תח"צ הזוי! נהגים ערבים במודיעין עילית בחברת קווים לא הגיעו לעבודה לאות הזדהות עם המחבלים שביצע את הפיגועים האחרונים

מרפס

משתמש צעיר
היתה תקופה שלקחתי את זה כפרוייקט והתלוננתי למשרד התחבורה על כל עוול שנעשה ולא היה חסר כאלה התלונות כולם נענו בחוסר הענות משווע מצידם :mad::mad:
יש לך העתקים של התלונות?
תשלח למבקר המדינה
הפתרון להשאר עם אנדרלין גבוה ולא להתמוסס מריבוי פניות הוא ע"י תביעה לבית המשפט לתביעות קטנות [יש לזה אשכול נפרד ''נמאס לכם מהתחבורה הציבורית'']
למי שיש מספר תלונות על אוטובוסים שלא יצאו עם תיעוד מדוייק של מספר קו שעת יציאה וכדו',
ועל ידי העיקוב יש לו עגמת נפש ....
יכול לתבוע בבית המשפט לתביעות קטנות על אלפי ש"ח ובדרך כלל תוך שבוע או שבועיים מתקשר נציג של החברה כדי להגיע לפשרה על בין1000 ל2000 ש"ח
וכך זה רק מגביר את המוטבציה לתלונה הבאה וגם חברת האוטובוסים מרגישה את הענין בכיס שלה יש לי חבר שבחודש האחרון קיבל 3500 ש"ח על שתי פניות
כמובן שיש ענין לשלוח גם לממשרד התחבורה שקונס את החברה על כל אוטובוס שלא יוצא
אני מוסיף ציטוט של ניק 'יעקב אב' מהאשכול הנ"ל

מדוע לתבוע את חברות התחבורה הציבורית?

חברות התחבורה מחויבות על פי החוזה לתת לנו תנאי שירות מסוימים, במידה ולא קיבלנו את השירות,​

החברה מחויבת בחוזה לפצות אותנו, קיים גם הרווח האישי שלנו בקבלת הפיצוי, וקיים גם הרווח של כלל​

הציבור בכך שחברת התחבורה תיאלץ לשפר את השירות.​

בביתר עילית למשל, העירייה מתארגנת לתבוע את חברות התח''צ על כל פגיעה בשירות והתוצאות בהתאם.​

האם התהליך מורכב?

ראשית, התהליך קל ופשוט, בפרט מי שיכול לבצע אותו באופן מקוון . שנית, ברוב המקרים​

החברה תעדיף שלא להגיע לבית המשפט, ויהיה עדיף לחברה לפצות אותנו בסכום נאה בתמורה להסרת​

התביעה, כך שכל המאמץ שלנו התסכם בהגשת התביעה בלבד.​

מה כולל התהליך של הגשת תביעה?

התהליך קל מאוד ומורכב משלשה שלבים, תשלום האגרה (בכרטיס אשראי או בדואר) מילוי כתב תביעה ולבסוף דיון בבית המשפט.​

כאמור, חברת התח''צ תעדיף לשלם לכם לפני השלב של הגעה ל בית המשפט.​

כמה עולה להגיש תביעה?

עד 5000 ש''ח, האגרה הינה 50 ש''ח בלבד, כל פיצוי שייפסק יכסה את עלות האגרה בכפל כפליים, אין​

צורך בעורך דין גם אם יתקיים דיון בבית המשפט.​

האם מותר מבחינה הלכתית לתבוע את חברות התח''צ?

מתוך קונטרס בענייני תחבורה שיצא לאור לאחרונה : "שמענו מהגר''צ ברוורמן וכן דעת הגר''י סילמן שמותר​

לתבוע את החברה על ליקויים בשרות שהסבו לו הפסדים, צער וכדו'. כיוון שהן התחייבו בהסכם כלפי משרד​

התחבורה" וראוי להוסיף בשם הגר''צ ברוורמן "בחברה המזלזלת בקביעות או כשהמחדל הוא קיצוני, הדבר​

אף רצוי כדי להעמיד את החברה על מקומה"​

ואם אין לי כח להגיש תביעה?

