מידע שימושי איך אפשר לדעת לפי קוד מוסד מי המוסד?

תהילתית

משתמש מקצוען
אישור לחייב את החשבון ע"י כא"ל- כרטיסי אשראי לישראל.
לידיעה-אם זה כרטיס חוץ בנקאי ויש הורדה לא במועד החיוב ולא הלוואה מהם(בד"כ גם הלוואה מ כאל יורדת עם כל החיובים האחרים)- זה ככל הנראה משיכת מזומן שיורדת תוך יומיים בערך.זה גם יכול להיות עסקת איטרנט או חו"ל שברירת המחדל שלה זה חיוב מיידי,גם תוך כיומיים יורד מהחשבון.

חנה נפתלי

משתמש פעיל
באתר הבנק שלך את פותחת הרשאה לחיוב חשבון, מקלידה קוד מוסד ומופיע השם. כמובן בסוף עושים ביטול...
אוכל לבדוק לך ברגע, מה המספר?
הי , אני מחויבת בכל חודש בסכום קבוע של 165 שח , ואני לא מכירה על מה אני מחויבת. רשום לאומי-מקס.
הייתי בעבר בבנק לאומי ועברתי , לא זכור לי שהשארתי כרטיסים פתוחים שם, ובדקתי גם באתר של מקס.
לא ברור לי מי הגובה . יש לי בנוסף כרטיסי אשראי של מקס והם מחויבים בשורות שונות עם כותרת של "מקס איט פיננסי" , וגם החיובים שם בהתאם לקניות.
ניסיתי להכניס את קוד המוסד לשדה המתאים בבקשת הרשאת חיוב באתר, ולא מילא לי מי המוסד.
יש עיצה?

A052

משתמש סופר מקצוען
יכול להיות שיש הלוואה ממקס?

יכול להיות שבכרטיס שנסגר בבנק לאומי נשארה עיסקה בתשלומים?

בכל מקרה תנסו לפנות לחברת האשראי מקס שיסבירו לכם מה זה.

תהילתית

משתמש מקצוען
בחודש האחרון הופיעה לי הורדה בדיוק מקוד המוסד הנ"ל ע"ש ויזה כאל ואני מורידה את הראש על מה מדובר...
האם הצלחת להבין בזמנו?
אם זה לא במועד חיוב האשראי זה רק משיכת מזומן בכרטיס חוץ בנקאי, או עסקת אינטרנט/חו"ל.(יש דברים נוספים שיורדים שלא במועד החיוב כגון פירעון מיידי של הלוואה או עסקאות,אבל דבר כזה בטח מי שפרע יזכור...)

הלוואה שנלקחה מחברת האשראי יורדת במועד החיוב כמו עסקה רגילה עם כל העסקאות.

גלי אבן

משתמש פעיל
מקפיצה. בלת''ק .
יש לי חיוב של סכום קבוע בחודש מעיריית ירושלים על קוד מוסד 00001748
ולעירייה אין מושג במה מדובר.. וגם אני הקטנה לא מצליחה להבין לאיזה מחלקה שייך הקוד .
מישהו ?

A052

משתמש סופר מקצוען
לא נראה לי שיש אלף קודי מוסד לעיריית י-ם. זה כנראה הקוד הכללי שלהם, והם צריכים להגיד לכם למה גובים לכם מחשבונכם כסף.
ואם הם (רק תוודאו שאתם שואלים את מי שאמור לענות שזו מח' גביה, ולא את מח' שפ"ע או מח' תיירות) לא יודעים תגידו להם שזה מוקלט, ועדיף יותר שיתנו לכם מידע בכתב (גם במייל) שלא ידוע להם מה זה, ותבטלו את ההרשאה בבנק.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמא

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָה קְרָאתִיךָ חוּשָׁה לִּי הַאֲזִינָה קוֹלִי בְּקָרְאִי לָךְ:ב תִּכּוֹן תְּפִלָּתִי קְטֹרֶת לְפָנֶיךָ מַשְׂאַת כַּפַּי מִנְחַת עָרֶב:ג שִׁיתָה יְהוָה שָׁמְרָה לְפִי נִצְּרָה עַל דַּל שְׂפָתָי:ד אַל תַּט לִבִּי לְדָבָר רָע לְהִתְעוֹלֵל עֲלִלוֹת בְּרֶשַׁע אֶת אִישִׁים פֹּעֲלֵי אָוֶן וּבַל אֶלְחַם בְּמַנְעַמֵּיהֶם:ה יֶהֶלְמֵנִי צַדִּיק חֶסֶד וְיוֹכִיחֵנִי שֶׁמֶן רֹאשׁ אַל יָנִי רֹאשִׁי כִּי עוֹד וּתְפִלָּתִי בְּרָעוֹתֵיהֶם:ו נִשְׁמְטוּ בִידֵי סֶלַע שֹׁפְטֵיהֶם וְשָׁמְעוּ אֲמָרַי כִּי נָעֵמוּ:ז כְּמוֹ פֹלֵחַ וּבֹקֵעַ בָּאָרֶץ נִפְזְרוּ עֲצָמֵינוּ לְפִי שְׁאוֹל:ח כִּי אֵלֶיךָ יְהוִה אֲדֹנָי עֵינָי בְּכָה חָסִיתִי אַל תְּעַר נַפְשִׁי:ט שָׁמְרֵנִי מִידֵי פַח יָקְשׁוּ לִי וּמֹקְשׁוֹת פֹּעֲלֵי אָוֶן:י יִפְּלוּ בְמַכְמֹרָיו רְשָׁעִים יַחַד אָנֹכִי עַד אֶעֱבוֹר:
נקרא  7  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה