מחיר למשתכן חרדים לנווה שמיר

הגרלת 991 מה הצפי לאיכלוס?
והאם יש קבוצת מייל של הזוכים שם?
גם אני מצטרף לשאלה

אם לא, אני מעוניין לעשות לכל הפרוייקט מגרש 380-382 של אלי יוחנן קבוצה כדי שנוכל להיערך לקניית סורגים מרוכזת וקניית מזגנים וכו'
ת. מסירה צפוי עוד חודשיים וחצי + -

אור יום ט

משתמש רשום
אם אני מחפש לעבור לשכונה חרדית בבית שמש
בסטנדרט הבניה והמרחב של רמה ד'
האם רמה ה' זה כיוון לחשוב עליו?
לדעתי ברמה ד יש הרבה יותר מרחב, הבניינים פה מידי צפופים אחד לשני , מרפסות קטנות. ברמה ד המרפסות נראות הרבה יותר גדולות ,נראה שממש התקמצנו כאן

אור יום ט

משתמש רשום
ממה שאני ראיתי זה בקושי קיים. ולרוב מי שיש לו מרפסת גדולה בצד זה מרפסת שמשמשת גם כאופציה לבנייה כלומר גם תיסגר בהמשך.
ברמה ה' יש הרבה דירות שיש להם מרפסת קטנה בחזית, ועוד מרפסת גדולה ב

Zvibrunner

משתמש פעיל
קיים שיתו"פ מסוים.
בסוף, יש גורמים עוינים שמחפשים כל דרך להציק לחרדים בשכונה. כמו במכירת המוצרים המוזלת של ער"פ. אותו גורם דאג גם לניסיון הפינוי.
לדברים בסגנון כזה לא יעזור שיתו"פ, כי גם ראה"ע כבול במידה מסוימת, והוא צריך להפעיל הרבה מנופי לחץ.

קודם כל צריך לראות מי יקבל את ההקצאה של המבנה, ואח"כ לראות מה עושים עם מפרי החוק שפלשו אליו.
האברך מעוניין לריב

האברך ממיר

משתמש מקצוען
האברך מעוניין לריב
כן. יש כאלה שלא צריכים לריב.
הם פשוט משתלטים על כל המשאבים, ואחר כך, מי שרוצה ליהנות מהתשתיות עליהם הוא שילם במיטב כספו, עוד מלבישים עליו את הטיקט של מחרחר הריב.
ככה זה כשמתעסקים עם בריונים, כמו אלו הפולשים, שהפרו את החוק ברגל גסה, בצוותא עם ראש העיר הכושלת.

יהודי ישראלי

משתמש פעיל
אפרופו מי שכתב את ההודעה הבאה
האברך מעוניין לריב
לתשומת ליבכם
איני יודע מי הם תמר פולק. ו Zvibrunner
אבל אלו 2 משתמשים שמנסים כל הזמן לגרור אותנו למחוזות הפוכות ממטרת האשכול
לא מן הנמנע ויתכן שמדובר באותו אחד ואולי אף שתול שאינו קשור לשכונה
ולכן אציע שנישאר כקיר אילם שאינו משיב על איוולתם לאלו שבאמת מחפשים לריב
וגם אציע לניהול לבדוק את מהימנותם של 2 החשבונות הללו

תמר פולק.

משתמש צעיר
כתושב עיר חרדית אחרת שבה איש הישר בעיניו יעשה וכל יום גינה ציבורית אחרת נחסמת בהנחת קראוון לקהילת קודש אחרת

ממש לא הייתי רוצה שזה יהיה המצב בשכונה

נכון שחשוב שיהיו בתי כנסיות ותלמודי תורה אבל אנחנו גם רוצים לגור בצורה מתורבתת
אין מנוס מלבלוע את הצפרדע ולפעול באמצעים חוקיים ולגיטימיים על מנת לקבל הקצאות ובנייה של כל צרכי הקהילה בשכונה.

לא כולם רוצים לחיות במחנה פליטים או בהעתק של קריית ספר / אלעד / ביתר
אמת ויציב נווה שמיר בהחלט יכולה להוות סמל ודוגמה לשכונה חרדית מוצלחת שלא נראה כמו קריית ספר בואכה ג'נין...

תמר פולק.

משתמש צעיר
אפרופו מי שכתב את ההודעה הבאה

לתשומת ליבכם
איני יודע מי הם תמר פולק. ו Zvibrunner
אבל אלו 2 משתמשים שמנסים כל הזמן לגרור אותנו למחוזות הפוכות ממטרת האשכול
לא מן הנמנע ויתכן שמדובר באותו אחד ואולי אף שתול שאינו קשור לשכונה
ולכן אציע שנישאר כקיר אילם שאינו משיב על איוולתם לאלו שבאמת מחפשים לריב
וגם אציע לניהול לבדוק את מהימנותם של 2 החשבונות הללו
פשוט חוצפה!!
מחפשים לריב??
גרה ברועי קליין אתה רוצה אולי תמונה מהמרפסת לאמת???????.
בא תזכיר אולי מה מטרת האשכול..

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יב

א לַמְנַצֵּחַ עַל הַשְּׁמִינִית מִזְמוֹר לְדָוִד:ב הוֹשִׁיעָה יְהוָה כִּי גָמַר חָסִיד כִּי פַסּוּ אֱמוּנִים מִבְּנֵי אָדָם:ג שָׁוְא יְדַבְּרוּ אִישׁ אֶת רֵעֵהוּ שְׂפַת חֲלָקוֹת בְּלֵב וָלֵב יְדַבֵּרוּ:ד יַכְרֵת יְהוָה כָּל שִׂפְתֵי חֲלָקוֹת לָשׁוֹן מְדַבֶּרֶת גְּדֹלוֹת:ה אֲשֶׁר אָמְרוּ לִלְשֹׁנֵנוּ נַגְבִּיר שְׂפָתֵינוּ אִתָּנוּ מִי אָדוֹן לָנוּ:ו מִשֹּׁד עֲנִיִּים מֵאַנְקַת אֶבְיוֹנִים עַתָּה אָקוּם יֹאמַר יְהוָה אָשִׁית בְּיֵשַׁע יָפִיחַ לוֹ:ז אִמֲרוֹת יְהוָה אֲמָרוֹת טְהֹרוֹת כֶּסֶף צָרוּף בַּעֲלִיל לָאָרֶץ מְזֻקָּק שִׁבְעָתָיִם:ח אַתָּה יְהוָה תִּשְׁמְרֵם תִּצְּרֶנּוּ מִן הַדּוֹר זוּ לְעוֹלָם:ט סָבִיב רְשָׁעִים יִתְהַלָּכוּן כְּרֻם זֻלּוּת לִבְנֵי אָדָם:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

חג מתן תורה • 1

לוח מודעות

למעלה