מי שלמרות הכל לא השתכנע להגיש תביעה, במקרה איחור או דילוג אוטובוס אפשרי לשמור חשבונית של​

מוניות ולשלוח לחברת קווים, החברה מחויבת להחזיר לכם את מלוא הסכום​

איך אני יודע כמה לתבוע?

גובה הפיצוי משתנה ממקרה למקרה!​

ניתן לתבוע נזקים בשני מישורים עד סכום מקסימלי של 33,400.₪ הסכום צריך להיות הגיוני ולא מופרז.​

ניתן לתבוע על נזק כספי – למשל אם נאלצתי לקחת מונית במקום אוטובוס, איחרתי לעבודה והפסד​

השעות השפיע על המשכורת שלי או נגרמה לי הוצאה אחרת. לצורך הוכחת הנזק יש להציג ראיות כמו​

קבלה מהמונית, שיחה עם שירות הלקוחות של הנתבעת וכדומה.​

בנוסף לנזק הכספי ניתן לתבוע על נזק לא כספי, כלומר עוגמת הנפש שנגרמה, מטרד, אי נוחות וכדומה .

קבצים מצורפים

• המדריך-המלא-להגשת-תביעה-קטנה-מעודכן-מאי-19.pdf
    1.9 MB · צפיות: 23

ניק 19890

משתמש רשום
אני חושב שצריך לעשות קו פנימי חדש שעושה את הרחובות בית הלל בית שמאי שערי תשובה מסילת ישרים
וגם בזמנים שחסר נהגים זה הקו שתמיד יהיה פעיל
היתרון שזה עובר צמוד לרוב האזורים בעיר, וזה מסלול די מהיר בלי הרבה בלגן,
ומותר לאנשים ללכת קצת ברגל, העיקר להקפיץ את האנשים לאיזורים שלהם
וזה רחובות שיכול לעבור שם אוטובוס אקורדיון

הפתרון להשאר עם אנדרלין גבוה ולא להתמוסס מריבוי פניות הוא ע"י תביעה לבית המשפט לתביעות קטנות [יש לזה אשכול נפרד ''נמאס לכם מהתחבורה הציבורית'']
למי שיש מספר תלונות על אוטובוסים שלא יצאו עם תיעוד מדוייק של מספר קו שעת יציאה וכדו',
ועל ידי העיקוב יש לו עגמת נפש ....
יכול לתבוע בבית המשפט לתביעות קטנות על אלפי ש"ח ובדרך כלל תוך שבוע או שבועיים מתקשר נציג של החברה כדי להגיע לפשרה על בין1000 ל2000 ש"ח
וכך זה רק מגביר את המוטבציה לתלונה הבאה וגם חברת האוטובוסים מרגישה את הענין בכיס שלה יש לי חבר שבחודש האחרון קיבל 3500 ש"ח על שתי פניות
כמובן שיש ענין לשלוח גם לממשרד התחבורה שקונס את החברה על כל אוטובוס שלא יוצא
אני מוסיף ציטוט של ניק 'יעקב אב' מהאשכול הנ"ל

מדוע לתבוע את חברות התחבורה הציבורית?

חברות התחבורה מחויבות על פי החוזה לתת לנו תנאי שירות מסוימים, במידה ולא קיבלנו את השירות,​

החברה מחויבת בחוזה לפצות אותנו, קיים גם הרווח האישי שלנו בקבלת הפיצוי, וקיים גם הרווח של כלל​

הציבור בכך שחברת התחבורה תיאלץ לשפר את השירות.​

בביתר עילית למשל, העירייה מתארגנת לתבוע את חברות התח''צ על כל פגיעה בשירות והתוצאות בהתאם.​

האם התהליך מורכב?

ראשית, התהליך קל ופשוט, בפרט מי שיכול לבצע אותו באופן מקוון . שנית, ברוב המקרים​

החברה תעדיף שלא להגיע לבית המשפט, ויהיה עדיף לחברה לפצות אותנו בסכום נאה בתמורה להסרת​

התביעה, כך שכל המאמץ שלנו התסכם בהגשת התביעה בלבד.​

מה כולל התהליך של הגשת תביעה?

