חסכון אדיר לכל הקונים מאלי אקספרס 11.11

ניוזמן

משתמש פעיל
אתר קאשבק (מחזיר אחוזים על כל קניה שעושים דרכם)יש הרבה אתרים כאלו . אך לאלי הוא האתר שמציע הכי הרבה אחוזי החזר
צריך לפתוח חשבון להכניס מייל וסיסמא . לאחר מכן בשורת החיפוש לכתוב aliexpress ולבחור
לאחר מכן הוא מכניס אותכם לאתר הרגיל וממשיכים לקנות כרגיל
זה הקישור https://www.topcashback.com/lc?url=...lbWJlcjExNzgwMDExMTYxNw==&l=35860383&c=4&h=44
את ההחזר אפשר לתבוע מהחברה לאחר תקופה מסוימת , שאז כבר בטוח לא יהיה ביטול עסקה מצד הלקוח

ניוזמן

משתמש פעיל
לא צריך להולד מחדש!!!
אפשר לערוך קניות רגיל, ולשים את הדברים שמעונינים בסל הקניות.
אח"כ להכנס לאתר ההוא וללכת לסל ואז קונים רגיל

nicky

משתמש מקצוען
זה אמין? ואיך מקבלים בחזרה את הכסף?

עד היום לא הצלחתי להבין את המטרה של האתרים האלו.. מה הם מרוויחים מזה?

ש. צ. וינמן

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עימוד ספרים
עריכה תורנית
רק צריך לזכור לפני כל קניה.
אני צריכה להוולד מחדש בשביל זה.
לא צריך להולד מחדש!!!
אפשר לערוך קניות רגיל, ולשים את הדברים שמעונינים בסל הקניות.
אח"כ להכנס לאתר ההוא וללכת לסל ואז קונים רגיל
-
פשוט יותר.
פעם ראשונה אחרי שנרשמים שומרים את דף הקאשבאק הראשי כדף שמור.
(יש שלוש נקודות בסרגל העליון בצד שמאל> סימניות > הוסף דף זה לסימניות)
מעכשיו לכל קניה נכנסים דרך דף זה, (פתיחה דרך>> בסרגל למעלה)
בלי לרשום שום כתובת אתר וכו'
אתר הקאשבאק נותן קישור ישיר לכל האתרים הרלוונטיים.

פשוט

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
עריכה והפקת סרטים
לכל מי שעוד לא נרשם שווה להרשם
נשארו כמה שעות אחרונות
הרגע עשיתי קניה יש דברים משתלמים ממש ועוד מקבלים החזר..
לנרשמים מפה:
https://www.cashback.co.il/?uref=uXdxk

חושם

משתמש מקצוען
D I G I T A L
זה אמין? ואיך מקבלים בחזרה את הכסף?

עד היום לא הצלחתי להבין את המטרה של האתרים האלו.. מה הם מרוויחים מזה?

אמין ביותר. כבר קיבלתי מאות דולרים מהאתרים האלה
(בגלל שאני עושה דרופשיפינג באיביי, אני קונה המון בוולמרט, באמזון ובאליאקפסרס - בשביל אנשים שמזמינים ממני באיביי, ואת הקשבק, אני מקבל, כך שאם קנו ממני למשל ספה שעולה לי בוולמרט 1500$, הרווח שלי יכול להיות 10$ אבל מהקשבק אני יכול להרוויח 45$ נוספים (אם הקשבק הוא 3%. לפעמים הקשבק מגיע גם ל7 או 8 אחוז ואז במקרה דנן זה יותר מ-100$ רק על הקשבק)

רוב המכירות שלי הם לא בסכומים האלה אבל כל קניה וקניה מצטברות ויש לי מדי פעם גם מכירות גדולות

לגבי השאלה מה האתרים מרויחים מזה, פשוט מאד.
יש להם הסכם עם החנות שהם מקבלים 10% על כל קניה שמתבצעת דרכם. מתוך ה-10% הם מביאים לך חצי או רבע וכו'.
(סתם נקטתי לדוגמא 10%, אני לא יודע מה באמת האחוז)

רשימת אתרי קשבק שאני מרוויח דרכם נמצאת כאן:
https://368668.site123.me/רשימת-אתרי-ca-hback

בנימין814

משתמש חדש
אמין ביותר. כבר קיבלתי מאות דולרים מהאתרים האלה
(בגלל שאני עושה דרופשיפינג באיביי, אני קונה המון בוולמרט, באמזון ובאליאקפסרס - בשביל אנשים שמזמינים ממני באיביי, ואת הקשבק, אני מקבל, כך שאם קנו ממני למשל ספה שעולה לי בוולמרט 1500$, הרווח שלי יכול להיות 10$ אבל מהקשבק אני יכול להרוויח 45$ נוספים (אם הקשבק הוא 3%. לפעמים הקשבק מגיע גם ל7 או 8 אחוז ואז במקרה דנן זה יותר מ-100$ רק על הקשבק)

רוב המכירות שלי הם לא בסכומים האלה אבל כל קניה וקניה מצטברות ויש לי מדי פעם גם מכירות גדולות

לגבי השאלה מה האתרים מרויחים מזה, פשוט מאד.
יש להם הסכם עם החנות שהם מקבלים 10% על כל קניה שמתבצעת דרכם. מתוך ה-10% הם מביאים לך חצי או רבע וכו'.
(סתם נקטתי לדוגמא 10%, אני לא יודע מה באמת האחוז)

רשימת אתרי קשבק שאני מרוויח דרכם נמצאת כאן:
https://368668.site123.me/רשימת-אתרי-ca-hback
שלום @חושם! סוף סוף מצאתי בפרוג מישהו שמצליח בדרופשיפיג באיביי, אתה יכול להסביר לי איך לומדים את זה טוב? אשמח שתשיב [וכל אחד אחר שמצליח בדרופשיפינג באיביי]. 🙏🏻🙏🏻🙏🏻

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יב

א לַמְנַצֵּחַ עַל הַשְּׁמִינִית מִזְמוֹר לְדָוִד:ב הוֹשִׁיעָה יְהוָה כִּי גָמַר חָסִיד כִּי פַסּוּ אֱמוּנִים מִבְּנֵי אָדָם:ג שָׁוְא יְדַבְּרוּ אִישׁ אֶת רֵעֵהוּ שְׂפַת חֲלָקוֹת בְּלֵב וָלֵב יְדַבֵּרוּ:ד יַכְרֵת יְהוָה כָּל שִׂפְתֵי חֲלָקוֹת לָשׁוֹן מְדַבֶּרֶת גְּדֹלוֹת:ה אֲשֶׁר אָמְרוּ לִלְשֹׁנֵנוּ נַגְבִּיר שְׂפָתֵינוּ אִתָּנוּ מִי אָדוֹן לָנוּ:ו מִשֹּׁד עֲנִיִּים מֵאַנְקַת אֶבְיוֹנִים עַתָּה אָקוּם יֹאמַר יְהוָה אָשִׁית בְּיֵשַׁע יָפִיחַ לוֹ:ז אִמֲרוֹת יְהוָה אֲמָרוֹת טְהֹרוֹת כֶּסֶף צָרוּף בַּעֲלִיל לָאָרֶץ מְזֻקָּק שִׁבְעָתָיִם:ח אַתָּה יְהוָה תִּשְׁמְרֵם תִּצְּרֶנּוּ מִן הַדּוֹר זוּ לְעוֹלָם:ט סָבִיב רְשָׁעִים יִתְהַלָּכוּן כְּרֻם זֻלּוּת לִבְנֵי אָדָם:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

חג מתן תורה • 1

לוח מודעות

למעלה