שינוי בהטבות של לניאדו לילודת?

מילה בסלע

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
פרסום וקופי
מה שבטוח שעכשיו אף אישה מירוחם, לא תתאמץ להגיע ללניאדו.

(ת'אמת, איך היא עשתה את זה? נסיעה כזאת ארוכה יכלה ללדת עשר פעמים בדרך...)

היא באמת היתה אישה 'סוג'... ספרה שכל לידה ילדה בבי"ח אחר, ומהלידה השישית 'ננעלה' על לניאדו כי 'אין אין אין הכי נהניתי שם...'

שרי sari

משתמש צעיר
אשמח לשמוע מידע עדכני מנשים שילדו בלניאדו בחודשיים האחרונים
זה מאד יעזור לי
אני בהתלבטות קשה איפה ללדת
בשבוע 39 כבר 😲😲
תודה מראש לכל העונות ☺️

נני5

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
לא קשור לעומס!
הם בתוכנית הבראה ולכן הם משחררים אחרי 48 שעות
הם נותנים לילה נוסף בבית החלמה (לא יודעת מה לגבי לילות נוספים לפי מס' לידה) -נראה מתי גם זה יפסק
זה כבר מלפני החגים
לא יודעת על איזה תוכנית הבראה מדובר
ילדתי בשמחת תורה, בזמן שהתחילה המלחמה.
במוצאי החג התחילו לשחרר את כל היולדות שעבר 48 שעות מהלידה. הם הודיעו שביה"ח עובר למצב חירום, ולכן מפנים כמה יותר יולדות. וכמובן, הם נותנים יותר ימים בבית החלמה.

ngraphic

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
לא יודעת על איזה תוכנית הבראה מדובר
ילדתי בשמחת תורה, בזמן שהתחילה המלחמה.
במוצאי החג התחילו לשחרר את כל היולדות שעבר 48 שעות מהלידה. הם הודיעו שביה"ח עובר למצב חירום, ולכן מפנים כמה יותר יולדות. וכמובן, הם נותנים יותר ימים בבית החלמה.
הקפצת הודעה מלפני 6 שנים...
אני ילדתי שבוע לפנייך, והם רצו לשחרר אותי פחות מ48 שעות (היה יום שישי ערב שבת). ממש הפעלתי את כל העולם בשביל להשאר ולא קיבלתי ימים בבית החלמה כי כבר לא הייתי זכאית.
לא יודעת אם היה שווה להשאר כי ההרגשה שנתנו לי הייתה לא הכי נחמדה. יש להם מה להשתפר ביחס במחלקה עצמה

נחמה של אמא

משתמש רשום
זה מאד יעזור לי
בשבוע 39 כבר 😲😲
תודה מראש לכל העונות ☺️
חדרי לידה גדולים ומרווחים
מיילדות מדהימות מאד!!!
חדרי אשפוז היה פשוט סיוט!!!!!!!!!!!
חדר קטנטן וצפוף בטירוף ברמה שהמזוודה שלי הייתה על המיטה(היה מקום רק מתחת המיטה והיה לי קשה להתקופף !!
אוכל מתחת לכל ביקורת!!!!!!
מבחינת הלידה החוויה ממש טובה

ngraphic

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
זה מאד יעזור לי
בשבוע 39 כבר 😲😲
תודה מראש לכל העונות ☺️
חשוב לי להדגיש שהחדרי לידה זה משו מיוחד!! המילדות מיוחדות!! תמיד עם חיוך על הפנים ועושות את המקסימום לטובתך ומתחשבות מאוד ברצונות שלך
מהמחלקה מאוד התאכזבתי. זה לא מה שהיה פעם. לא היחס (הרבה צוות התחלף) והאוכל, כמיכול 'שדרגו' את זה שיראה יותר יצירתי אבל אני אהבתי את הפשוט והבריא שהיה כל השנים....
זה לידה שישית שלי שם וחוץ מפעם נוספת שהם היו באמצע שיפוצים תמיד יצאתי עם הרגשה מאוד טובה
תכלס אני לא מחליפה אותם כי אני נתנייתית במקור וזה ליד אמא שלי
יולדות אחרות שיולדו במקומות אחרים לפניכן, אמרו שאין לי מה לנסות בתי חולים אחרים. שאין על החדרי לידה שם
וזה שורה תחתונה חשוב מאוד להרבה יולדות

חיה 2

משתמש חדש
מישהי ילדה בלניאדו בשלושת השבועות האחרונים ויכולה לומר אם נכונה השמועה שהם כבר לא נותנים ימים נוספים לשהות במחלקה (לפי מס' הלידות כמו בעבר - בלידה שישית שהיתי 5 ימים) אלא רק 48 שעות כמו כל בי"ח ממשלתי?
תודה!
איך זה עובד היום?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יב

א לַמְנַצֵּחַ עַל הַשְּׁמִינִית מִזְמוֹר לְדָוִד:ב הוֹשִׁיעָה יְהוָה כִּי גָמַר חָסִיד כִּי פַסּוּ אֱמוּנִים מִבְּנֵי אָדָם:ג שָׁוְא יְדַבְּרוּ אִישׁ אֶת רֵעֵהוּ שְׂפַת חֲלָקוֹת בְּלֵב וָלֵב יְדַבֵּרוּ:ד יַכְרֵת יְהוָה כָּל שִׂפְתֵי חֲלָקוֹת לָשׁוֹן מְדַבֶּרֶת גְּדֹלוֹת:ה אֲשֶׁר אָמְרוּ לִלְשֹׁנֵנוּ נַגְבִּיר שְׂפָתֵינוּ אִתָּנוּ מִי אָדוֹן לָנוּ:ו מִשֹּׁד עֲנִיִּים מֵאַנְקַת אֶבְיוֹנִים עַתָּה אָקוּם יֹאמַר יְהוָה אָשִׁית בְּיֵשַׁע יָפִיחַ לוֹ:ז אִמֲרוֹת יְהוָה אֲמָרוֹת טְהֹרוֹת כֶּסֶף צָרוּף בַּעֲלִיל לָאָרֶץ מְזֻקָּק שִׁבְעָתָיִם:ח אַתָּה יְהוָה תִּשְׁמְרֵם תִּצְּרֶנּוּ מִן הַדּוֹר זוּ לְעוֹלָם:ט סָבִיב רְשָׁעִים יִתְהַלָּכוּן כְּרֻם זֻלּוּת לִבְנֵי אָדָם:
נקרא  6  פעמים

אתגר AI

חג מתן תורה • 1

לוח מודעות

למעלה