התהליך קל מאוד ומורכב משלשה שלבים, תשלום האגרה (בכרטיס אשראי או בדואר) מילוי כתב תביעה ולבסוף דיון בבית המשפט.​

כאמור, חברת התח''צ תעדיף לשלם לכם לפני השלב של הגעה ל בית המשפט.​

כמה עולה להגיש תביעה?

עד 5000 ש''ח, האגרה הינה 50 ש''ח בלבד, כל פיצוי שייפסק יכסה את עלות האגרה בכפל כפליים, אין​

צורך בעורך דין גם אם יתקיים דיון בבית המשפט.​

האם מותר מבחינה הלכתית לתבוע את חברות התח''צ?

מתוך קונטרס בענייני תחבורה שיצא לאור לאחרונה : "שמענו מהגר''צ ברוורמן וכן דעת הגר''י סילמן שמותר​

לתבוע את החברה על ליקויים בשרות שהסבו לו הפסדים, צער וכדו'. כיוון שהן התחייבו בהסכם כלפי משרד​

התחבורה" וראוי להוסיף בשם הגר''צ ברוורמן "בחברה המזלזלת בקביעות או כשהמחדל הוא קיצוני, הדבר​

אף רצוי כדי להעמיד את החברה על מקומה"​

ואם אין לי כח להגיש תביעה?

מי שלמרות הכל לא השתכנע להגיש תביעה, במקרה איחור או דילוג אוטובוס אפשרי לשמור חשבונית של​

מוניות ולשלוח לחברת קווים, החברה מחויבת להחזיר לכם את מלוא הסכום​

איך אני יודע כמה לתבוע?

גובה הפיצוי משתנה ממקרה למקרה!​

ניתן לתבוע נזקים בשני מישורים עד סכום מקסימלי של 33,400.₪ הסכום צריך להיות הגיוני ולא מופרז.​

ניתן לתבוע על נזק כספי – למשל אם נאלצתי לקחת מונית במקום אוטובוס, איחרתי לעבודה והפסד​

השעות השפיע על המשכורת שלי או נגרמה לי הוצאה אחרת. לצורך הוכחת הנזק יש להציג ראיות כמו​

קבלה מהמונית, שיחה עם שירות הלקוחות של הנתבעת וכדומה.​

בנוסף לנזק הכספי ניתן לתבוע על נזק לא כספי, כלומר עוגמת הנפש שנגרמה, מטרד, אי נוחות וכדומה .

יש אתר שרוצה לעשות תביעה ייצוגית

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ד

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּקָרְאִי עֲנֵנִי אֱלֹהֵי צִדְקִי בַּצָּר הִרְחַבְתָּ לִּי חָנֵּנִי וּשְׁמַע תְּפִלָּתִי:ג בְּנֵי אִישׁ עַד מֶה כְבוֹדִי לִכְלִמָּה תֶּאֱהָבוּן רִיק תְּבַקְשׁוּ כָזָב סֶלָה:ד וּדְעוּ כִּי הִפְלָה יְהוָה חָסִיד לוֹ יְהוָה יִשְׁמַע בְּקָרְאִי אֵלָיו:ה רִגְזוּ וְאַל תֶּחֱטָאוּ אִמְרוּ בִלְבַבְכֶם עַל מִשְׁכַּבְכֶם וְדֹמּוּ סֶלָה:ו זִבְחוּ זִבְחֵי צֶדֶק וּבִטְחוּ אֶל יְהוָה:ז רַבִּים אֹמְרִים מִי יַרְאֵנוּ טוֹב נְסָה עָלֵינוּ אוֹר פָּנֶיךָ יְהוָה:ח נָתַתָּה שִׂמְחָה בְלִבִּי מֵעֵת דְּגָנָם וְתִירוֹשָׁם רָבּוּ:ט בְּשָׁלוֹם יַחְדָּו אֶשְׁכְּבָה וְאִישָׁן כִּי אַתָּה יְהוָה לְבָדָד לָבֶטַח תּוֹשִׁיבֵנִי:
נקרא  7  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה