מאפים אולי מכאן תבוא "הישועה" מתכון ללחמניות

אימא של מלכות

משתמש פעיל
הבן שלי ממש מתכנן ללחמניות ארוכות בציפוי פפריקה (אדומות כלשונו...) קשות מבחוץ ורכות מפנים (קרנציות....)

הבטחתי לו בהזדמנות ... ואני לא מוצאת מתכון מתאים לדרישות, אשמח לעזרה

חנה חיה

משתמש סופר מקצוען
הבן שלי ממש מתכנן ללחמניות ארוכות בציפוי פפריקה (אדומות כלשונו...) קשות מבחוץ ורכות מפנים (קרנציות....)

הבטחתי לו בהזדמנות ... ואני לא מוצאת מתכון מתאים לדרישות, אשמח לעזרה
בחוברות של @ה. בקר לא מצאת משו?

נצנוץ✨

משתמש פעיל
יוצרי ai

הרי זהב

משתמש סופר מקצוען
לדעתי הפפריקה משחירה באפייה.
בבישול, הפפריקה רטובה מהמאכל, באפייה לא)

לעת עתה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
מן הסתם הוא מתכוון ללחמניות שום בתיבול אדמדם.
אין לי מתכון מדוייק כי אני מכינה את זה מבצק של החלות שלי עם שינויים קלילים.
ומושחת את הלחמניה כל פעם לפי איך שבא.
אבל אצלי זה יוצא רך מאוד מבפנים וקראנצ' מבחוץ כשאני מפעילה את התנור על טורבו אקטיבי.

יונלה

משתמש מקצוען
תמרחי את תערובת התבלינים על הלחמניות מיד בסיום האפיה, הם ישארו כתומים ולא מושחרים.

אני עושה ככה גם עם תיבול שום/זעתר.

מסטיק מנטה

משתמש פעיל
אם מכינים עם 'בצק מקדים' (סטארטר) מקבלים מרקם קריספי מבחוץ ורך מאד בפנים
(חפשי ברשת)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ד

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּקָרְאִי עֲנֵנִי אֱלֹהֵי צִדְקִי בַּצָּר הִרְחַבְתָּ לִּי חָנֵּנִי וּשְׁמַע תְּפִלָּתִי:ג בְּנֵי אִישׁ עַד מֶה כְבוֹדִי לִכְלִמָּה תֶּאֱהָבוּן רִיק תְּבַקְשׁוּ כָזָב סֶלָה:ד וּדְעוּ כִּי הִפְלָה יְהוָה חָסִיד לוֹ יְהוָה יִשְׁמַע בְּקָרְאִי אֵלָיו:ה רִגְזוּ וְאַל תֶּחֱטָאוּ אִמְרוּ בִלְבַבְכֶם עַל מִשְׁכַּבְכֶם וְדֹמּוּ סֶלָה:ו זִבְחוּ זִבְחֵי צֶדֶק וּבִטְחוּ אֶל יְהוָה:ז רַבִּים אֹמְרִים מִי יַרְאֵנוּ טוֹב נְסָה עָלֵינוּ אוֹר פָּנֶיךָ יְהוָה:ח נָתַתָּה שִׂמְחָה בְלִבִּי מֵעֵת דְּגָנָם וְתִירוֹשָׁם רָבּוּ:ט בְּשָׁלוֹם יַחְדָּו אֶשְׁכְּבָה וְאִישָׁן כִּי אַתָּה יְהוָה לְבָדָד לָבֶטַח תּוֹשִׁיבֵנִי:
נקרא  18  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה