דרוש מידע משיכת כספים מגמח המרכזי

H3485

משתמש פעיל
שילמנו עד היום בערך 20 אלף שקל לגמח המרכזי, והחלטנו להשקיע אותו במקום טוב יותר לא משנה כרגע הסיבות.
אנחנו יכולים למשוך את הכסף ששילמתי עד כה בגמח המרכזי, אבל הביטול עצמו עולה המון כסף. (200 שקל כפול 15 יחידות), שזה כמעט שישית מכל ההפקדה אצלם...
האם יש דרך למשוך בלי לשלם את הקנס?
אולי למכור את היחידות למישהו אחר?

H3485

משתמש פעיל
אם מישו רוצה לקנות את היחידות שלנו נשמח

3 פינות

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
בלי קשר ישיר לאמור לעיל, הם עכשיו פרסמו על אפשרות לחברים לקנות דירות דרך קבוצה שהם מארגנים עם קבלן באופקים והם מלוים את הכסף להון עצמי, דבר שיכול להיות רווח גדול.

טעות לעולם חוזרת

משתמש סופר מקצוען
בלי קשר ישיר לאמור לעיל, הם עכשיו פרסמו על אפשרות לחברים לקנות דירות דרך קבוצה שהם מארגנים עם קבלן באופקים והם מלוים את הכסף להון עצמי, דבר שיכול להיות רווח גדול.
לא קיבלתי את המידע.
אם יש לך אפשרות לשלוח אשמח.

3 פינות

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
היו מודעות רחוב, מאמין שאפשר לפנות אליהם למשרד לפרטים.

3 פינות

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
הטלפון שפירסמו זה 0733963764
והיה כתוב במודעה למעלה מלמן נכסים.
אין לי שום מושג מעבר לזה.

בנקאי

משתמש רשום
מעוניין לקנות יחידות.
אין לי אופציה של פנייה באישי.
לכם יש?
תוכלו לכתוב לי?

החלפת המידע בפרום הינה בין משקיעים חובבנים, ואינה מהווה תחליף ליעוץ מקצועי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יב

א לַמְנַצֵּחַ עַל הַשְּׁמִינִית מִזְמוֹר לְדָוִד:ב הוֹשִׁיעָה יְהוָה כִּי גָמַר חָסִיד כִּי פַסּוּ אֱמוּנִים מִבְּנֵי אָדָם:ג שָׁוְא יְדַבְּרוּ אִישׁ אֶת רֵעֵהוּ שְׂפַת חֲלָקוֹת בְּלֵב וָלֵב יְדַבֵּרוּ:ד יַכְרֵת יְהוָה כָּל שִׂפְתֵי חֲלָקוֹת לָשׁוֹן מְדַבֶּרֶת גְּדֹלוֹת:ה אֲשֶׁר אָמְרוּ לִלְשֹׁנֵנוּ נַגְבִּיר שְׂפָתֵינוּ אִתָּנוּ מִי אָדוֹן לָנוּ:ו מִשֹּׁד עֲנִיִּים מֵאַנְקַת אֶבְיוֹנִים עַתָּה אָקוּם יֹאמַר יְהוָה אָשִׁית בְּיֵשַׁע יָפִיחַ לוֹ:ז אִמֲרוֹת יְהוָה אֲמָרוֹת טְהֹרוֹת כֶּסֶף צָרוּף בַּעֲלִיל לָאָרֶץ מְזֻקָּק שִׁבְעָתָיִם:ח אַתָּה יְהוָה תִּשְׁמְרֵם תִּצְּרֶנּוּ מִן הַדּוֹר זוּ לְעוֹלָם:ט סָבִיב רְשָׁעִים יִתְהַלָּכוּן כְּרֻם זֻלּוּת לִבְנֵי אָדָם:
נקרא  3  פעמים

אתגר AI

חג מתן תורה • 1

לוח מודעות

למעלה