דיון מניית מובילאיי לאן?

מניית מובילאיי לאן?

• תמשיך לעלות עשרות אחוזים!

הצבעות: 12 27.3%
  • תעלה מעט!

הצבעות: 8 18.2%
  • תרד!

הצבעות: 4 9.1%
  • תצנח!

הצבעות: 3 6.8%
  • לא יודע.

הצבעות: 17 38.6%

• סה"כ מצביעים
    44

פרוגיסט +

משתמש צעיר
יש אפשרות לקישור?
יש להם פלטפורמה למסחר על אנדרואיד בלבד (לבנתיים - לפי מה שהם אומרים),
זה האתר שלהם.
יש קישור שנמצא באתר שלהם להוריד את האפליקציה מגוגל פליי.
אם אתה מתחיל לסחור רק בגלל אשכול כזה או אחר בפרוג, אז כדאי מאוד שתברר יותר ותשמע קודם מהניסיון של עוד אנשים.

כובע הנזיר

משתמש מקצוען
מובילאיי מוכוונת מכוניות אוטונומיות.
מי שעוקב יודע שלפי הצפי לפני חמש שנים, המכונית היום הייתה אמורה כבר להיות על הכביש (לפחות בנהיגה שיתופית, להן מובילאיי קנתה את מוביט).
מאחר ונכשלו בכך ולא רק שנכשלו אלה שיש הבנה שהנושא הרבה הרבה יותר מורכב משהיה נראה בתחילה, המניה לדעתי אמורה לספוג עוד ירידות.

(גילוי נאות, יש לי השקעה משמעותית במובילאיי)

פרוגיסט +

משתמש צעיר
חג שמח ומועדים לטובה!
לעדכונכם: היום לאחר המסחר מובילאיי מדווחת רווחים
היום נראה מי צדק בהערכות על כוון מגמת המנייה
בא נראה מי המנצחים בסקר...

שועל קרבות

משתמש צעיר
האנליסטים הורידו תחזית לתקופה הקרובה גם בגלל מתחרות חזקות שנכנסו לענף. אני אישית קניתי ויצאתי עם רווח 25% בשער 33.5 (תוך כחודש וחצי) אבל לא הייתי קונה עכשיו היא תרד לדעתי עוד קצת ל24 ו25 ואז אני אחשוב.
(לא לשכוח שהיא ירדה גם יחד עם אינטל- הבעלים שלה - שירדה בגלל הדוחות) וזו סיבה פחות מוצדקת לירידה)
זו דעתי האישית בבד ולא המלצה!

החלפת המידע בפרום הינה בין משקיעים חובבנים, ואינה מהווה תחליף ליעוץ מקצועי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב חַלְּצֵנִי יְהוָה מֵאָדָם רָע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי:ג אֲשֶׁר חָשְׁבוּ רָעוֹת בְּלֵב כָּל יוֹם יָגוּרוּ מִלְחָמוֹת:ד שָׁנֲנוּ לְשׁוֹנָם כְּמוֹ נָחָשׁ חֲמַת עַכְשׁוּב תַּחַת שְׂפָתֵימוֹ סֶלָה:ה שָׁמְרֵנִי יְהוָה מִידֵי רָשָׁע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי אֲשֶׁר חָשְׁבוּ לִדְחוֹת פְּעָמָי:ו טָמְנוּ גֵאִים פַּח לִי וַחֲבָלִים פָּרְשׂוּ רֶשֶׁת לְיַד מַעְגָּל מֹקְשִׁים שָׁתוּ לִי סֶלָה:ז אָמַרְתִּי לַיהוָה אֵלִי אָתָּה הַאֲזִינָה יְהוָה קוֹל תַּחֲנוּנָי:ח יְהוִֹה אֲדֹנָי עֹז יְשׁוּעָתִי סַכֹּתָה לְרֹאשִׁי בְּיוֹם נָשֶׁק:ט אַל תִּתֵּן יְהוָה מַאֲוַיֵּי רָשָׁע זְמָמוֹ אַל תָּפֵק יָרוּמוּ סֶלָה:י רֹאשׁ מְסִבָּי עֲמַל שְׂפָתֵימוֹ (יכסומו) יְכַסֵּמוֹ:יא (ימיטו) יִמּוֹטוּ עֲלֵיהֶם גֶּחָלִים בָּאֵשׁ יַפִּלֵם בְּמַהֲמֹרוֹת בַּל יָקוּמוּ:יב אִישׁ לָשׁוֹן בַּל יִכּוֹן בָּאָרֶץ אִישׁ חָמָס רָע יְצוּדֶנּוּ לְמַדְחֵפֹת:יג (ידעת) יָדַעְתִּי כִּי יַעֲשֶׂה יְהוָה דִּין עָנִי מִשְׁפַּט אֶבְיֹנִים:יד אַךְ צַדִּיקִים יוֹדוּ לִשְׁמֶךָ יֵשְׁבוּ יְשָׁרִים אֶת פָּנֶיךָ:
נקרא  13  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה