התייעצות איזה חומר הכי טוב לעובש על הקרמיקות באמבטיה?

יש לך כנפי רוח

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
כתמים כאלה שחורים מגעילים
אשמח להמלצות מנסיון בלבד!
תודה רבה!

אום

משתמש מקצוען
מסיר עובש של סאג
פשוט מעולה. משפיע מיידית אפילו בלי שפשוף שטיפה
פשוט ריססנו ואחרי שניות הכל נעלם
1713081675801.png

אשקלון

משתמש מקצוען
צילום מקצועי

הטיפ שמשגע את הרשת: כך מסירים עובש מאריחי המקלחת​

כולנו מגיעים לרגע המעצבן הזה שבו אין לנו מושג איך להסיר את הכתמים השחורים שמצטברים על אריחי המקלחת, אולם הטיפ הזה בהחלט יכול לעזור​

טריק להסרת עובש מהמקלחת שכולם צריכים לנסות

אין מי שלא נתקל בשלב זה או אחר בשכבות עובש שחורות ומעצבנות בין אריחי המקלחת, שגם נורא קשה להסיר.
היות והעובש מזיק לבריאותנו, כדאי להסיר אותו בהקדם. איך עושים את זה?

אחת השיטות הטובות שנתקלנו בהן ברשת הן של בלוגר בשם מלקולם פיל שהציע להשתמש בנייר טואלט ספוג באקונומיקה כדי להתגבר על הבעיה. אמנם לפי השיטה שלו יש צורך להשאיר את רצועת הנייר על העובש למשך 12 שעות, אבל כנראה שהניסיון הזה הולך להשתלם.
בסרטון שפרסם והפך לויראלי, הוא חלק את הדרך לעשות זאת כאשר העובש נמצא בעצם בין האמבטיה לקירות, ולא על הקירות בעצמם. לדבריו, יש לקחת חתיכה ארוכה מאוד של נייר טואלט, להספיג אותה בתוך כלי עם המון אקונומיקה עד שהיא תהיה ממש רטובה ולהניח את החתיכה הארוכה לאורך האמבטיה, על כתמי העובש. לדבריו, אחרי 12 שעות אתם אמורים לראות שהעובש נעלם.

סטודיו ישר

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
נראה לכם שזה טוב גם לאריגים או רק לקרמיקה
צריכה משהו שטוב לבדים
יש למשהו המלצה?

חן5

משתמש צעיר

הטיפ שמשגע את הרשת: כך מסירים עובש מאריחי המקלחת​

כולנו מגיעים לרגע המעצבן הזה שבו אין לנו מושג איך להסיר את הכתמים השחורים שמצטברים על אריחי המקלחת, אולם הטיפ הזה בהחלט יכול לעזור​

טריק להסרת עובש מהמקלחת שכולם צריכים לנסות

אין מי שלא נתקל בשלב זה או אחר בשכבות עובש שחורות ומעצבנות בין אריחי המקלחת, שגם נורא קשה להסיר.
היות והעובש מזיק לבריאותנו, כדאי להסיר אותו בהקדם. איך עושים את זה?

אחת השיטות הטובות שנתקלנו בהן ברשת הן של בלוגר בשם מלקולם פיל שהציע להשתמש בנייר טואלט ספוג באקונומיקה כדי להתגבר על הבעיה. אמנם לפי השיטה שלו יש צורך להשאיר את רצועת הנייר על העובש למשך 12 שעות, אבל כנראה שהניסיון הזה הולך להשתלם.
בסרטון שפרסם והפך לויראלי, הוא חלק את הדרך לעשות זאת כאשר העובש נמצא בעצם בין האמבטיה לקירות, ולא על הקירות בעצמם. לדבריו, יש לקחת חתיכה ארוכה מאוד של נייר טואלט, להספיג אותה בתוך כלי עם המון אקונומיקה עד שהיא תהיה ממש רטובה ולהניח את החתיכה הארוכה לאורך האמבטיה, על כתמי העובש. לדבריו, אחרי 12 שעות אתם אמורים לראות שהעובש נעלם.
וואו עשיתי את זה ויצא מבריק!! שמתי בלילה נייר סופג וקצת אקונומיקה ובבוקר לא היה זכר לשחור!
תודה!

אסתי3311

משתמש סופר מקצוען
אני ראיתי שזה תלוי גם בסוג האקונומיקה שמשתמשים.
היו לי אקונומיקות שלא הזיזו את העובש. ספרי אקונומיקה עבד הכי טוב.

חן5

משתמש צעיר
אני ראיתי שזה תלוי גם בסוג האקונומיקה שמשתמשים.
היו לי אקונומיקות שלא הזיזו את העובש. ספרי אקונומיקה עבד הכי טוב.
שימי לב שלא שמים אקונומיקה ומשפשפים או מנגבים ישר.. אלא כל הרעיון זה שזה יהיה ככה הרבה שעות (אני השארתי ללילה)
ואגב אני השתמשתי באקונומיקה של טאצ' (שאני מאמינה שכל מי שמשתמשת במוצרים שלהם יודעת שהם לא וואו)

רק מתעניין

משתמש חדש
יש את jomax חומר מצויין
לא צריך לשפשף רק מרססים מחכים שוטפים והכל יורד
קצת יותר יקר מאחרים אבל שווה

לעת עתה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
גם מסיר עובש של אסטוניש מעולה - לרסס לנגב ושלום לעובש.
אצלי גם לא חזר ברוב המקומות.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  6  פעמים

לוח מודעות

למעלה