָּתִי יִקָּח:יא יֵבֹשׁוּ וְיִבָּהֲלוּ מְאֹד כָּל אֹיְבָי יָשֻׁבוּ יֵבֹשׁוּ רָגַע:
נקרא  35  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה