דרוש מידע קשב וריכוז במבוגרים- כל מה שחשוב לדעת ...

רצוא ושוב

משתמש חדש
1. קודם כל - אם האטנט 40 עובד טוב למה לשנות ?
2. האם ניסיתם אטנט רגיל לפעמיים ביום?
כי לפעמים התרופות שהם שיחרור מושהה לא על כולם מחזיקות מעמד ויש תופעות ממש לא נעימות בהמשך היום
בעוד כשלוקחים פעמיים ביום , יש פיק נוסף במהלך היום שעוזר להמרצה נוספת.
3. כמו שציינו קןדם, אין בדברים האלה פסיקות חד משמעיות, אבל ויואנס ידועה כתרופה מאוד טובה עם יחסית הכי פחות תופעות לוואי.
אחרי תקופה קצרה קלטתי ש XR 40 גם משאיר אותי מוסח, וגם מקשה עלי להירדם. וגם
לא ניסיתי אטנט רגיל פעמיים ביום (האמת היא שנוירולוג נתן לי בעבר מרשם כזה, אבל לא כתב "החלפת טיפול" או כל הערה שהיא. אז בבית מרקחת סירבו לתת לי כל עוד לא חלף חודש מהקניה הקודמת. כשעבר חודש, המרשם כבר לא היה בתוקף...)
אני רק שואל; אני יודע שויואנס 70 עובד בשבילי, אלא שהוא גורם למתח ואפקט קצת שטוח. אם אתעקש להעלות ל 80, מה יותר סביר שיקרה? יותר דריכות/פחות? אין לי דרך לבדוק זאת בלי מרשם מתאים.
היום למשל לקחתי אטנט XR 10 (שאמור להיות מקביל לויואנס 50 :rolleyes:) אחרי שעתיים נמאס לי והוצאתי מהמחבוא את אוצרי ה(כמעט) אחרון: ויואנס 70 מ"ג וראה איזה פלא; פתאום, מה שהיה אמור לקרות, פשוט קרה (כעבור שעה וחצי).
@אוראורית , האם תוכלו להמליץ על רופא מתאים שמשרת מבוטחי לאומית/בהסדר/החזר?

נערך לאחרונה ב:

אוראורית

משתמש מקצוען
אחרי תקופה קצרה קלטתי ש XR 40 גם משאיר אותי מוסח, וגם מקשה עלי להירדם. וגם
לא ניסיתי אטנט רגיל פעמיים ביום (האמת היא שנוירולוג נתן לי בעבר מרשם כזה, אבל לא כתב "החלפת טיפול" או כל הערה שהיא. אז בבית מרקחת סירבו לתת לי כל עוד לא חלף חודש מהקניה הקודמת. כשעבר חודש, המרשם כבר לא היה בתוקף...)
אני רק שואל; אני יודע שויואנס 70 עובד בשבילי, אלא שהוא גורם למתח ואפקט קצת שטוח. אם אתעקש להעלות ל 80, מה יותר סביר שיקרה? יותר דריכות/פחות? אין לי דרך לבדוק זאת בלי מרשם מתאים.
היום למשל לקחתי אטנט XR 10 (שאמור להיות מקביל לויואנס 50 ) אחרי שעתיים נמאס לי והוצאתי מהמחבוא את אוצרי ה(כמעט) אחרון: ויואנס 70 מ"ג וראה איזה פלא; פתאום, מה שהיה אמור לקרות, פשוט קרה (כעבור שעה וחצי).
@אוראורית , האם תוכלו להמליץ על רופא מתאים שמשרת מבוטחי לאומית/בהסדר/החזר?
לא מכירה רופא שעובד בהסדר עם לאומית
אבל בכל מקרה, רק לידיעה,
אין מרשם ל 80 מג בויואנס.
המינונים הם 30 50 70 .
בחו"ל יש כבר 100 מג , בארץ עוד לא נותנים.
.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יד

א לַמְנַצֵּחַ לְדָוִד אָמַר נָבָל בְּלִבּוֹ אֵין אֱלֹהִים הִשְׁחִיתוּ הִתְעִיבוּ עֲלִילָה אֵין עֹשֵׂה טוֹב:ב יְהוָה מִשָּׁמַיִם הִשְׁקִיף עַל בְּנֵי אָדָם לִרְאוֹת הֲיֵשׁ מַשְׂכִּיל דֹּרֵשׁ אֶת אֱלֹהִים:ג הַכֹּל סָר יַחְדָּו נֶאֱלָחוּ אֵין עֹשֵׂה טוֹב אֵין גַּם אֶחָד:ד הֲלֹא יָדְעוּ כָּל פֹּעֲלֵי אָוֶן אֹכְלֵי עַמִּי אָכְלוּ לֶחֶם יְהוָה לֹא קָרָאוּ:ה שָׁם פָּחֲדוּ פָחַד כִּי אֱלֹהִים בְּדוֹר צַדִּיק:ו עֲצַת עָנִי תָבִישׁוּ כִּי יְהוָה מַחְסֵהוּ:ז מִי יִתֵּן מִצִּיּוֹן יְשׁוּעַת יִשְׂרָאֵל בְּשׁוּב יְהוָה שְׁבוּת עַמּוֹ יָגֵל יַעֲקֹב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה