השקעות הלוואה נושאת ריבית לחברת בסדנו

מצב
הנושא נעול.

יוחנן 1

משתמש מקצוען
האם אפשר להאמין עוד להודעות של הניק הזה?!

לפני פחות מחודש (!) הוא כתב את ההודעה הנ"ל, שהחקירה של הרשות לני"ע היא רק על עניין שולי בהשקעה מסוימת, והיום כולנו יודעים שמדובר על 100 מיליון שקל של אברכים אומללים!.

לשקר אין רגליים.
כולכם יודעים חשדות בדיות וסיפורים.

חרבות ברזל

משתמש רשום
אולי כדאי להזכיר ל @יוחנן 1 שחוץ מ @איצ'ה קו המידע ישנם עוד כמה שחושבים שבסדנו זה פירמידה, והם מבינים מצוין בכלכלה

ניתן לראות כאן

וכאן

קפה ועוגה

משתמש פעיל
אולי כדאי להזכיר ל@יוחנן 1 שחוץ מ @איצ'ה קו המידע ישנם עוד כמה שחושבים שבסדנו זה פירמידה, והם מבינים מצוין בכלכלה
הוא אשר דיברתי, צריך לתווך בין @יוחנן 1 לבין הרשות לני"ע, וככה אולי באמת הכל יסתדר ונווכח שלא דובים ולא יער:eek:

ליטאי חרד

משתמש רשום
זה ההסכם,
עכשיו שאני עוברת עליו אני רואה שאין אפשרות לתבוע בבית משפט אלא רק בדין תורה אצל ר' אשר וייס
זה כבר מעורר חשד שיוכלו לסבן את העברת הכסף, בנוסף יעקב קליין מבסדנו שהכניס אותי להשקעה, כנראה נעלם,
הפלאפון שלו כבר לא קיים ולא עונה במייל... כמובן גם זה מעורר חשד.
נראה לי שההסכם פסול מיסודו,
המשקיע מוותר מראש על כל אפשרות של תביעה- איפה נשמע כדבר הזה??
זה שבהסכם אין אפשרות לתבוע בבית משפט "ערכאות" זה לא חשוד כי על פי ההלכה חייבים לתבוע אך ורק בבית דין תורני וכמובן מדובר על חברה של אנשים חרדים (ואולי זה הסיבה שקהל היעד הוא חרדי).
אציין שלא קראתי את החוזה ואין לי שום הכרות עם החברה

הטעם המושלם

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
@יוחנן 1 אתה באמת בלי אינטרסים בחברה?
גם אם כדבריך הכל שקר, עד שיתבררו הדברים אסור להתקרב לשם!

יוחנן 1

משתמש מקצוען
אתה צריך להתבייש בשעה שאתה משקר שוב ושוב!
1. זה שהרווחת כסף זה לא אומר שזו לא הונאה. אתה הרווחת מפונזי! אתה הרווחת כספים של אברכים אחרים! הכסף שבידך הוא כסף מסואב! אני מצטט את עורכי הדין של בסדנו: "שימוש בכספי משקיעים לתשלום תשואות של משקיעים אחרים".
2. לומר ש"איצ'ה מאמין להשמצות ודיווחים" בשעה שבהרשות לניירות ערך מבהירה פעם אחרי פעם שבסדנו חשודים בהונאה, ושבסדנו שיקרו על הפיקוח שלהם - זו היתממות או רישעות.
3. לא ידוע עד היום על השקעות הייטק של בסדנו שהסתיימו בהצלחה ברכישה אמיתית שלא על ידי אברכים. אתה יודע מה? אם אתה כבר בעניין - בסדנו טוענת במסמכיה הרישמיים שהיא השקיעה 100 מיליון דולר בין השנים 2014-2019 בסטארטאפים, אדרבה, תביא לפה 3 חברות שעשו אקזיט אמיתי / הנפקה / מכירה לקרנות צמיחה.
4. אתה משבש בכוונה את דברי אבנק סטפק. הוא אמר שהוא אינו יודע אם מדובר בנוכלים כי הוא לא מכיר אותם. תנוח דעתך, שמעתי מפיו אישית לאחר מכן כשהוא ראה וקרא את הפרטים שמדובר בנוכלות מוחלטת.
אני לא להגיב לכל מה שכתבת כי אתה מתבטא עליי במרום לעצם הנושא ואני מוחה על כך נמרצות!!!
אתה לא מכיר אותי, וכנראה גם לא מכיר הרבה משקיעים שם, וחבל שאתה יורד לפסים אישיים.
אם יש פה למישהו אחד הוכחה שאני עובד בבסדנו, אז אני עוזב את האשכול ומודה לכם שאתם צודקים בהכל.
אבל כיוון שאתם בטוחים בזה שאני עובד בבסדנו אז כמו שאתם בזה אתם בטוחים גם שבסדנו הונו ורימו ושיקרו ]למרות שיש להם חזקת יושר כל עוד שלא הוכחה אשמתם בבית משפט] אז אני יכול להיות רגוע שהביטחון שלכם לא שווה כלום!
וחשד עם כל הכבוד זה עוד לא פסק דין!!!
אני מצטט את עורכי הדין של בסדנו: "שימוש בכספי משקיעים לתשלום תשואות של משקיעים אחרים"
אפשר מקור לציטוט הזה? [מקורי ולא מתוך כתבה אינטרסנטית]
2. לומר ש"איצ'ה מאמין להשמצות ודיווחים" בשעה שבהרשות לניירות ערך מבהירה פעם אחרי פעם שבסדנו חשודים בהונאה, ושבסדנו שיקרו על הפיקוח שלהם - זו היתממות או רישעות.
אני שמעתי את דבריו בכנס, ושם הוא לא דיבר על מה שהרשות חושדת, אלא הוא כבר פסק דין לפי תחושת הבטן שלו על מיני השקעות שלהם, [שסטארטאפים הם רק חלק מהם]
4. אתה משבש בכוונה את דברי אבנק סטפק. הוא אמר שהוא אינו יודע אם מדובר בנוכלים כי הוא לא מכיר אותם. תנוח דעתך, שמעתי מפיו אישית לאחר מכן כשהוא ראה וקרא את הפרטים שמדובר בנוכלות מוחלטת.
אני שמעתי בהקלטה פה שהוא חושב שלא מדובר בנוכלים.
נניח [לשיטתו של הרב יוחנן1] וחברת בסדנו היתה החברה הכי אמינה בישראל.

לו יהי...
ברגע שהרשות לניירות ערך הוציאה עליה כאלו הודעות, אז היא קורסת ברגע זה.
כל המשקיעים תובעים את כספם ולא יגיע עוד אף אחד משקיע חדש [אולי יש אחד, יוחנן1].

לכל הדעות
היום [בסדנו] כבר אינה בין החיים בר- מינן, [ולשיטת הרב יוחנן1 היא כיום זצ"ל].
גם פה אתם טועים.
ושוב, כי אתם פשוט לא מכירים בעובדות.
רוב המשקיעים השקיעו בהשקעות שהם לא נזילות ולא יכולים לצאת מתי שבא להם.
ולכן רוב המוחלט של ההשקעות יישארו בהשקעה גם אם נניח שכל המשקיעים היו מאמינים להשמצות. [וזה ממש לא המצב]
הנידון רק לגבי חלק מההשקעות שנגמרים עכשיו או שע"פ החוזה הם נזילים, ופה יש מספיק אנשים עם כסף שיעזרו לו לעבור גל קטן של משיכות כאלו. [בדיוק כמו שהיה בזמן תחילת החקירה שנפתחה בקול רעש גדול בדיוק כמו עכשיו]

וכאמור רוב המשקיעים שמשקיעים בחברה יותר מכמה חודשים ומכירים את הנפשות הפועולות יגידו לכם שהוא ממש לא נוכל ולא קרוב ללהיות נוכל, וממש לא בטוח שימהרו להוציא משם כספים.
והדברים יתבררו בבית המשפט.

יוחנן 1

משתמש מקצוען
הרשות לניירות ערך לא יודעת את מה שכבודו יודע?

אולי נקשר ביניכם, ותסביר להם את כל העניין לפרטי פרטיו.

אני מוכן לתווך.
רשות ניירות ערך כרגע חושדת.
היא לא יכולה לפסוק דין גם אם היא רוצה.

יוחנן 1

משתמש מקצוען
אולי כדאי להזכיר ל @יוחנן 1 שחוץ מ @איצ'ה קו המידע ישנם עוד כמה שחושבים שבסדנו זה פירמידה, והם מבינים מצוין בכלכלה

ניתן לראות כאן

וכאן
מי שיודע איך תעשיית החדשות פועלת ובמיוחד זאת שלא מקרב מחנינו מבין שזה לא מדד לשום דבר.
כותרות שליליות ובהלה ועוד על מגזר מסוים זה דבר שמביא רייטינג.

הטעם המושלם

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
אני לא להגיב לכל מה שכתבת כי אתה מתבטא עליי במרום לעצם הנושא ואני מוחה על כך נמרצות!!!
אתה לא מכיר אותי, וכנראה גם לא מכיר הרבה משקיעים שם, וחבל שאתה יורד לפסים אישיים.
אם יש פה למישהו אחד הוכחה שאני עובד בבסדנו, אז אני עוזב את האשכול ומודה לכם שאתם צודקים בהכל.
אבל כיוון שאתם בטוחים בזה שאני עובד בבסדנו אז כמו שאתם בזה אתם בטוחים גם שבסדנו הונו ורימו ושיקרו ]למרות שיש להם חזקת יושר כל עוד שלא הוכחה אשמתם בבית משפט] אז אני יכול להיות רגוע שהביטחון שלכם לא שווה כלום!
וחשד עם כל הכבוד זה עוד לא פסק דין!!!

אפשר מקור לציטוט הזה? [מקורי ולא מתוך כתבה אינטרסנטית]

אני שמעתי את דבריו בכנס, ושם הוא לא דיבר על מה שהרשות חושדת, אלא הוא כבר פסק דין לפי תחושת הבטן שלו על מיני השקעות שלהם, [שסטארטאפים הם רק חלק מהם]

אני שמעתי בהקלטה פה שהוא חושב שלא מדובר בנוכלים.

גם פה אתם טועים.
ושוב, כי אתם פשוט לא מכירים בעובדות.
רוב המשקיעים השקיעו בהשקעות שהם לא נזילות ולא יכולים לצאת מתי שבא להם.
ולכן רוב המוחלט של ההשקעות יישארו בהשקעה גם אם נניח שכל המשקיעים היו מאמינים להשמצות. [וזה ממש לא המצב]
הנידון רק לגבי חלק מההשקעות שנגמרים עכשיו או שע"פ החוזה הם נזילים, ופה יש מספיק אנשים עם כסף שיעזרו לו לעבור גל קטן של משיכות כאלו. [בדיוק כמו שהיה בזמן תחילת החקירה שנפתחה בקול רעש גדול בדיוק כמו עכשיו]

וכאמור רוב המשקיעים שמשקיעים בחברה יותר מכמה חודשים ומכירים את הנפשות הפועולות יגידו לכם שהוא ממש לא נוכל ולא קרוב ללהיות נוכל, וממש לא בטוח שימהרו להוציא משם כספים.
והדברים יתבררו בבית המשפט.
אוקי, נניח והם לא נוכלים, נניח וכל החשדות יופרכו, האם במידה והסטארטאפים שלהם יפלו כולם- וזה יתכנות סבירה- סך הכל הרבה סטארטאפים נופלים מסיבות כאלו ואחרות, ואף אחד לא יכול להתחייב לך שאפילו בחברה של אלון מאסק- זה לא יקרה- האם יש להם להחזיר את כספי ההשקעות למשקיעים?

יוחנן 1

משתמש מקצוען
@יוחנן1 מה ידוע לך בעניין שיקים של בסדנו שחזרו?
הבתי שיש שני אנשים שחזרו להם צ'קים שתבעו בבית משפט כי לא האמינו לאליעזר גרוס שזה קושי תזרימי שאמור להסתדר בקרוב.
והם כנראה גם דאגו שיהיה בלגן גדול [כתבות וכו'] חוץ מהתביעה שלהם.

השקעות R הון

מנהל פורום השקעות
מנהל
מנוי פרימיום
מצב
הנושא נעול.
החלפת המידע בפרום הינה בין משקיעים חובבנים, ואינה מהווה תחליף ליעוץ מקצועי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב חַלְּצֵנִי יְהוָה מֵאָדָם רָע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי:ג אֲשֶׁר חָשְׁבוּ רָעוֹת בְּלֵב כָּל יוֹם יָגוּרוּ מִלְחָמוֹת:ד שָׁנֲנוּ לְשׁוֹנָם כְּמוֹ נָחָשׁ חֲמַת עַכְשׁוּב תַּחַת שְׂפָתֵימוֹ סֶלָה:ה שָׁמְרֵנִי יְהוָה מִידֵי רָשָׁע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי אֲשֶׁר חָשְׁבוּ לִדְחוֹת פְּעָמָי:ו טָמְנוּ גֵאִים פַּח לִי וַחֲבָלִים פָּרְשׂוּ רֶשֶׁת לְיַד מַעְגָּל מֹקְשִׁים שָׁתוּ לִי סֶלָה:ז אָמַרְתִּי לַיהוָה אֵלִי אָתָּה הַאֲזִינָה יְהוָה קוֹל תַּחֲנוּנָי:ח יְהוִֹה אֲדֹנָי עֹז יְשׁוּעָתִי סַכֹּתָה לְרֹאשִׁי בְּיוֹם נָשֶׁק:ט אַל תִּתֵּן יְהוָה מַאֲוַיֵּי רָשָׁע זְמָמוֹ אַל תָּפֵק יָרוּמוּ סֶלָה:י רֹאשׁ מְסִבָּי עֲמַל שְׂפָתֵימוֹ (יכסומו) יְכַסֵּמוֹ:יא (ימיטו) יִמּוֹטוּ עֲלֵיהֶם גֶּחָלִים בָּאֵשׁ יַפִּלֵם בְּמַהֲמֹרוֹת בַּל יָקוּמוּ:יב אִישׁ לָשׁוֹן בַּל יִכּוֹן בָּאָרֶץ אִישׁ חָמָס רָע יְצוּדֶנּוּ לְמַדְחֵפֹת:יג (ידעת) יָדַעְתִּי כִּי יַעֲשֶׂה יְהוָה דִּין עָנִי מִשְׁפַּט אֶבְיֹנִים:יד אַךְ צַדִּיקִים יוֹדוּ לִשְׁמֶךָ יֵשְׁבוּ יְשָׁרִים אֶת פָּנֶיךָ:
נקרא  13  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה